Откъде да купя трико за балет?

  • 1 763
  • 13
  •   1
Отговори
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Моля ви спешно за съвет - къде се продават такива трика? - В петък е тържеството в ДГ и девойката 4.5 г, трябва да е с трико. Минала година купувахме рокля за балет, но сега пък в новата ДГ искат трико.

# 1
  • Мнения: 7 723
От руския център на "Шипка"34 Peace

# 2
В зала Универсиада има щанд за трика за балет и худ. гимнастика - от входа вдясно се тръгва. Мисля, че цените са по добри от Руския център.

# 3
  • Мнения: 7 723
В зала Универсиада има щанд за трика за балет и худ. гимнастика - от входа вдясно се тръгва. Мисля, че цените са по добри от Руския център.
Да, наистина, цените не са приятни на триката.
Ако ти трябва само за едното тържество, пиши ми на ЛС да ти дам едно назаем. Не си заслужава да купуваш за едно обличане Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 311
На ул. "Коста Лулчев" има едно малко магазинче само за такива нещица - като тръгнеш от Плиска по Коста Лулчев се пада вдясно, преди магазина за обувки. Дано ме разбра Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 1 845
В Биг  Шоповете-тия ТСм-ските магазини съм виждала подобно нещо, но не знам точно за каква възраст бяха.

# 6
  • Мнения: 47 897
на коста лулчев са по 25 лв Sad,така че ако си намериш отнякъде на заем-най-добре

# 7
  • Мнения: 258
Вчера видях всякакви дрешки за балет в МОЛ-а, на Стамболийски. На втория етаж има един огромен спортен магазин, в дъното имаше трика, полички, цвички. Но цените на мога да ти кажа, не ги видях.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Вчера видях всякакви дрешки за балет в МОЛ-а, на Стамболийски. На втория етаж има един огромен спортен магазин, в дъното имаше трика, полички, цвички. Но цените на мога да ти кажа, не ги видях.
Да и аз ги гледах - има страхотни трика Simple Smile и бяха на нормални цени - нещо ми се върти около 25 лв.

# 9
  • Мнения: 332
Вчера гледах в Тсм-ма.Много сладки розови 2броя за 16лв.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 062
Около х-л Плиска, на Коста Лулчев има специализиран магазин. Но цени не знам.

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Вчера гледах в Тсм-ма.Много сладки розови 2броя за 16лв.

Точно същите в Софийския ги гледах за 28лв.


Ако те интересува мога да ти обясня за един магазин откъдето пролетта купих за дъщеря ми.Намира се с/у Халите.

# 12
  • София
  • Мнения: 154
На стадион Герена има всякакви видове - от 15 до 90 лева.

# 13
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Много благодаря на всички за отговорите   bouquet.

Взех назаем от Миленка   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт