Къде в София се продават колички Hauck /Хаук/?

  • 2 523
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 105
Сървърът пак е натоварен и не ми работи търсачката  #Cussing out - сигурна съм, че някъде има такава тема, но не мога да я намеря. Ако някой има инфо, ще съм благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 428
Мисля, че вече може да се намерят само втора ръка  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 7 723
В магазините ПИНОКИО

http://www.pinokio.big.bg/hauk.htm

# 3
  • София
  • Мнения: 105

Верно ли! И защо така, сигурно знаеш нещо повече, я сподели!

# 4
  • София
  • Мнения: 105
   newsm78  сках да цитирам veselina_s_p

# 5
  • Мнения: 7 723
Верно ли! И защо така, сигурно знаеш нещо повече, я сподели!

Верно, Я!  Shocked
Живея до магазин "Пинокио" на ул."Милин камък" и там винаги е билно пълно с всички аксесоари на Hauck Rolling Eyes
Изобщо не ми е минавало през акъла, че са такъв дефицит  на пазара 33uu
........е, това е, което мога да споделя thumbsup
е, айде, почерпете сега

# 6
  • София
  • Мнения: 105
10x, още утре ще отида до там!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 397
И в Люлин има, магазина на Креми-74, аз от там си купих  Peace

# 8
  • Мнения: 2 663
Вчера ходих до Премама и видях количка на Hauck

# 9
  • София
  • Мнения: 301
В Метро наскоро видях колички и разни аксесоари на тази марка.

# 10
  • Мнения: 1 520
Нашата преди години я купихме от Креми-74 в Люлин, популярен магазин с лошо обслужване.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 586
Не знам дали още те интересува, но днес видях 2 модела в Хиполенд в Скай сити.
На мен ми е любопитно какво представляват тези колички и дали мамите са доволни от тях. Аз нямам никакви наблюдения върху въпросните колички, а още избирам и искам да проуча всички марки. Laughing

# 12
  • Мнения: 537
Нашата количка сме я взимали от Метро. До скоро дори ги имаше в каталозите им.

# 13
  • Мнения: 634
Marny, искрено ти благодаря за темата, точно мислех да я пускам Simple Smile
Искам да споделя опитаа ХАУК , който имам от първото дете - това е перфектната количка, возила е още 3 бебета след моето. Съотношението цена / качество е ненадминато, горещо препоръчвам на всеки тази марка Peace
Дотук всичко е прекрасно. Чакам второ дете - и естествено искам пак Хаук. Какво се оказва след краткото проучване:
Официалният вносител - фирма Дидис от гр.Шумен внася само някои определени " масови модели " на Хаук. Направо побеснях - те всичките са масови, дори модела на принципа Shop and Drive би струвал в БГ м/у 300 и 400 лева. ПРедполагам, че знаете колко струват такъв тип колички наиталианските фирми. Попитах за определен модел фирма Дидис - не ми отговориха категорично, почнаха да ме пращат по разни магазини из София, където има модели на Хаук отпреди 2-3 години Thinking
Говоря немски и се свързах с един от търговците на Хаук - http://kikiwelt.de/htmlneu/firstframe.html, моделите които харесвам са Jet6 Shop 'n Drive, Candy plus Shop'n Drive. Отговориха ми, че за съжаление те не могат да доставят до БГ, да се обърна към официялния вносител и да направя поръчка. Т.е. пак опираме до Шумен Mr. Green, а там са решили да сглабят китайското чуда Бертони, защото излиза 100-200 лева бройката по цена на дребно.
Вече се замислям - дали да не предприема необходимите мерки и да стана официален представител за БГ???
Разберете ме мами, ужасно много държа количката ми да е Хаук, а това се оказва мисия невъзможна в рамките на ЕС!!!
Освен да хвана самолета, да ида до Германия и да си купя една. Всъщност някой ако знае по близко официално представителство - моля да ми каже. Че с тази понапреднала бременност не ми се пътува особено.
Ще съм благодарна, ако се сподели още инфо за количките Хаук в БГ.

# 14
  • Мнения: 362
 Здравейте!!!
  Аз си взех количка Хаук-триколка от серията Министар от Продавалника.Много е готина.Страшно съм доволна!!Нямам търпение да се появи бебчо.
    Peace

Общи условия

Активация на акаунт