Кой педиатър от 25та в Младост?

  • 603
  • 3
  •   1
Отговори

Анкета

Кажете си мнението за тези педиатри?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 16 дек 2006, 13:04

  • Мнения: 1 004
Уточнявам, че не ме притеснява това, че ще дава антибиотици, както и ако е за ранно захранване. Просто искам да е добър диагностицик и да предписва лекарства, които наистина ще помогнат, а не да ни ползва като опитно зайче.
Най- важното за мен е да идва на домашни посещения, ако детето ми е с висока температура, не ние да киснем по 1 час пред кабинета Rolling Eyes
Както и да можеш да се свържеш с нея по телефона, а не да е постоянно изключен  Rolling Eyes
Надявам се че всички тези работят с касата и мога да си запиша детето при тях.

# 1
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Ние цялото семейство сме записани при Катя Иванова.
 Много съм доволна от нея във всяко едно отношение.

# 2
  • Мнения: 216
Доктор Пеева. Много точни диагнози поставя. Не дава антибиотици без нужда. Винаги мобилният телефон е включен и те консултира по телефона. Трудно идва на домашни посещения за съжаление и много се чака при нея, но чакането си заслужава, защото знам, че ще последва адекватна диагноза

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
На нас ни препоръчаха горещо Д-р Елида Вашева и сега е лекар на бебето и на мен.Добра е,а определено бебето ми имаше доста здравословни проблеми.Досега го лекува много адекватно и резултата е видим,а за повечето му проблеми четох страшни неща във форума-например атопичния дерматит и запушените слъзни каналчета.Тя овладя положението,плюс това е много спокойна и любезна.Децата на всичките ми приятелки са при нея.
Когото и да избереш-успех!

Общи условия

Активация на акаунт