Работодателят ви дава ли 13-а заплата или някаква коледна премия?

  • 4 495
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 700
И великденска премия, и за лятна отпуска бонус и 13 заплата.

# 31
Ми не гласувах, банката какво се води - частно или държавно? Иначе дават възнаграждение за коледа, обаче мен сигурно тази година няма да ме огрее.
Освен БНБ, май не останаха много държавни банки.  Mr. Green

Каква е тая банчица, която не дава 13-та заплата? Че ти имаш опасения, че и с някакво друго възнаграждение ще се разминеш.. Странна работа. Айде, стискаме палци! Wink

# 32
  • Мнения: 3 334
 не ни дават Naughty,само подаръци ни прави шефката,които в интерес на истината са скъпи и страхотни,но понякога си искам паричките.Ето например един от подаръците миналата година беше една брошка.....................цената й беше 148лв.+ други скъпи подаръци.Затова понякога имам нужда повече от парите отколкото от подаръците.
Мъжо взима 13-та заплата. Peace

# 33
  • Мнения: 3 334
 
Досега само в предишната фирма съм получила 13-та заплата ли беше, премия ли беше (при заплата 8000 лв. ми дадоха още 7000 лв.). Тук не знам дали ще дадат нещичко, говори се само за фирмено парти.
Рени, това преди смяната на цените ли е или сега, защото 7000 лв сега ми звучи направо фантастично за Коледна премия Grinning
определено Peace,пожелавам го на себе си и на всеки Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 402
Ц ..Не дават ... иначе съм в частна фирма.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ми не гласувах, банката какво се води - частно или държавно? Иначе дават възнаграждение за коледа, обаче мен сигурно тази година няма да ме огрее.
Освен БНБ, май не останаха много държавни банки.  Mr. Green

Каква е тая банчица, която не дава 13-та заплата? Че ти имаш опасения, че и с някакво друго възнаграждение ще се разминеш.. Странна работа. Айде, стискаме палци! Wink
Банката си беше наред, докато не я купиха гърци. Благодаря за стискането ... на палците

# 36
  • София
  • Мнения: 971
Фирмата ни е нова, откриха я септември. Стискаме палци, подпитваме - засега нищо не се чува, но..  newsm17

# 37
  • Мнения: 437
Е, аз съм явно съм в малцинствените 15%, които няма да получат нищо в добавка. Явно смятат, че хората получават достатъчно добри заплати за да получават нещо отгоре... Уви, това не важи за нашего брата - администрацията... От друга страна, шефовете ни, които са чуждземци, се правят на ощипани и твърдят, че никога в живота си не са чували, че в края на годината се давали премии Simple Smile Драги ми Смехурко, а аз все си мислех, че и англичаните са хора Simple Smile

# 38
Банката си беше наред, докато не я купиха гърци. Благодаря за стискането ... на палците
Продължавам да се дивя. Имам познати във всички банки, закупени от гърци, но нито един от тях няма притеснения, че ще се размине с коледно възнаграждение. Може би е добра идея да провериш, как точно седят нещата. Ти имаш ли конкретна причина, да се притесняваш?

# 39
  • Мнения: 98
Да получавам 13-та заплата , дори и сега когато съм в отпуск за отглеждане на дете. Чакам я с нетърпение.  Joy Joy Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 1 105
Досега само в предишната фирма съм получила 13-та заплата ли беше, премия ли беше (при заплата 8000 лв. ми дадоха още 7000 лв.). Тук не знам дали ще дадат нещичко, говори се само за фирмено парти.

Леле Рени, това е идеалната заплата с идеалната премия Grinning. Искам и аз Mr. Green

За протокола: Аз не бачкам сега, а на предната ми работа такива теми като 13-та заплата бяха табу!

# 41
# 42
  • София
  • Мнения: 4 022
N 2 и при мен, ама знае ли човек, докато не ги получа нищо не е сигурно.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 395
А, шефа ми раздава пари. Ние сме малка фирма / в смисъл малко хора в офиса-администрацията/ и всичко се знае на домашния фронт. Кой си купува апартамент, кой прави ремонт- когато трябва- дава.
Аз сега сменях дограмата в моя апартамент- 3600 лева прозорците и още към 1000 материалите и майсторите за довършването после- шефа ми всичко плати. По същия начин процедира с всички в офиса.
Отделно Коледни, Великденски и морски премии, в размер на около заплата и половина.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Банката си беше наред, докато не я купиха гърци. Благодаря за стискането ... на палците
Продължавам да се дивя. Имам познати във всички банки, закупени от гърци, но нито един от тях няма притеснения, че ще се размине с коледно възнаграждение. Може би е добра идея да провериш, как точно седят нещата. Ти имаш ли конкретна причина, да се притесняваш?
Ами да, в майчинство съм.

Общи условия

Активация на акаунт