С какъв фон-дьо-тен....?

  • 4 174
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Paris
  • Мнения: 1 727
От една парфюмерия ми дадоха тестерче на фдт на Кларинс със светлоотразяващи частици-кожата наистина изглежда сияйна! Пробвах преди това този на Буржоа който похвалиха в началото на темата, не забелязах особена разлика, да не кажа никаква!

# 16
  • Мнения: 2 414
Новият на Римел-ще останеш доволна. Party

# 17
  • Мнения: 661
Сияе Лиляна, щото й е мазна кожата Mr. Green
/това в кръга на шегата, но и не съвсем/
Опитай с Happy Light на Буржоа, мисля, че точно това е което търсиш Peace Има светлоотразяващи частци и е по-скоро кремообразен, отколкото воднист.
Цена - около 14-15 лева.
Другият светлоотразяващ, който съм ползвала е Wake Up Make Up на Манхатън, също е хубав и кара кожата да сияе. Около 10-12 лева
И аз съм за HAPPY LIGHT! Ефекта е такъв, какъвто ти трябва на теб! Няма да съжаляваш!
А този на Manhattan не съм го ползвала, но не е изключено и той да е добър. Козметиката като цяло на Manhattan също ми харесва.

# 18
  • :)
  • Мнения: 337
viv77 , моят е същия.  Peace Аз лично от Манхатън не съм доволна, ползвала съм пудра тяхна, запуши ми порите и имах проблем. Поздрави!!!

# 19
  • Мнения: 6 164
И аз мисля, че е мазна кожата й.  Rolling Eyes

А по въпроса за Диор, доколкото си спомням се терзаеше дали да си купи пудрата или да не си я купи, щото била 80 лв. и в крайна сметка реши, че ще си я купи... ooooh!
И като се замислиш е логично с тая мазна кожа да мисли за пудра! Peace

# 20
  • Мнения: 727
Сияе Лиляна, щото й е мазна кожата Mr. Green
/това в кръга на шегата, но и не съвсем/
Опитай с Happy Light на Буржоа, мисля, че точно това е което търсиш Peace Има светлоотразяващи частци и е по-скоро кремообразен, отколкото воднист.
Цена - около 14-15 лева.
Другият светлоотразяващ, който съм ползвала е Wake Up Make Up на Манхатън, също е хубав и кара кожата да сияе. Около 10-12 лева
И аз съм за HAPPY LIGHT! Ефекта е такъв, какъвто ти трябва на теб! Няма да съжаляваш!
А този на Manhattan не съм го ползвала, но не е изключено и той да е добър. Козметиката като цяло на Manhattan също ми харесва.

ще взема и аз да го пробвам и да засияя newsm78

# 21
  • Мнения: 2 323
За такъв ефект аз използвам този - ,,Съвършен фон дьо тен на Орифлейм,,. Не става лъскаво, по-скоро сияйно и кожата ми изглежда перфектна, защото неравностите и леките дефектчета се скриват под микроогледалните частици. Страхотен е!

# 22
  • Madrid
  • Мнения: 514
Фон дьо тен-а на Лиляна е на Кристиан Диор,вчера го пробвах-същия ефект!!!Те са 3 вида от една серия-нейния е light!!!Другите не помня,май бяха матиращ и... newsm78Както и да е,цената е около 60 лева,тук е 30 евро!Ще си го купя! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 099
Някакви отзиви за ФДТна на Виши от зелената серия. От всички други продукти съм много доволна, чудя се за него!
Иначе съм с доста чувствителна кожа и гледам да внимавам... Tired

# 24
  • :)
  • Мнения: 337
Някакви отзиви за ФДТна на Виши от зелената серия. От всички други продукти съм много доволна, чудя се за него!
Иначе съм с доста чувствителна кожа и гледам да внимавам... Tired
Консултирай ме каква марка ползваш ти? Аз съм също с чувствителна кожа, чух за крем с тониращ ефект на Др. Волф Thinking Аз в момента ползвам на Буржоа, засега нямам проблеми. Мерси предварително!

# 25
  • Враца
  • Мнения: 173
исползвам на Maxfaktor - той е течен, с перлени частици, лесен за нанасяне, но не е подходящ за мазна кожа. Аз лично съм много доволна от него

# 26
  • Мнения: 1 354
Най-доброто,което аз съм ползвала:
Крем за сияйна кожа от Авон (оранжевия солюшънс).Когато съм с него не си слагам фон дьо тен,а аз без такъв не излизам.Правете си изводите.Лицето блести невероятно.Но определено не изглежда мазно или препотено.
Другото е фон дьо тен с матиращ ефект пак от Авон.Бреййй голяма работа е тоя фдт Wink
И накрая,но не на последно място фдт на Импала.Никак не е скъп около 4 лв. но е страхотен.От около 4 години съм само с него.  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 407
Аз ползвам Happy Light na Bourjois и затова мога да те уверя, че с него ще постигнеш желания от теб ефект. Много е добър, а е и на разумна цена.

# 28
  • Мнения: 2 085
TRANSLUCIDE на Loreal-и той е с отразяващи частици, аз го ползвам вече 4 год. Peace

# 29
  • Мнения: 2 414
Аз ползвам Happy Light na Bourjois и затова мога да те уверя, че с него ще постигнеш желания от теб ефект. Много е добър, а е и на разумна цена.
И аз го ползвах преди време-добър е,но новият на Римел ми допада повече. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт