Преносвам!!!

  • 1 436
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
 Мами,вече нямам търпение да се появи бебето!
 Термина ми беше на 10.12 еее минал е само 1 ден Laughing
 Но всички приятели, роднини и познати постоянно ме питат-"Хайде,  не роди ли вече?"
 Не мога да ходя ежедневно да слушат тоновете на бебето,защото болницата е във Варна, а аз се преместих в Девня от10дена,та   
 това е което повече ме притеснява,че не съм под наблюдение!Нямам прословутите признаци за началото на раждането, но  пък      още малко ще се наслаждавам на "безгрижни дни и нощи" Joy
 Но чакането ме изнервя,това исках да споделя с вас! santa2

# 1
  • Мнения: 7 723
Желая ти леко раждане и стискам палци всичко да е наред  bouquet

# 2
  • Мнения: 598
спокойно Simple Smile ще родиш, не се притеснявай, аз преносих два дни и само един път са ми слушали тоновете и то беше в деня в който влязох да раждам. все пак отиди да ти ги чуят някъде за твое успокоение и се наслаждавай на времето което все още имаш за почивка! и леко раждане!

# 3
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Аз преносих 6дена. Не е приятно, но се успокой. Няма неродено бебе.

# 4
  • Мнения: 3 929
Защо просто не си стегнеш багажа и да отидеш в болницата и там да изчакаш заветния миг?
Аз преносих 9 дни и когато се реших да отида в болницата, как ли не ми се караха. Едва не изкараха доктора от ЖК виновен, а аз ходех всеки ден да слушат тоновете, нямах абсолютно никакви признаци, но докторът реши, че 1 седмица е достатъчно и е време да отивам да раждам. Влязох, и вечерта родих, по-точно сутринта. Няма значение. Вместо да ти е напрегнато, според мен е по-добре да отиваш да раждаш.
Леко раждане и щастливи мигове ти желая!

# 5
  • София
  • Мнения: 829
Спокойно! Аз преносих 5 дни! Бебето си знае работата Simple Smile
А за тоновете - хубаво е да слушат, но не е фатално да е и на два дни.
Желая ти леко раждане и здраво и спокойно бебенце!

# 6
  • Мнения: 8 505
Да,досадно е това чакане-и без това ти се струва безкрайно,а след термин-още повече.Аз ходих всеки ден на преглед,единият ден се падаше празник и лекарят ми ме прати в болницата,там ме чакаха още малко и на 7.ден след термина ми предизвикаха раждането.
Леко раждане и здраво бебе ти желая!

# 7
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
   Спокойно! Последни метри те делят от финала.   Laughing
  Леко раждане и здраво бебче ти желая.   Hug

# 8
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Аз преносих 16дни, ходих през ден да слушат тоновете и нямах никакви признаци за скорошно раждане. На 15ден ме приеха в болница, вечерта ми се плиснаха водите и през ноща родих. Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и не се притеснявай.  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
Много е досадно, наистина. Аз преносих 7 дни. На осмия трябваше да ме приемат в болницата, но бебето реши все пак да се появи!

Запази спокойствие и леко раждане! Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 359
Не се притеснявай, аз "преносих" 14 дни, но когато се роди беба се оказа, че водите са съвсем бистри и няма преносване.
Така, че - леко раждане, мила  Hug

# 11
  • Мнения: 4 473
След термин е желателно всеки ден да слушат тоновете на детето.
Аз самата преносих 8 дни, на 9-тия ми предизвикаха раждане.

# 12
  • Мнения: 490
 да се включа и аз, моят термин беше за 8.12. и все още несъм родила ooooh!кога ли ще дойде и моето времее

# 13
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Спокойно казвам и на двете мами Peace,в повечето случаи
бебето не е преносено,този термин е просто една дата,на която е най-вероятно
бебето да се роди,но не е задължително да е точно на нея!!!
     успех и леко раждане,като дойде!!!

# 14
  • Мнения: 20
Благодаря, че ме успокоявате,мили мами  bouquet
Дано мине нормално всичко Praynig

Общи условия

Активация на акаунт