dokolko sa werni testowete za bremennost

  • 2 225
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
zakasnqwa mi powe4e ot sedmica. ne6to netipi4no za men, poneje winagi mi idwa dori po-rano. a towa be6e parwiqt pat, w koito we4e re6ihme da ne se pazim. naprawih si test i be6e otricatelen. be6e predi 3 dni, no o6te ne mi idwa i nqmam i simptomi da mi doide. kakwo 6te kajete?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Утре сутрин пак се тествай.Стискам палци да +

# 2
  • Мнения: 7 718
Направи касетъчен тест от друга марка. Пиши на кирилица.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 814
Утре направи пак тест, може да измериш и БТ.
Дано да е станало  Wink

# 4
  • Мнения: 941
утре пак, дано да е положителен, и при мен първия тест беше отрицателен, направи го с първата урина

# 5
  • Мнения: 565
Утре направи пак тест, може да измериш и БТ.
Дано да е станало  Wink
Peace дано

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен ми закъсняваше 20 дни, правих 3 теста от различни марки - и трите отрицателни, а бях бременна...Докато разбера, ми се появи сутрешното повръщане...

# 7
  • Мнения: 434
При мен беше също като при Нати.. На 10 и 15ти ден от закъснението правя тест отрицателни и двата.. бях сигурна че не съм бременна тъй като си имам проблеми с редовността на цикъла, но уви като отидох на гинеколог.. се оказа че съм..
Така че ако утре пак е отрицателен изчакай седмица и иди на лекар.. Дано да те зарадва... stork-boy

# 8
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ако нямаш търпение, можеш да си направиш кръвен тест, той е най-точен.  Peace
Не винаги домашните тестове "хващат" бременноста в самото начало, във форума има много момичета, на които тестовете са отчели положително едва след 3 месец   bouquet
Стискам ти палци да е станало  Praynig

# 9
  • Мнения: 2 825
Направи си кръвен тест, той ще покаже със сигурност  Peace
Стискам палци  Peace

# 10
  • Мнения: 2 270
Направи си кръвен тест, той ще покаже със сигурност  Peace
Стискам палци  Peace
Това е решението за по-ранно отчитане на бременност!  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 446
На мен също ми показа положителен на 20 дни от закъснението. Както са ти казали момичетата направи си кръвен тест или изчакай още време. Можеш да отидеш и на лекар ако не ти се чака. Успех и дано скоро да видиш двете чертички Peace

# 12
Привет дами.И аз имам едно въпросче.Вчера, по-точно снощи си направих тест с висока чувствителност, Presto, но беше / - / Sad.... Но пък мес.цикъл ми е около 18-ти 01.Така че все още имам надежда.Съмнявам се за бременост, защото гърдите ми чувствително се увеличиха, от 3 дни насам имам леки болки ниско долу.Много искам да е станало нещо, но тези тестове много ме объркват.Бихте ли ми казали дали изобщо да им вярвам или направо да си посетя лекар.Много Ви благодаря.   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет дами.И аз имам едно въпросче.Вчера, по-точно снощи си направих тест с висока чувствителност, Presto, но беше / - / Sad.... Но пък мес.цикъл ми е около 18-ти 01.Така че все още имам надежда.Съмнявам се за бременост, защото гърдите ми чувствително се увеличиха, от 3 дни насам имам леки болки ниско долу.Много искам да е станало нещо, но тези тестове много ме объркват.Бихте ли ми казали дали изобщо да им вярвам или направо да си посетя лекар.Много Ви благодаря.   bouquet

Много е рано за лекар още - изчакай да ти закъснее цикъла и тогава направи отново тест. Ако е отрицателен - отиди на лекар или направо кръвен тест за по-сигурно. Стискам палци да се похвалиш скоро   bouquet

# 14
Здравей Jutoo, благодаря ти за отговора.И аз така мисля, но това чакане не го понасям Simple Smile))))
Надявам се поне да има резултат.
Поздрави  Wink

Общи условия

Активация на акаунт