програми за готвене?

  • 1 566
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 384
Здравейте.Купихме си нова печка-Горение,но няма подробно упътване ,та се чудя на коя програма какво се пече?
Моля някоя мама,която има такава печка,да ми даде някои съвети.
Печката има стандартно печене,някакво инфрачервено,и разни комбинации с вентилатор.
Споделете опита си ,какво ядене на какво печене става най-вкусно?

# 1
  • Мнения: 3 360
Честита нова придобивка най-напред!Със здраве да си я ползваш  bouquetСигурна ли си ,че няма упътване?Мисля,че имаше една таблица отзад,кое на коя програма и температура се пече!
И за колко време!Моята печка е на Горенйе и ще ти кажа аз кое използвам най-много.
Горен инфрачервен/със и без вентилатор/използвам за печене на месо и за сандвичи.Често само вентилатор за питки,баници,сладки....И горен/долен за всякакви ястия.Ако има нещо=питай-насреща съм Hug

# 2
  • Мнения: 128
Моята е горение-от скоро. Така че имам малък опит но ще го споделя.Пека месо и всякакви манджи на вентилатор-въобще на вентилатор можеш да печеш всичко. Но баницата напр.става много хубава на горно и долно печене-за много кратко време.Инфрареда е за пържолки-предполагам че ги обръщаш.Смятам да го пробвам със свински пържоли-скоро. За пет минути правя принцеси всякакви. Опитах и един пандишпанов кекс да опека но нещо не ми се отдаде-от мен толкова за сега.

# 3
  • Мнения: 11 540
В книжката доста добре са описани всички програми.На инфрачервен реотан+вентилатор пека предимно месо,но и сандвичите стават супер бързо.Винаги когато готвя включвам и вентилатора.До сега не съм готвила нищо без да го включвам.Все още не съм използвала функцията "самопочистване".Някой може ли да сподели?

# 4
  • Мнения: 125
ние също си купихме фурна за вграждане на горение, но още не съм я изпробвала, защото е в новия апартамент, затова ще следя темата с интерес.

# 5
  • София
  • Мнения: 384
благодаря Ви.Моето упътване е на английски и не пише какво ястие на какво се пече.Ако някой има някакво по-подробно упътване,ще бъда благодарна да го сподели.

# 6
  • София
  • Мнения: 384
Забравих да попитам-къде слагате тавата-най-отдолу или по средата или горе?

# 7
  • София
  • Мнения: 384
Добро утро,момичета.
Някой има ли такава печка-EC7765 E-Gorenje?

# 8
  • :)
  • Мнения: 337
Първо- Честита нова печка Peace (малко със закъснение) аз когато ползвам моята винаги включвам вентилатора. При мен всичко беше написано в упътването на български. Успех в кулинарията Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 737
Моята фурна е Горение, като чета май е със същите функции. Аз не съм от най-прилежните домакини и не я ползвам често, но като цяло съм се убедила, че най-добре се пече на кръгъл вентилатор. Ползвам предимно тази функция.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Честита ти печка, със здраве да си я ползваш!
На долен реотан и вентилатор пека пица. Баница, питка на горени долен реотан. Вентилатора ползвам за по-бързо и ако няма опасност това, което пека да изсъхне прекалено много. Ако те интересува нещо конкретно - питай

# 11
  • София
  • Мнения: 384
Благодаря ви.Аз ще ходя във фирмата да взема упътване на български,защото са ми дали само на разни странни езици-френски,финландски,сръбски и разни такива.
Но продължавам да приемам съвети,защото съм сигурна ,че повече се учи от опит ,а не от ръководство.

Общи условия

Активация на акаунт