Отговори
# 30
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Телефона беше в мен минута след като родих (нормално) поисках да ми го донесът и се обадох на всички да ги зарадвам и после заспахххх  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 3 064
Като излязох от упойката за шиенето и ме изкараха в коридора на количката, си поисках да ми подадат телефона и почна едно приказванеее. Много беше хубаво да съобщя новината на всички лично. Смешното беше, че таткото спеше дълбоко, защото цяла нощ не спал, та не успях да го събудя. Трябваше да предупреждавам другите да не му казват, че тъпо да не научи лично от мен. Хехе, беше само преди 15 дни, ама вярно, че само хубавото се помни. Неприятните спомени бързо-бързо избледняват. Този час в коридора и за мен беше прекрасен, въпреки че не можех да помръдна и бях смъртно уморена - раждах цяла нощ, бебето се появи в 7.50.

# 32
  • Мнения: 11 607
С първото - доктора се обади минути след като родих и те са се обадили на татито и по веригата  се е разпространила новината.
С второто - родителите ми бяха дошли 1 час след като родих - така и н есе сещам обадиха ли им се е или не!
С третото - акушерката се обади на татито по мобилния,защото не даваха мобилни в родилна зала. Татито на другите.

Никой не ме е чакал,а и аз не съм искала. На мен ми стигаше само едно - детето да е живо и здраво,а кой кога ще научи и дали ме чакат - това са подробности..... Просто много се притеснявах за живота на децата си и дали всичко ще е наред!

След изписването ме обсипаха с много внимание - мен и децата,така че.......

# 33
  • Мнения: 158
когато тръгнах да раждам,само майка ми беше с мен.мъжа ми си беще в нас и незнаеше че отивам да раждам(преносих 6 дни,а и раждах в Сливен,а не в Бурсаг,мъжа ми ме закара на 02.11 в баба ми,която живее на 40 км от Сливн,за да съм по-близо,до града,че от Царево са много км до Сливен)и така ,тел. ми беше в предродилна и когато родих,не ми дадоха веднага,а ми сложиха упойка и доки ме заши.докато ме е шиел акушерката излязла и показала беба на майка.тя вече се ообадила на милото.абе мама ми беше щъркелче.после като се събудих от упойката звъннах на милото,а той вече знаел.после звънях на които се сетя.и после ми звъняха на мен да ми честитят.

# 34
  • Мнения: 2 039
Веднага като родих,ми подадоха телефона,който стоеше до мен по време на раждането.А близките дойдоха до вратата на родилното и понеже беше през нощта,им занесоха бебето на ръце да го видят за минута,както и заведоха мен на носилката.Беше незабравим момент  Party Heart Eyes  Леко раждане,успех   bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 2 849
Таткото научи пръв за раждането на Вики само 5 минути след като се роди . Heart EyesТелефонът беше с мен , питах няколко пъти ,ако пречи да не го внасям в родилна зала .Ако искаш го дай на някоя акушерка ,която присъства на раждането и след това тя ще ти го даде да се хвалиш .
Леко раждане ,успех .

# 36
  • Мнения: 3 478
 Ами аз понеже родих в 3 сутринта легнах и се наспах, като се събудих тогава чак започнах да звъня на познати. Мъжът ми и майка ми бяха с мен през цялото време, така че докато си спях вече бяха разпратили и снимки на родата в БГ. Но определено не съм препускала да съобщавам за раждането, защото тук буквално моментално се сипят в болницата посетители.

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз раждах нормално в Майчин дом и през цялото време в предродилна бях с мобилния си и даже говорех, когато бях в състояние, де...Само в родилна зала - по време на самото раждане багажът ми не беше при мен, но и да беше...
После в стаята, в която ме оставиха в продължение на 2 часа, преди да ме качат на етажа, имах възможност да се обадя на когото поискам. Тогава се обадих на мъжа ми и на майка ми и те веднага дойдоха. По принцип в следродилна не пускат външни, но майка ми и мъжО цъфнаха в стаята... Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 101
В Предродилна зала бях с телефона си. Напъните започнаха изненадващо и веднага се преместихме в съседната родилна зала, а телефона ми остана в преродилна. Като родих, веднага акушерката ми го донесе и се обадих на нашите, мъжа ми и сестра ми още докато ме шиеха. Беше смешно, защото като ме питаха как съм, аз им отговарях "Ами, добре, в момента ме шият" Laughing Беше 1,30 през нощта и по принцип изобщо не пускат външни хора в отделението, но явно им бях симпатична, та ми казаха че може да викна близките ми още сега. След 20 минути дойдоха, отключиха им, вкараха ги в следродилна и дори донесоха новороденото да го видят. Тогава и баща му го целуна за пръв път.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Те разбраха преди мен,защото бях секцио с пълна упойка,а мъжът ми чакаше отвън.

# 40
  • Мнения: 393
   Тъй като акушерката се беше разбрала със свекървата да и се обади веднага тя първа съобщи новината.После са казали и на таткото,който беше извън града и въобще не очакваше-родих 2 седмици преди термина.

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не можах да бъда аз тази ,която ще оповести добрата новина.Те вече знаеха...  Hug

# 42
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
В предродилна телефона си беше с мен и мъжа ми само ми звънеше да пита "К`во става, мило?", от което батерията ми почти се скапа. Веднага след раждането и след като ме сложиха да си стоя 2-та часа преди да ме качат в стаята акушеуерката ми донесе телефона и другия багаж. На татито се обадих, после на майка ми и пусках смс-си, а пък докато ме шиеше на док се обади свекърва ми - така че тя първа май разбра. Не са ме чакали пред родилно, като дойдоха ги пуснаха да ме видят, после ги водиха да видят и бебка.

# 43
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Още докато ме шиеха, анастезиолога ми каза да хващам телефона и да се обадя на съпруга ми!Ето така..........после той се обади на моите родители, на неговите..........и така нататък....

# 44
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
в родилна зала бях с телефона; по едно време го бяха преместили (по обясними причини), веднага след като се роди бебчо, ми го дадоха и аз почнах да звъня (още не бяха извадили плацентата дори).  Няма значение, че беше 4,30 през нощта.
Съобщих на татито прекрасната новина, а за останалите роднини той се погрижи.

Общи условия

Активация на акаунт