Kакво се прави,ако изгубим халката?

  • 11 788
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 747
Благодаря за съветите!  bouquet
Темата за суеверията е наистина безкрайна, но в случая на златото- този метал като че ли наистина помни. Всъщност аз не го приемам това точно като суеверие; може би става в/с за натрупване на енергии, които усещаме. Пък и да няма такова нещо- достатъчно ми е един предмет да ме отблъсне веднъж, след това антипатията ми остава.

# 31
  • Мнения: 1 079
Мойте съседи си ги продадоха . Нищо им няма добре са повече от всякога .

# 32
  • София
  • Мнения: 39 719
Моя съпруг я загуби година след сватбата. Халките ни са сребърни, съпруга ми не може да носи сребро, много бързо го окислява. Бяхме на гости на свеки. Халката на съпругът ми черна кат нощта. Казах му да я свали, да я изтрия. И я забравихме на огледалото. И естествено някой най-вероятно е метнал "тенекето" Simple Smile
Дълго време се мотаехме, все не можехме да си харесаме халки. И миналата година си купихме нови. Аз нося две (от сватбата и новата), той носи една Simple Smile В момента обаче нямам никаква представа къде са ни халките. Неговата в банята, моята - някъде по трасето Simple Smile

# 33
  • Мнения: 151
Нашите ги откраднаха, заедно с всичкото злато от къщи преди 2-3 години. Нищо лошо не се е случило. Не мисля, че това може да е повод за тревога. Даже не сме купували никакво злато оттогава. добре, че обичките на децата са си на ушенцата им, та само това остана.

# 34
  • Мнения: 4 451
И аз си нямам халка Sad. Моята изезна неизвестно как. Винаги нося заедно (на един пръст) годежния пръстен и халката. Съответно, когато ми се налага да ги свалям, винаги ги свалям заедно. Вървят ми като комплект. И един ден халката просто я нямаше на шкафа. Сега си имам само годежен пръстен. Някой ден ще си направя нова халка, но за сега все не успявам да отделя пари за това. Мъжът ми си носи неговата. И аз не съм суеверна. Мисля, е нямаш повод за притеснение.

# 35
  • Мнения: 376
Суеверията са страшно нещо.Човек поддаде ли им се... Аз също вярвам в тях, като ми дойде наум нещо и все ме човърка. Аз пък по едно време се чудех дали е хубаво да се коригират халките, т.е да се режат. А по повод чуждото злато - когато е подарък от мама и от баба  пак ли не трябва да се носи? Как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт