Изследване за алергия........къде?

  • 999
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 631
Трябва да си направя изследване за лигавични алергии към няколко метала. Някой знае ли къде или в коя лаборатория???
Благодаря предварително...

# 1
  • Мнения: 3 146
Най-добрите алерголози са в Александровската болница - в Клиниката по алергология. Доколкото зная, някои имат и частни кабинети, в които се намира най-добрият апарат за изследване на алергии. Най-добре иди там и кажи точно за какво става дума. Не всички, обаче, работят със здравната каса. Успех!

# 2
  • Мнения: 155
Мога да ти препоръчам Проф. Милева, която е алерголог и работи заедно с детския алерголог Д-р.Мустаков. Знам само координатите на частните им кабинети, но мисля, че могат да ти направят всички изследвания без проблем, защото работят с няколко лаборатории. Зависи обаче дали въпросните изследвания се поемат от здравната каса или не и дали лабораториите имат договор с нея.

# 3
  • Мнения: 631
Предполагам няма да е през здравната каса, ще ми слагат брекети и трябва да се изследвам за лигавична алергия към металите. Попринцип съм алергична към много неща, включително към никел и бял метал, а повечето брекети и шини са с никел и титан.
Благодаря ви за инфото....

Общи условия

Активация на акаунт