Секс след раждане

  • 6 642
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
 Simple SmileНие с мъжа щяхме да правим секс още като ме изписаха (раждах нормално),но поизчакахме и на втората седмица вече я бяхме свършили тази работа.Не мога да кажа че ме е боляло,е имаше малко болка,но бързо отшумя!И секса сега е много по-хубав от преди да родя,а и ние двамата както "хич не обичаме" да правим секс Embarassed Embarassed Embarassed

# 46
  • Мнения: 2 152
Ами аз родих секцио и исках още веднага Blush, но док не даваше Naughty.Та след 30-ия ден започнахме.Лохии имах малко до към 20-ия някъде и то съвсем слаби

# 47
  • Мнения: 1 671
Родих нормално, имах малко шевчета. Секс правихме веднага след 30 ден, до тогава акушерката не ни даваше  Wink . И аз мислех, че ще ме боли, ама то се оказа даже по-хубаво от преди раждането  Crazy

# 48
  • Русе
  • Мнения: 2 354
на 37-ия ден

# 49
  • Мнения: 74
Нормално е да си притеснена, че ще те боли и т.н., но това си решаваш самата ти, когато си готова - тогава. Ние правихме на 20- ия ден като ми бяха спрели лохиите. И мен ме болеше в началото, но след няколко пъти още всичко се оправя.

# 50
  • Мнения: 1 691
На 10-тия ден след нормално раждане Grinning (орален, хи-хи-хи). Иначе - на 46-тия като ми спряха лохиите.

# 51
  • Мнения: 27 524
Около година  Crazy Laughing

# 52
  • Мнения: 483
Някъде 2 седмици с лохиите барабар  Embarassed Не бяхме го правили месеци, защото бях в болница. Не изпитах болка...Мисля че си го превихме редовно от този момент нататък. Никой не ми беше казал че мога да получа инфекции  #Cussing out не сме използвали презерватив разбира се  Joy

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 134
Na 50 den,no pak biah s epiziotomia

# 54
  • Мнения: 179
Ами ние опитахме два месеца след това(до тогава ми бяха лохиите),два месеца.и опитахме пак ,но пак ме болеше (сигурно заради шевовете,защото раждах с форцебс и имам много шевове-и вътрешни и външни).Преди три дена се престрашихме пак и нямахме никакви проблеми-нито ме болеше ,нито нищо.Бях малко напрегната ,но всичко мина добре.Според мен не се прави когато ти каже акушерката,а когато се почустваш готова дъго направиш.Нито аз нито мажат ми не съжаляваме ,че толкова време се наложи да чакаме(а и преди раждането сме го правили до преди да вляза да раждам).
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт