peritol pri xrema?спешно

  • 974
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
на 11 месеца е моето слодурче и има хрема.Изписаха ни Peritol.Някой знае ли как се дава и дали е удачноНищо друго и няма съмнявам се за зъби.Има само лека температура.

# 1
  • Мнения: 116
Перитола е противоалергичен сироп.И е за деца над 3 годинки.

# 2
  • Мнения: 141
И мен това ме притесни.Тя няма установена алергия само една хрема, която е от вчера.Гърлото и е съвсем леко зачервено, толкова леко че докт.не беше сигурен дали въобще е. И това е. Затова много се подвоумих, ама няма да го давам ще се лекуваме с капки или солен разтвор.Много благодаря за съдействието.

# 3
  • Мнения: 47 963
да не са ви изписали панадол?перитол е противоалергичен сироп,който между другото не е лош и за малки деца,на сина ми само той му понася от противоалергичните,обаче за червено гърло,температура и сополки,не мисля че се дава перитол newsm78

# 4
  • Мнения: 141
peritol e sas sigurnost.no az re6ix predi da go vzema da popitam za6toto izbqgvam da davam lekarstva ei taka pri nai malkiq problem.Tq ima samo xrema vse pak.6te q gledam i utre i ako po4ne da ka6li ili da vdiga visoka t-ra 6te q vodq pak na dokt.Blagodarq.

# 5
  • Мнения: 643
Изписали са ви Перитол, тъй като другия сироп, за по малки деца не се произвежда вече, името му  ми изчезна от ума, изписали са ви го тъй като той облекчава малко детето, по скоро симпотимте, и аз съм го давала по съвет на педито като бяхме с ужасна хрема и кашлица, и положението малко се облекчава, като съм го давала само вечер, защото  в повечето случаи децата стават сънливи от него.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Може да пръскаш Стеримар. Перитол са изписвали на сина ми при съмнение за алергична кашлица и хрема, но това се случи след като имаше 1месец такива симптоми и нямаше особенно подобрение от други изписани лекарства подходящи за възрастта му. Консултирай се и с друг лекар.

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Перитола,освен другите действия,изсушава носната лигавица,затова ще лекува хремата.Аз не бих го дала,щом е за по-големи деца.А имам и предубеждения спрямо лекарства,които причиняват сънливост.

# 8
  • Мнения: 141
Благодаря на всички за мнението!Ще я наблюдавам и утре и ако се влоши ще я водя пак на лекар.Дано да са само зъбчета и всичко да си отмине.Защото съм чувала, че когато излизат зъбчетата има такива симптоми пък и венчето и е надуто дано да е това.

Общи условия

Активация на акаунт