Ами татковците?

  • 2 259
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 159
никаква ревност, тя е "глезаната на тати" направо я обожава Heart Eyes

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 133
В последно време май аз съм тази, която ревнува Embarassed . Дъщеря ми е лудо влюбена в баща си. Simple Smile

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И да е имало аз не съм разбрала,но едва ли,тя е на тати принцесата Joy

# 33
  • Мнения: 678
Никога не е имало ревност и двамата сме лудо влюбени в бебка.А аз се влюбвам все повече в него като гледам как я прегръща,говори пее,целува.Идилия Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 5 362
И да е имало аз не съм разбрала,но едва ли,тя е на тати принцесата Joy
Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 252
От как се е появил Емо, мъжът ми най-често казва "Раче, много го обичам това дете!". Това много ме радва и не ме изпълва с ревност, защото и аз много си обичам юначето. Обича да са заедно, но и не ревнува, когато сме с Емо. В началото кърмехме и тримата. Той стоеше до нас и закачаше и милваше бебето, за да не заспи и да може пълноценно да се нахрани. Гушкаше ни и двамата и казваше, че е най-щастливия човек на света.

# 36
  • Мнения: 3 089
петра е най-важното същество и за двама ни. ревност няма никаква. даже той е човекът у дома, който се вдетинява и видиотява тотално на тема "сладката малка дъщеричка на тати"; и никога не добавя "проклета", а точно това й е характерната особеност  Mr. Green 

# 37
  • Мнения: 2 040
И нашия тати, никога не е ревнувал ... съвсем нормално е най- голяма обич, която изпитваш, да е към детето ти, и никой не би трябвало да се сърди .. просто няма място за сравнение и ревност ...  Peace

# 38
  • Мнения: 113
Не ,няма как да стане. NaughtyИма достатъчно любов и за двамата LaughingНие си се обичаме дори повече от преди и много си се радваме на слънчицето Heart Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 630
Мисля, че е нормално да настъпят някакви промени в отношенията на двамата родители след появата на детето. Нещо като период на нагласа към новия човек в семейството. Не го свързвам с ревност към бебето - за мен това е мит Laughing. Нови чувства и нов начин на живот   Peace

# 40
  • Мнения: 8 917
Мили мами,
провокирана от темата "Влюбени ли сте в бебо?" бих искала да ви попитам как тази изведнъж избликнала обич се отрази върху татковците? Ревнуват ли, защото биха имали основание за това?
Или и те така се "влюбват" в бебчетата?

Никога не е ревнувал от Гери Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 2 897
Мъжът ми никога не е ревнувал от Калина  Naughty Аз също не съм го ревнувала...Според мен това е най-естественото - обичта към детето да е по-силна от всичко останало  Simple Smile

И при нас е така Grinning
Любовта към детето няма нищо общо с любовта към съпруга.

# 42
  • Мнения: 3 835
Абе, мами, аз ли нещо съм сбъркана, никога ли не ви се е случвало, мъжа ви да иска да правите, джиджи-биджи, а пък вие в този момент, да сте нещо там ангажирани с детето. И той да се нерви, от този факт. Ами може да е болно, и вие да сте притеснени, и той да не е на вашата вълна, и да не разбира, какво толкова виждате в една кашлица......., нормално е, да не разбира, ако не гледа той детето. Много примери мога да ви дам, дребни от ежедневието, когато обръщам внимание, първо на детето и после на мъжа си. С риск, да ме обявите, за тотално изкукала, обаче за мен детето, е на първо място, и не за друго нещо, а защото е малко, и изисква повече внимание, във всяко отношение. Еми, мъжа ми, понякога, се нерви, защото аз от толкова внимание, към това дребното, нямам желание за други работи.

# 43
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе, мами, аз ли нещо съм сбъркана, никога ли не ви се е случвало, мъжа ви да иска да правите, джиджи-биджи, а пък вие в този момент, да сте нещо там ангажирани с детето. И той да се нерви, от този факт. Ами може да е болно, и вие да сте притеснени, и той да не е на вашата вълна, и да не разбира, какво толкова виждате в една кашлица......., нормално е, да не разбира, ако не гледа той детето. Много примери мога да ви дам, дребни от ежедневието, когато обръщам внимание, първо на детето и после на мъжа си. С риск, да ме обявите, за тотално изкукала, обаче за мен детето, е на първо място, и не за друго нещо, а защото е малко, и изисква повече внимание, във всяко отношение. Еми, мъжа ми, понякога, се нерви, защото аз от толкова внимание, към това дребното, нямам желание за други работи.

Съгласна съм с теб по принцип и при нас се е получавало неразбиратество или по скоро недоволство от негова страна, че не можем да правим секс точно сега или т.н. заради малкия. Но за мен детето не е на 1 място, не мога да кажа, че го обичам повече от мъжа ми или, че бих предпочела него пред мъжа ми. Все пак един ден детето ми ще си отиде, а мъжа ми ще остане. Освен това той винаги ми е бил опора и подкрепа, но не мога да кажа същото за детето. Ако трябва да се погрижа за някой естествен, че първо ще се погрижа за детето (поради разбираеми причини) и след това за мъжа ми.

# 44
  • Мнения: 3 835
Tinka79, май говорим за едно и също, само че аз се изразих по по-различен начин. Съсласна съм с теб.

Общи условия

Активация на акаунт