Бихте ли облякли детето си с...

  • 3 303
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
дреха, която е подарена от човек, когото ама никак не харесвате и който се държи така, сякаш не съществувате. Не става въпрос за свекърви, тъщи и т.н.

# 1
  • Мнения: 1 809
Нищо не бих приела от подобен човек,без значение дали е за мен или за детето Naughty

# 2
  • Мнения: 1 059
Нищо не бих приела от подобен човек,без значение дали е за мен или за детето Naughty

и аз съм на същото мнение

# 3
  • Мнения: 2 498
Абсолютно не-даже ще хвърля дрехата, а и не се знае дали ще я приема...

# 4
  • Мнения: 2 270
Имам хора от обкръжението си, които не ми харесват, както и аз тях - каквото и да ми подарят - изхвърлям го!

# 5
  • Мнения: 7 474
Няма да приема подаръка , ако е такъв човек Stop в краен случай ще го дам на някой нуждаещ се. Thinking

# 6
  • Мнения: 8 917
За да си позволи да ми подари нещо, значи все пак, не ми е толкова противен, че да го знае, така ,че след като си е направил труда за подаръка, то ще го приема, но със сигурност ще е само от някакво приличие и ще го дам на някой друг.

# 7
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
За да си позволи да ми подари нещо, значи все пак, не ми е толкова противен, че да го знае, така ,че след като си е направил труда за подаръка, то ще го приема, но със сигурност ще е само от някакво приличие и ще го дам на някой друг.

Напълно съгласна.

# 8
  • Мнения: 7 723
Случвало ми се е подобно нещо. Приех подаръка, дреха беше, но не съм я обличала Whistling

# 9
  • Мнения: 6 472
Да случвало ми се е един единствен път. Приех подаръка, само защото беше за детето и колкото и странно да изглежда отношението на въпросният човек се промени коренно от този момент. Може би този подарък го смяташе като някаво извинение и реши, че като съм го взела, значи всичко вече ок. Аз не съм злопаметна, в момента потдържаме добри отношения, но си имам едно на ум Whistling

# 10
  • Мнения: 6 164
От такъв човек няма да приема подарък, пък камо ли да го употребя.

# 11
  • Мнения: 2 196
Случвало ми се е-подаръка отиде в кофата.

# 12
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
дреха, която е подарена от човек, когото ама никак не харесвате и който се държи така, сякаш не съществувате. Не става въпрос за свекърви, тъщи и т.н.

Как така хем не съществуваш за него, хем ти подарява дрешки за детето???  newsm78  newsm78  newsm78

Дай малко повече инфо за този човек. Ако е например шефа на съпруга ти, който хал хабер си няма за тебе, но пък е подарил дреха за детето ти, защо да не му я сложиш?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ако изобщо приема подаръка (което не знам как ще стане при такива взаимоотношения), бих го облякла на детето, ако ми харесва самата дреха. И все пак ще гледам, ако е възможно, да не вижда детето ми с тая дреха  Crossing Arms Laughing

# 14
  • в стаята
  • Мнения: 469
Никога не бих го облякла Naughty

Общи условия

Активация на акаунт