Отпускане на естествена кожа

  • 3 304
  • 9
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здравейте, момичета!   bouquet
Дайде съвет, по какъв начин се отпуска естествената кожа?
Става въпрос за ботуши. Единия ботуш, който явно е пробван, е леко разширен, и е удобен. Но другия, който си е седял в кутията, е доста тесен. Вдигам ципа догоре малко трудно, и с усещането, че всеки момент ще ми остане в ръката  Tired . Носих ги няколко пъти, уж с надеждата да се отпусне от само себе си, но  Naughty , все още единия крак си го чувствам като в менгеме.

Дайте предложение, да го мажа ли с нещо, ако да - с какво; какво да го правя този ботуш???? newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
В такива случаи си мокря чорапите с вода и така обувам обувката докато изсъхне. Ако има някаква подплата на ботушите пробвай да номокриш и нея.
Чувала съм, че това го правят с ракия или спирт.
Успех!

# 2
  • :)
  • Мнения: 337
Vess, намажи кожата с мазнина, аз също съм чувала за алкохола, че действа в такива случаи или някакъв спирт. Ако имаш възможност занеси ги на калъп, там ще ти ги отпуснат, поздрави  Peace

# 3
  • Мнения: 712
Аз знам, че става със спирт, но ако имаш време можеш да ги занесеш при обущар да ги опъне на калъп.

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Благодаря ви, момичета!   bouquet   bouquet   bouquet
За калъп не бях се сещала, за първи път ми се случва подобно нещо. В началото чак ми мина през ум, че може единия ми прасец да е по-дебел от другия  hahaha  Joy , че чак ги измерих  Embarassed (еднакви са си)  Laughing

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
На калъп, но само една (едини ботуш).  Wink
Опитай се да набираш на долу ботуша и малко, по малко вдигай  ципа, с времето че се отпуснат сами.

# 6
  • Мнения: 1 028
Едно време и аз прибягвах до услугите на спирта,ама въпросът ти ме подсети,че онзи ден в "Пикадили" видях някакъв специален спрей за разширяване на обувки,та си помислих"брей кво ли измислят хората за пари".Ако искаш ще погледна довечера на коя фирма е,как се казва и колко пари е.

# 7
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Едно време и аз прибягвах до услугите на спирта,ама въпросът ти ме подсети,че онзи ден в "Пикадили" видях някакъв специален спрей за разширяване на обувки,та си помислих"брей кво ли измислят хората за пари".Ако искаш ще погледна довечера на коя фирма е,как се казва и колко пари е.

Да, ако не те затруднява   bouquet , въпреки, че малко ме съмнява тук да го намеря под същото име  newsm78

# 8
  • Мнения: 1 028
Ами те са голяма серия от продукти за обувки марката е "Силвър" и струва 5.85лв.,ама е голям флакон като дезодорант.

# 9
  • Мнения: 2 575
Едно време и аз прибягвах до услугите на спирта,ама въпросът ти ме подсети,че онзи ден в "Пикадили" видях някакъв специален спрей за разширяване на обувки,та си помислих"брей кво ли измислят хората за пари".Ако искаш ще погледна довечера на коя фирма е,как се казва и колко пари е.

Да, ако не те затруднява   bouquet , въпреки, че малко ме съмнява тук да го намеря под същото име  newsm78

Предполагам, че там има Salamander? - аз вчера си купих точно от тях спрей за отпускане на кожа ( около 6 euro) - дори го пробвах за едни ботуши с такъв проблем - горе-долу става - ако се повтори процедурата сигурно съвсем ще успея с отпускането им.

Общи условия

Активация на акаунт