Прищипнат нерв..?

  • 1 586
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Умирам от болки във врата и гърба.... #Crazy Цяла предиобед не мога да мръдна от леглото,да си вдигна главата,сега едвам се довлякох до ПЦ Sad  С какво лекарство мога да намаля поне болката,то е ясно,че не мога да го лекувам....

Пробвах с намазване на Фастумгел,но не ми помага...

# 1
  • Мнения: 288
Прахчета Нимезил или Аулин-3 пъти по едно и Невробекс. А утре- на лекар. Имала съм такъв проблем-поискай направление за невролог, за да ти предпише нужното лечение.

# 2
  • Мнения: 468
Намазването трябва да е съпроводено с лек масаж. Таблетка/свещичка Профенид /или мускулна инжекция/ ще те облекчи значително.
Много е гадно и аз често се схващам така. Бързо оздравяване и иди на лекар утре.

# 3
  • Мнения: 88
Здравейте аз съм със същият проблем.Задължително отидете на невролог и си направете снимка, за да се види къде точно е прещепването.Иначе инжекцията ,която се поставя е Diprophos aus.Също така масажи с Фелоран. 

# 4
  • софия
  • Мнения: 33
 прахчета Нимезил витамин В-комплекс.После на рехабилитатор за масаж и отщипване на нерва.Докторите няма да ти помогнат.Рехабилитатора да не е някоий измислен има центрове.

# 5
  • Мнения: 1 243
Не е ли по-добре да го оставя сам да си се намести. Чувала съм,че е опасно да се масажиеа мястото с прищипнатия нерв  newsm78
Благодаря ви все пак,момичета! Винаги мога да разчитам на вас  Hug Hug

# 6
  • софия
  • Мнения: 33
Масаж само при квалифициран специалист,никакви лечители с резки дърпания.Може да се отщипе и само,но може да те боли и дълго.

Общи условия

Активация на акаунт