Кои са според вас признаците, че ми изневерява???

  • 3 694
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Как да разбера дали  ми  изневерява като е толкова потаен и  дискретен , а аз съм си наумила, че не може да не ми изневерява.Звучи глупаво, но интуицията ме кара да проверя.Какво да гледам.

# 1
  • Мнения: 410
Какво те кара да мислиш,че ти изневерява?Дал ли ти е повод или ти си си навила на пръста,че ти изневерява?
Гузната съвест е най-издайното за каквото и да е,не само за изневяра.Държанието ти към теб,времето което изкарва извън дома и службата и в какво го уползвотворява.Ей такива неща,макар че има още...предполагам,не съм веща,до сега не са ми изневерявали или поне аз така си лисля newsm78 Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 797
 Не мога да говоря от личен опит, но ако си си го втълпила сигурно има начин да провериш дали е така? Въпреки, че женската интуиция не е за пренебрегване Wink А имаш ли причина да мислиш така или е само интуиция?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Ако тръгнеш да търсиш признаци, най-вероятно ще намериш, още повече щом интуицията ти го подсказва. Готова ли си за това, което ще откриеш? И моята интуиция се оказа безпогрешна преди време, само веднъж проверих и ... намерих това, което търсех. Честно казано, впоследствие съжалих - отровихме си нервите взаимно и нищо не е както е било преди.

# 4
  • Мнения: 215
100 % ти изневерява щом си си го наумила Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 474
Как така си си наумила  newsm78 , видяла ли си нещо или просто си го представяш? На твое място не бих търсила доказателства.  Stop Ако има нещо ще усетиш по отношението най-малко. Peace

# 6
  • Мнения: X
 Ми незнам, зада си гопомислиш значи е имало причина, щом има причина има и нещо което я е породило. Понякога се оказват грешни изводите ни, а понякога не. Провери му телефона. Или ако можеш някак си да се добереш до разпечатка....Това ще ти отгови най-добре на въпроса, а именно обажданията му. Кога, по колко време и колко често, и ще разбереш.
 А иначе....ако вземе прекалено често да се спира пред огледалото:) Ако често го няма, и т.н.....елементарните неща. Дано да грешиш. Naughty

# 7
  • Мнения: 5 317
Няма доказани признаци за изневяра.Всичко е индивидуално.А ти не се настройвай така. Naughty

# 8
  • Smallville
  • Мнения: 994
Много верен признак е гузната му съвест,ако проявява внимание,което не типично за него,бъди нащрек.Дано не това....

# 9
  • Мнения: 2 270
Много верен признак е гузната му съвест,ако проявява внимание,което не типично за него,бъди нащрек.Дано не това....
И аз мисля така

# 10
  • Мнения: 116
мания, мания - който търси - намира, ама трябва ли ти Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
И като го хванеш, к'во  Shocked
Защо си разваляте рахата зорлем newsm78

# 12
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ами казали са го и преди мен: ако просто се чудиш или си си го наумила, по-добре се успокой малко. А ако интуицията ти подсказва, значи може и да има нещо.

Ако тръгнеш да търсиш признаци, най-вероятно ще намериш, още повече щом интуицията ти го подсказва. Готова ли си за това, което ще откриеш? И моята интуиция се оказа безпогрешна преди време, само веднъж проверих и ... намерих това, което търсех. Честно казано, впоследствие съжалих - отровихме си нервите взаимно и нищо не е както е било преди.

Много вярно  Tired

# 13
  • Мнения: 463
ако искаш да го хванеш, ще успееш. Но искаш ли?

# 14
  • Мнения: 2 622
Щом интуицията ти подсказва,вероятно ти изневеряа newsm78Въпросът е какво ще направиш след като се увериш,че ти изневерява?!

# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И аз в общия тон ще запея, че ти може и да искаш да знаеш, но ако наистина има нещо, тогава какво?
Иначе признаци-бол. Всяка промяна в отношението му към теб. Може да стане много мил, или обратно-много груб. Отрязъци от време, за които не може да каже къде е бил и с кого. Странна липса на пари от сем. бюджет-примерно "Ядох пица за 60лв." Повишено внимание към личната хигиена. Да продължавам ли?
И все пак, всичките тези признаци може да бъдат налице и той да не ти изневерява. Или обратно-нищо от гореизброеното да не се случва и въпреки това да ти изневерява. Най-добре си помисли дали наистина искаш да продължиш живота си с този мъж и оттам нататък си задавай въпроси дали ти е верен.

# 16
  • София
  • Мнения: 408
Да се включа с един въпрос по темата:
Ако се чудиш дали изневерява или не един мъж, кое е по-добре - да го разконспирираш или постоянно да се залъгваш, че това не е вярно, а всяка минута да си мислиш, че ти се присмиват сто човека, защото той го прави, а ти си седиш с детето и нищо незнаеш.

# 17
  • Мнения: 8 917
Как да разбера дали  ми  изневерява като е толкова потаен и  дискретен , а аз съм си наумила, че не може да не ми изневерява.Звучи глупаво, но интуицията ме кара да проверя.Какво да гледам.

Споменатите тук признаци може да са налице при мъжът ти и въпреки това да не ти изневерява, както и обратното - може да ти изневерява и признака по който да го "хванеш" да не ти го каже нито една от нас...разбери дали можеш да го понесеш ако ти изневерява и тогава продължи да се съмняваш и  да търсиш.

# 18
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз чат-пат питам мъжа ми къде е и паля колата да го видя просто ей така Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 472
До колкото си спомням първото, по което се усъмних беше липсата на сексуално желание и странните закъснения (не говорим за прибиране посред нощите). После почнаха "командировки" и нежеланието му да ме вземе на което и да било от фирмените партите. Първо твърдеше, че не канели с половинките, което в последствие се оказа лъжа. Държеше се много потайно, неговите пари си бяха негови, моите бяха общи и аз нямах право да знам колко получава. Когато научих почна да ми става много интересно, къде отива цялата сума при положение, че не постъпва в семейния бюджет.
Вие сами си преценете дали при такова поведение ще искате да знаете.

Аз съм оперирана от чувстовто "ревност", както тогава, така и сега, но при положение че  издъхваш финансово, физически и психически, почваш да се чудиш каква точно е причината за ответното безразличие Rolling Eyes
За еднократни забежки категорично не искам да знам и много ще се старая да не разбера. За трайна връзка, в която се влага повече от секс със сигурност искам да науча.

# 20
  • Мнения: 319
ако искаш да го хванеш, ще успееш. Но искаш ли?

Да, мъжът ми понякога казва същото: Нема да се следим, оти че се фанем!
Това, което бих те посъветвала аз е, да изчакаш още малко време (ако можеш), преди да предприемеш нещо сериозно - търсене, следене или каквото там се сетиш. Идват празници - човекът да не ти е подготвил някаква голяма изненада, пък ти да мислиш, че ти изневерява? Щото мъжете, горките, хич, ама хич не могат да лъжат и да крият нещо (поне не прекалено дълго!) - проличава им на миличките и всичко отива по дяволите! Дано да е изненада!   bouquet

# 21
  • Мнения: 110
аз чат-пат питам мъжа ми къде е и паля колата да го видя просто ей така Mr. Green
Хи хи,тва много ми хареса Mr. Green

# 22
Вместо да се занимаваш с глупости постарай се да не се случи. Направи секса вкъщи привлекателен за него. Правете го на всеки шест часа. Grinning и при всеки удобен случай.

# 23
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
Момичета мъжете са супер хитри , всички го знаем, дано да е изненада както предполага съфорумничката , но ако има нещо да знаеш че няма да е чак толкова лесно да го узнаеш, само ако се паникьоса ще разбереш защото тогава се издават най бързо , съвета ми е да не търсиш това което си си наумила защото от него ще те заболи , а просто да се опиташ да промениш сегашното положение - бъди жена мечта за мъжа си и по добра в леглото от уличниците и може би ще успееш, а ако не разбереш това което търсиш повярвай ми ще ти бъде много по лесно.

# 24
  • Монтана
  • Мнения: 499
АЗ имам същите подозрения-но предпочитам да не ги разбирам защото не бих могла да ги понеса,просто ще превъртя.
За сега ми е по добре и смятам че водим нормален живот на този етап
Да прави каквото иска но от вкъщи нищо да не изнася и да държи на нас

# 25
  • Мнения: 2 723
Абе женската интуиция е голяма работа Twisted Evil
Аз имах подозрения... ама нищо конкретно просто 6-то чувство ( не ставаше въпрос за изневяра, ама пак кофти работа). Оказа се, че съм абсолютно права по всички точки, в които го подозирах. ПОследваха драми, раздели... сега пак сме заедно, ама аз нямам никакво намерение да си тровя нервите с детективски истории. Да си троши главата Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 1 263
Според мен не си трови нервите без да си сигурна,защото за теб поведението му може да означва едно,а за него да е продиктувано от съвсем други мотиви.Аз лично не задавам директни въпроси,защото много мъже не казват истината,за да не наранят половинките си.
Ей,така като си говорим вмъквам  темата за семейството да го видя какво според него представлява то,разказвам някой истории на познати и уж съвсем неутрално го питам за мнението му,отварям темата за родителите ни и проблемите,които са имали когато са били на нашата възраст.Общо взето накланям темите така,че той сам да си вади извод за резултатите,до които може да доведе една изневяра.А също някак си се опитвам да му подскажа,че тези му пориви не са по-силни от него и той,ако иска може да се научи да ги контролира.Отварям и темата за наши познати,които са изживяли детството си само с един родител,пък той да си прави сметката дали иска да изложи собственото си дете на такава нерадостна съдба.
Рядко,но периодично му правя и невинни проверки,за да не забравя,че вече не е свободната птица и  да не забравя за отговорността,която е поел с това да създаде семейство и деца,но главно искам той сам да си изгради идеята,че изневярата няма смисъл и в крайна сметка не води до нищо добро.
Убедена съм,че има много малко хора на света,които съзнателно искат да наранят половинката си с една изневяра.Така,че съвсем дискретно се опитай да промениш представата му,ако тои смята,че няма нищо лошо в извънбрачните връзки.Повечето хора са склонни да последват доброто,защото това е заложено в природата им.
Истината е,че има и известен процент хора,които каквото и да правиш те няма да поискат да се променят,но все ми се иска да мисля,че този процент не е чак толкова голям.         

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 15:40 от bori7

# 27
  • Мнения: 58
Имаш ли повод да се съмняваш?
Дали съмненията ти не се коренят някъде в твоето поведение?
Защо ти е да знаеш ако всичко между вас е ОК?

# 28
И като го хванеш, к'во  Shocked
Защо си разваляте рахата зорлем newsm78
Що? Ти ще приемаш ли нещата, ако мъжът ти скитори? Ако се случи на теб, не бих казала, че ще ти е много весело.

# 29
  • Мнения: 3 423
В съда трябва трима души
да са го видели мъжа ти
на калъп. Всичко друго се
води социални контакти.

# 30
  • Мнения: 358
Лиска, както винаги ме развесели Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 765
  Liska го е обяснила кратко и ясно . Ако искаш може да започнеш да го следиш . Важна е екипировката , няма да е лошо да имаш снимков материал , затова се подсигури с добър фотоапарат ,  лампи за нощно виждане и невзрачен автомобил  . Вземи най-добрата си приятелка и действайте . Успех !  Peace

# 32
  • Мнения: 2 673
Признаци: много груб, много мил \крайности\. ЛИПСА на сексуално желание към теб, не те забелязва. Оправдава се . Все ти го "гонкаш". С нищо не можеш да привлечеш вниманието му. Рядко ти се усмихва и не те гледа в очите. Влиза с мобилния дори в кенефа. Променени хигиенни навици \не винаги, обаче\. Чуваш често "Нямате връзка с този номер". Километража не показва това което той обяснява като извървени километри за деня. Видели са го.\рядко твои близки ще те излъжат, че е бил на "Витошка" с блондинка\, почти бъди сигурна че е така. Намираш НЕ твои косми в колата. Мирише на дамски парфюм. Намираш в колата забравена дамска вещ. Дом. телефон звъни, вдигаш, а отреща мълчат. Не иска да излизате заедно. Не ти прави подаръци емоционално, а просто така...за отчет. И най-вече НЕ ТЕ ГЛЕДА С ОБИЧ \това не мога да ти го опиша, видиш ли празен поглед бъди сигурен, че вече не е твой!\
  П.П .  Почти винаги е колежка, ако ли не, то бъди сигурна че я познаваш.

# 33
  • Мнения: 358
За да не ти прозвучи несериозно включването ми по темата, която очевидно привлече вниманието ми, искам да потвърдя всичко , казано от Карил :love:Моята най-добра приятелка премина през изневяра на мъжа си. Той беше много влюбен, в колежка, разбира се, дотам, че и отпуската си уредиха заедно на море, като тя и гаджето на любовницата само са присъствали около тях. Той не призна никога, беше й заявил в прав текст, че вече не я обича и не желае да живее с нея и детето- пълно негово копие, момиченце на 5 години. Случаят е много крайна форма на изневяра, искам да отбележа най-вече, че първо - той беше станал много нагъл и второ - тя по някакъв странен начин се залъгваше и отказваше да повярва.  Shocked Накрая, след почти едногодишен кошмар, нещата се позагладиха, тя е героиня за мен,  даже всеки момент чакаме да роди второто им дете.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Той не призна никога, беше й заявил в прав текст, че вече не я обича и не желае да живее с нея и детето...
едногодишен кошмар, нещата се позагладиха, тя е героиня за мен,  даже всеки момент чакаме да роди второто им дете.

 #Crazy

За мен при това положение да родиш 2-ро дете на такъв не е геройство , а глупост!

# 35
  • Мнения: 358
Геройство, в смисъл, че въобще оцеля  Shocked

# 36
  • NY
  • Мнения: 209
Не мога да говоря от опит

Но си мисля.....че е тъпо да се ровиш и да търсиш доказателства в вещите му , или да го следиш



  като си говорите за нещо, вмъквай по-между другото някаква история за някакви познати или нещо което си прочела.......какви са им били последствията след изневяра, за тях ,за децата.........и го остави да си прави изводите

Последна редакция: пн, 18 дек 2006, 22:26 от Eklere

Общи условия

Активация на акаунт