Цикламена боя за обувки?

  • 622
  • 3
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Има ли такова чудо? На Алекс ботушите са цикламени и ги ожули доста порядъчно. Не съм чувала за такава боя, но знам ли...какво ли няма на днешно време. Simple Smile  Ако някое знае за такава боя или може да ми даде съвет как да замажа положението, тоест ботушите Laughing , ще съм благодарна! Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 2 044
Има ли такова чудо? На Алекс ботушите са цикламени и ги ожули доста порядъчно. Не съм чувала за такава боя, но знам ли...какво ли няма на днешно време. Simple Smile  Ако някое знае за такава боя или може да ми даде съвет как да замажа положението, тоест ботушите Laughing , ще съм благодарна! Hug
Цикламена едва ли ще намериш newsm78Защо не пробваш с цикламен фулмастер да ги замаскираш,или с цикламен лак за нокти Confused

# 2
  • София
  • Мнения: 592
По принцип Salamander имат цветни бои за обувки, но за цикламен не знам. Аз си купувах червен и си спомням, че бяха два вида червени.
Иначе има безцветни, но те са за поддържане на кожата и ожуленото няма как да замаскират.
П.С. Идеята за фулмастер не е никак лоша  Peace

# 3
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Със лак ще стане много грозно мисля, фулмастер ще потърся и аз това си мислех.

А пък тези дни ще мина през Саламандър и ще проверя, ако имат подобна ще взема.

Не знам защо така се получи, ботушките са нови, но явно им е много тъхка кожата, защото нито се е спъвала, нито нищо, не разбрах как ги ожули. Странното е, че от долу кожата стои черна, а не обичайното като си ожули обувки да е светла. Rolling Eyes А кожата е естествена сигурна съм.

Общи условия

Активация на акаунт