За раждането.......

  • 2 266
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 507
Първия път още от сутринта ми беше особено нервно, просто не ме сдържаше на едно място и не се спрях, а вечерта ми изтекоха водите. Родих в четвъртък един ден преди термина.
Втория път терминът ми беше отново в петък и просто си знаех, че пак ще е в четвъртък - така и стана.

# 31
  • Мнения: 11 607
Имах предчувствие,че ще пренося само...

Така и стана и с трите! Но с Рая бях убедена,че ще е на 25.08., дори на бас се бях хванала - не ми стигнаха някакви си там 3 часа......родих на 24.08. в 20.47 мин.

# 32
  • Мнения: 492
От началото на 9 месец знаех, че имам 2 см. разкритие. Казаха ми, че сигурно ще родя по-рано и леко. Бях си подготвена да е по-рано. Родих една седмица преди термина /от сутринта усещах, че нещо ми е по-странно от обикновено/ за 1 час. Беше толкова бързо, че не можах и болки да усетя.  Laughing
Сега си мисля, че пак ще е така, ама може и да остана изненадана  Wink
Само се моля пак всичко да е наред  Praynig

# 33
Винаги си мислех,че ще родя преди термина си защото бебетата ми бяха големи и предполагах,че ще отпушат тапите,но уви все ги преносвах. smile3506

# 34
  • Мнения: 265
Един ден преди да родя се чувствах много странно, никъде не излизах и само лежах. Всички ме питат какво ти, а аз им викам ще раждам утре, а те не ми вярват  Confused През ноща обаче като ми почнаха контракциите аз 4 часа обикалям апартамента и се чудя какво ми става  Hug

# 35
  • Мнения: 891
Термина ми беше на 17.02, имах предчувствието и тайничко се надявах да е на 14.02. Молех се да е тогава  Praynig
Много исках да се роди точно на Св. Валентин, да си дойде с името, щях да я кръстя - Валентина. на баща ми

Но, предчувствието ми се оказа грешно ! Роди се на 19.02 !  Hug

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Абсолютно никакво предчувствие... Родих 9 дена преди термина - предизвикано, защото се оказа, че имам 3 см разкритие и лекарят ми ми каза: "Ама ти как не си родила още?" А аз нито имах контракции, нито нищо. Тапата ми падна вечерта след прегледа. На другия ден отидох в болницата с все багаж, сложиха ме на системи, но... не би. Останах една вечер да ме следят и пак нищо... На другия ден лекарят казва: "Хайде днес ще е-отивай в предродилна." На мен всичко ми се сви, но какво да се прави - няма как да излезе по друг начин детето, я. И така - пак на системи, но докато не пукнаха мехура, контракции нямах. След това започнаха мъките - 4 часа, което си е добре като за първо раждане. И сега си имам едно здраво и весело лъвче.

Общи условия

Активация на акаунт