ТОЧКОВА ДИЕТА

  • 24 284
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 339
Няма защо  Wink  Радвам се, че мога да помогна с нещо.
Та, аз започнах също днес. Сутринта бях 65.6 кг.  Нямаше закуска. 
към 11:30 изядох около 50-60гр. пастет което го няма като точки но му слагам 1 точка.
А преди малко ядох печено пилешко бутче оценено на 0 точки + малко зеле и морковче които по мои сметки са  9 точки
Ще видим дали ще има още ядене за днес. Нещо нямам апетит (което всъщност ми е добре дошло)  Crazy Flutter

Успех на всички момичета  Peace

# 16
  • Мнения: 1 488
odiseia_ sisin4e Това си е живо гладуване до момента дето сте направили. И сега ако съм на ваше място щях да съм много гладна  Simple Smile поне пийте повече течности   bouquet успех със започнатото начинание!На мен ми се полага да дебелея сега, колкото и да ми се иска да съм слаба  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
От утре и аз съм с вас Wink
ПОне ще пробвам,пък да видим докъде ще издържим Laughing Hug

# 18
  • Мнения: 1 354
Здрасти пак. Laughing
Видях,че сте писали мерки та за това пак се включвам "в ефир"  Grinning
Аз съм 56кг. при височина 165см. Целта ми е да стана 49-50кг. в най-лошия случай до Нова година,но с тази диетка мисля,че ще стане и по-бързо.

Стискам палци на всички. Peace

# 19
  • Мнения: 1 354
Момичета ей сегичка изготвих едно примерно меню,за един ден,ако се приеме  с интерес ще си потормозя тиквата да измисля още.Та....

Закуска:кафе,чай без захар;2 сварени яйца (2т.);1домат/краставица(4т.)1-2 литра вода.
Обяд:свинска или пилешка пържола;1 порция салата зеле(7т.)нат.шоколад-50гр.(12т.);1-2 литра вода.
Вечеря:1кофичка кисело мляко(12т.);1-2 литра вода.

Момичета това е  моето меню за утре и е едно възможно примерно меню.
Държа само да отбележа,че консумирането на много вода е задължително.Вечеря след 19:00h не се препоръчва и е желателно,за по-голям ефект вечерята да е лека,разтоварваща храна!
 Hug Peace

# 20
  • Мнения: 1 043
а аз понеже съм кърмачка дали пак в 40 точки трябва да се смествам ?

# 21
  • Мнения: 286
П.С. ако рибата е печена-не носи точки,ако е пържена......1/4 и това е.  Naughty Wink
състава на соса  е вода и сол!!!...тоа означава в собствен сос... Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз мисля,че покрай тази диета може да се алкохолизираме newsm48
krissie,не само,че не те устройват тези 40точки,ами те съветвам хич да не предприемаш диетки.Все пак трябва да набавяш необходимите витамини и минерали за бебчето:)))Гледай си дечицата и здравето,пък по-натам ще мислиш за фигурата си Wink Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 122
Хайде и аз да се запиша към "точкуващите се" Simple Smile, лятото се опитвах да го спазвам този режим...имах резултат около 5 килограма(за месец и половина), мисля че може да се постигнат далеч по-добри резултати(все пак трябва да отбележа ,че имах 2 прегрешаващи периода от по-2-3 дена, така, че при тия обстоятелства бях сравнително доволна!При тази диета(колкото и да ми е противна тая дума), ми харесва ,че все пак имаш някакви алтернативи като си определяш менюто...ако толкова ти се яде шоколад , прощаваш се с 24-те си точки и си удовлетворяваш желанието и си мирясял, а не да си се увещаваш, че все някога ще дойде януари примерно и ще можеш да си позволиш ред шоколад по случай новата година Crazy!

# 24
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета. Hug
 
П.С. ако рибата е печена-не носи точки,ако е пържена......1/4 и това е.  Naughty Wink
състава на соса  е вода и сол!!!...тоа означава в собствен сос... Peace

Тогава нищо не ти пречи,тези неща не съдържат точки.Peace

а аз понеже съм кърмачка дали пак в 40 точки трябва да се смествам ?
Бих ти препоръчала на този етап да се откажеш от диетата,защото само с нея няма да можеш да си набавяш необходимите витамини,калции,въглехидрати и т.н. Най-добре като спреш да кърмиш,че заради 5кг. да не стават бели. Simple Smile)))))

# 25
  • Мнения: 1 354
ariadna   добре дошла.Айде чакаме първите коментари от точкуването.   bouquet

# 26
За съжеление пропуснах днешният ден но от утре почвам сериознолУспех Hug]

# 27
  • Мнения: 1 339
Simple Smile Дано от утре си с нас и да сравняваме : )
Аз до тук съм на една пържола пилешка и 1 с.л. майонеза което е равно на 1 т.

Успех на всички които точкуват  Hug

# 28
  • Мнения: 29
Здравейте! Пишете ме и мен. Известно време бях на Диетата на Рене Зелуегер, но задържах теглото, въпреки че първият път когато я спазвах за 3 седмици свалих 9 кг. Сега може би се дължи на зимния сезон. От днес минавам на точковата. Така че с вас съм Peace
Закуска - кафе
Обяд - 180 гр. пуешка шунка с дв домата и половин краставица
За вечеря още не съм решила.

# 29
  • Мнения: 1 354
Момичета срам не срам ще си призная колко много се изложих.Днес направо не се усетих как изядох една огромна филия с тонове масло и мед.......и сега.....ами.......от утре започвам от начало...... Cry Cry Cry

А вие как се справяте? sisin4e удържаш ли фронта? А останалите я казвайте какво ядете и как се справяте,че аз ако се изложа пак и ще откача.........

Няма да се отчитам за днес,че направо ме е срам Embarassed

Хайде мили дами чакам бързите ви отзиви.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт