Здравословно хранене - да се преброим

  • 2 038
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
Аз се храня здравословно, или поне се опитвам. Под здравословно хранене не визирам диети. Или пълно отричане от сладостите на живота, а максималното им ограничаване.

Какво ядете? По колко пъти на ден? Доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 1 290
Менюто ми се състои в яйца,риба,пиле и салати,някой грейпфрут понякога..Вече закусвам сутрин,за първи път от 10 години Rolling Eyes Гледам да ям поне 3 пъти на ден,по мъничко(а най-добрият вариант е да се раздели за 5 пъти,с цел засилване на метаболизма),но днес успях само два пъти,защото бях в университета и това не беше хубаво.Но спортът върви перпендикулярно със здравословния начин на живот,както и редовния секс Mr. Green
 bowuu

# 2
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Но спортът върви перпендикулярно със здравословния начин на живот,както и редовния секс Mr. Green
 bowuu

?

# 3
  • Мнения: 1 813
Ай да го направим режима с 4 пъти седмично фитнес,без секс за приятелките/жените на моряците а  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 290
Абе щом е за здравето-ще се прежаля  Laughing
 

# 5
  • Мнения: 231
та каква беше темата ... за секса или за храненето newsm78

# 6
  • Мнения: 286
аз гледам да ям разделно,но понеже съм голям шоко-холик,ако много преритам за шоколадче-ям само един шоколад за целия ден...иначе като брой хранения ,ако не ми е "шоколадов" деня-по 2 пъти...сутрин плодче и нещичко на обяд Peace

# 7
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много здравословно, по всички правила, докато не нападна някой черен шоколад Simple Smile
То той полезен, ама не като го нападаш...

айде някой да ми обясни за перпендикуляра...много моляяя

# 8
  • Мнения: 1 100
Напоследък ми доставя удоволствие да се храня здравословно.  Shocked Grinning  Само дето сутрин не мога да се храня. След училище-на обяд ям сирене, шунка, мляко и някакъв плод. Различно е, но обикновено това ми се яде. Следобед орехи, плодове и ако много ми се яде хапвам нещо сладко. А вечер - каквото има плюс салата. Противно на очакванията на повечето ми съученички не губя енергия. Напротив. Чувствам се по-свежа сякаш.  Flutter
Едно време се изхранвах главно с чипс и банички. Не бях чак дебела, но... не беше здравословно. Rolling Eyes


Хайде да споделим тук разни здравословни менюта.

# 9
  • Мнения: 1 100
За тези, които обичат сладко.
Вземате орехи и ги смесвате с пчелен мед. Май се слагаше и ванилия, но не съм сигурна. Мнооооооооого е вкусно.  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 813
За тези, които обичат сладко.
Вземате орехи и ги смесвате с пчелен мед. Май се слагаше и ванилия, но не съм сигурна. Мнооооооооого е вкусно.  Heart Eyes
newsm78 Ти па и ти сега къде да чукам орехи посред нощите или да ходя за чистени до магазина. Така ми се прияде обаче  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 286
колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing

# 12
  • Мнения: 1 813
колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing
КОЙ КАЗА ШОКОЛАД  #2gunfire

# 13
  • Мнения: 1 100
колкото и да е вкусно и полезно, за тези калории по-скоро ще си хапна шоколадче Laughing
КОЙ КАЗА ШОКОЛАД  #2gunfire

Е, няма лошо да си позволиш шоколад, но не много  Laughing    Пък и медът има доста по-малко калории от захарта. А и орехите се препоръчват при доста диети...

# 14
  • София
  • Мнения: 35 817
Само дето 100 гр. орехи са около 700 ккал /ако не бъркам/  Wink

Общи условия

Активация на акаунт