Какво да папкаме на 1 г.2м.

  • 626
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Мили мами, бебчо е на 1г.2 месеца. Не сме на кухня и всеки ден му готвя разни нещица! Най - трудно ми е да измислям сутрешна и следобедна закуска! Много ще съм Ви благодарна ако ми дадете идеи!

# 1
  • Мнения: 1 446
Виж в Кой какво ще хапва днес има много идеи.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 219
Ето я темата:
Кой какво ще хапва днес - 6

В нея са и линковете към предишните 5 теми.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Да,най-добре виж в темата,която са ти дали момичетата.Там се отчитаме всеки ден,има страшно много идеи Wink.
Ние на вашата възраст хапвахме същото като сега.За закуска никога не сме яли попара.Аз давам обикновено корнфлейкс с прясно или кисело мялко,разни козуначени рулца,кифли със сирене и кашкавал,с мармалад-всичко хубаво смесено с кисело или прясно мляко.
Следобедната закуска от много време насам ни е един опростен чийзкейк-обожава го,особено с банан.Намачквам един банан,слагам 2 бисквити "Закуска"или 3 по-малки/обикновени някакви/и 2-3 лъжици извара.Това хубаво се смесва и ние го изяждаме за няколко минути буквало Laughing
Понякога му правя бананов шейк-в шейкъра банан и прясно мляко.Доста засища и се харесва.
Често хапва направо някакъв плод Peace
Кремове отдавна не правя,не се хапват с удоволствие Tired

# 4
  • Мнения: 5 362
Попара-със сирене или млечна,мляко с бисквити,плодове,кроасан,баница,филия с кашкавал(препечена),кус-кус,каша,принцеси със яйце и сирене.Към по-сухите храни,като филия с нещо,давам и кис.мляко или сокче.За това се сещам в момента и такива работи съм давала аз.

# 5
  • Мнения: 391
освен горепосочените идеи- за баница ,кус-кус с мляко ,кейк ,попара  и т.н -
може да даваш и каша -бързо и лесно се приготвя,както и кисело мляко с бисквити

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами те момичетата са изчерпали вариантите май.......

# 7
  • Мнения: 702
Да използвам темата за да попитам Simple Smile

А за вечеря какво давате?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Ние спим до към 9-9:30 и още сме на АМ за закуска,а след обяда предлагам кремчето от кухнята,но изяжда 2-3 лъжички и затова тогава папаме само плодове/или варена тиква/.
Това е за вечерята:Давам супата от кухнята или домашно/купено/пюре и задължително сирене или кашкавал,защото май само тях уважаваме.Преди лягане пие малко АМ.

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 14:51 от margo71

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да използвам темата за да попитам Simple Smile

А за вечеря какво давате?
АМ или кисело мляко с бисквити.

# 10
# 11
  • Мнения: 226
Ние сме на 1г и 1м и сме така
10.00 закуска-кис.мл с бисквити,каша,попара,плодово пюре+(бисквити),кус-кус,
14.00 От ДК
17.30Следобедна закуска-като закуската
21.00АМ Flutter

Общи условия

Активация на акаунт