КОЛЕДНО СЪБИРАНЕ на фирмата - как се забавлявате с колегите?

  • 1 676
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Габрово
  • Мнения: 399
Моля ви кажете какво ви забавлява на тези събирания... Като изключим обачайните ядене, пиене и клатушкане в ритъма на музиката Simple Smile Нещо по-нестандартно и забавно? Очаквам всякакви идеи Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Винаги се забавляваме жестоко, защото колегите ми са супер Heart Eyes Hug
За идейки - караоке, боулинг на пияно, пейнт бол Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 821
Мислех да пускам такава тема Grinning...
Преди да изляза в майчинство отговарях за организирането на новогодишните банкети в службата. Винаги искаха нещо "по така" и падаше мислене...Не сме правили кой знае какво. Обичайната томбола с малки наградки, малко анимация във вид на игри...напр. който извади снимка на жена си/мъжа си от джоба получава една бутилка водка, или кой първи от двама ще изяде банан...сега се сещам за една интересна игра....завързват се по тялото на мъж/жена парченца плат...по дрехите, в косата, по краката....и другия играч, желателно от другия пол да е със завързани очи , опипвайки да намери и развърже всичките тези парцалчета Mr. Green..и при победа някакви наградки - джуджешки шапки, карнавални щапки и разни други дребни...
Тази година имам покана за банкета, обаче искат пак игри Crazy, а аз се чувствам не особено креативна. Ако някой има и други идеи в главата нека сподели...това от мен Laughing

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 16:06 от mama_Blue

# 3
  • :)
  • Мнения: 337
За последно се събирахме на 8-ми декември, беше супер купон! Случихме се с друга веселяшка компания в едно заведение, DJ имаше, забавни игри също. Общо взето се разтварихме  Flutter Имаше и игри: купа със сметана и вътре заровена черешка. Който пръв налапа черешката печели, наградите бяха алкохол. Имаше и състезание по танци и така, забавно беше  Party

# 4
  • Мнения: 5 647
Най-яките купони стават именно с колегите ми. Обикновено са извън София и продължават до сутринта.  Mr. Green

# 5
  • Sf
  • Мнения: 808
Ох, служебните купонииии... Неведнъж съм писала за закачките и шегите в нашия офис. Както работим, така и празнуваме.

Тази година ще си правим предколеден и следновогодишен купон Simple Smile

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ми, готино е. Ядем разни вкусотии (тая година си заплюх карпачо, непременно), пием добри вина (по-скоро отлични и такива, каквито никога не бих купила).
Танцуваме-нашата фирма върви с оркестър  Rolling Eyes или поне с диджей. Моментите, когато цигани-цигулари свирят на ухо на главната и когато шефът тъпче 50левова банкнота в цигулката на цигулар оставят неизличими следи в мозъка ми. Николай танцува сиртаки  Heart Eyes С това е известен на колегите ми и ме отменя в хОрата.
Няма томболи и пр, има подаръци  Laughing Главната купува кафе на промоция и кутиите от него са подарък (втора поредна година  Laughing), аз подарявам по един лакиран камък от места, където съм била през годината, шефът дава премия (тоя път не я чакам, но бас ловя, че пак ще пуснат АС//ДС  Mr. Green)
Клюкарим и затваряме заведението. Винаги се уговаряме за дискотека, но всъщност се прибираме по къщите. Тая година може и да поканя някои колеги вкъщи.

# 7
  • Мнения: 3 379
При нас купоните са по отдели, защото сме голяма фирма. Тъй като нашият отдел се занимава с обучението в компанията, обикновено за Коледния купон правим някои интересни игри, които иначе използваме в тимбилдинги. Понеже отделът ни е голям (само в София сме около 75 души), винаги е полезно, че още има хора, с които само се знаем по физиономия.

Естествено, имаме и награди. Миналата година правихме една много интересна игра, в която на гърба ти е залепено името на герой от приказките и твой колега трябва да ти обясни кой е героят, без да назовава името и приказката, а ти да го познаеш. Беше много забавно.

НАй-забавно става обаче като пием по няколко питиета и се разтанцуваме Simple Smile

# 8
  • Мнения: 6 164
Скука ми е на мен, щото фирмата е малка, седим на една маса Tired , а аз обичам големи и шумни купони. Сега съм в майчинство, но пак съм поканена... е, ще отида! Ама като ми изтече майчинството - отивам в по-голяма фирма! Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 178
Ми как, никак.  Rolling Eyes Стига ми това,че им гледам лицемерните мутри по 9 часа на ден. Как ли пък бих отишла някъде с тях?!!?
 Rage
Не бих отишла и на събирания на випуска, другарски срещи и бла-бла клюкарски сбирки.  smile3527

# 10
  • Мнения: 830
на нашето парти тази година един колега такъв стриптиз ни извъртя ,че паднахме LaughingМного професионално подходи което ме навява на мисли -че заработва нещо извънредно Wink

# 11
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз имах такъв колега в университета, направо отвътре му идваше, природен талант, както се казва  Mr. Green, после и това заработваше.

# 12
  • Мнения: 6 991
То това и на мен ми идва отвътре, ама не го правя по служебните купони Laughing
Моят пръв служебен купон беше в петък Grinning Много ми хареса - имаше разни игрички във форма на състезанийца - изтеглят по 5 души и те се състезават в най-различни игри. Аз спечелих в състезанието Кой ще познае най-много чалга песни Laughing Имаше състезание за правене  на сандвичи, за танци и накрая модно ревю.
А, сетих се нещо, което една приятелка предложи - http://bglog.net/Zdrave/10122

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 16:42 от Еовин

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И на мен не ми е много весело. Сега съм на ново място и в понеделник ни е първото събиране с колегите, та ще видим как ще е.
На предишни събирания, понеже бяхме с майка ми колежки Laughing, ми беше трудно да се отпусна.

# 14
  • Мнения: 569
Като се има предвит че повечето сме около 20-25-30 годишни,представете си за какво става въпрос. Много танци,свалки и т.н. Общо взето невероятен купон.
Дори и когато сме в по- малък състав /само жени/ си изкарваме невероятно.

# 15
  • Мнения: 1 547
Страх и ужас.
Сега организираме коледното парти на фирмата. Ще бъдем около 400 човека.
Ще има игри, закачки, водещи, но през такова напрежение не съм минавала скоро.
Според мен най-добре плащаш да ти организират партито, отиваш, пийваш, хапваш, танци манци, свалки и пр. и после кой откъде е. Сега ми треперят гащуните до вторник. Тичане, разговори, безкрайно съобразяване. На кого ще му хареса, на кого няма. Този обиден, онзи разсърден. Бляк.

# 16
  • Мнения: 560
При нас коледното парти си е там,където работим Weary
Хотел-купуват продукти и къркачка и им излиза по-евтинко в нашия си ресторант.Миналата година нямаше диджей и малко стана гадно-дано тая година поне за това се погрижат.Иначе едно и също-наяждаме се като провали,изпиваме де що има бутилки и се почват луди танци.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Фирмения ни купон вече мина - на 15.12. Нямаше време за подготовка на нещо по-интересно, лично щях да се заема.  Mr. Green

Иначе мина добре, весело, натанцувахме се (още ме болят краката  Rolling Eyes)

# 18
  • Мнения: 17 401
Никак. От тъпо- по- тъпо минават нашите сбирки. Младите сме в единия край на дългата маса, възрастните - в другия гледат и клюкарят кой как се е облякъл примерно...

Общи условия

Активация на акаунт