предложения за фон дъо тен

  • 3 076
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 381
Такъв ползвам и съм много доволна.
А на Ейвън ФДТ-ите  Stop, както вече някои са писали по-горе.

# 46
  • Мнения: 606
Я кажете фон дьо тен с който се постига така наречения кукленски ефект?

# 47
  • Мнения: 90
Sisly  с такъв се гримират прдавчките по козметичните магазини за скромната сума от 140 лв.
От по -достъпните съм доволна от горе споменатия на Лореал. Аз в монента търся ФДТ и съм се спяла на Ланком.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158345.0

# 48
  • Мнения: 2 386
Аз от скоро си слагам ФДТ и страшно много ми харесва ефектът, който се постига- гладко лице с безупречен вид  Heart Eyes

Според мен от обикновената козметика, най-добри са нещата на Орифлейм! Говорим за някакъв компромисен вариант. Аз имам такъв, за смесена кожа е и съм много доволна  Peace Единствено лошото е, че няма кой знае колко богата цветова гама  Rolling Eyes

Ayy,успокоих се   bouquet  bouquet
Вчера си поръчах с мнооого предубеждения един ФДТ на Орифлейм за смесена кожа..
Ще докладвам повече като го получа.
Само се чудя (понеже не съм ползвала досега) от ФДТ не излизат ли пъпки,поради запушване на порите на кожата?
Не ми се смейте. bowuu

# 49
  • Мнения: 114
Такъв ползвам и съм много доволна.
А на Ейвън ФДТ-ите  Stop, както вече някои са писали по-горе.


Това е!!! newsm10

# 50
  • София
  • Мнения: 4 751


Ayy,успокоих се   bouquet  bouquet
Вчера си поръчах с мнооого предубеждения един ФДТ на Орифлейм за смесена кожа..
Ще докладвам повече като го получа.
Само се чудя (понеже не съм ползвала досега) от ФДТ не излизат ли пъпки,поради запушване на порите на кожата?
Не ми се смейте. bowuu


Ами на мен лично ФДТ ми помага точно в борбата с проблемната кожа  Peace
Просто трябва да избереш вид, който е подходящ за кожата ти и понася добре. На мен ми излизат пъпки точно, когато изляза без ФДТ.Важно е просто да го почистваш добре вечер. Освен това продуктът трябва да е качествен.
Последно една козметичка ми каза, че ФДТ-те доста са ни изнежили кожите и сега сме много по-податливи на атмосферните влияния, когато не сме сложили и сме излезли навън. Май има право ..  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт