Махане на памперса - кога успяхте?

  • 7 337
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 228
  Аз не мога да се включа точно по въпроса, но да споделя нещо  Simple Smile
  Бях до офиса да се видя с колегите и единия колега програмист на изказването ми че сме вече на четири месеца попита дали ходят вече на гърне  Shocked  Аз просто не успях да измисля как да отговоря  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 191
На две години и половина (това лято) им махнах памперса, но всичко мина добре, защото бяхме на море, така разбрах че са готови и усещат кога им се пишка.
Единият от близнаците махна почти веднага и нощният, а другият не ще и да знае и се напишква вечер в памперса. Ами когато му дойде времето, ще махне и него.

# 17
  • Линдау
  • Мнения: 72
Моите единият махна дневният памперс на 1г.6мес., а другият на 2г.6мес.-в яслата, но за нощният памперс никакакъв успех до момента. Когато са на гости у майка ми тя не им слага през нощта памперс и понеже не спи хубаво през нощта ги вдига, за да се изпишкат - аз обаче изобщо не мога да се будя през нощта Embarassed, та си продължаваме вкъщи с пампрсите.
Четох някой че иска да маха   бибероните - при Валентин, който беше много пристрастен,процедирах така: казах му че дядо Коледа няма да му донесе подарък ако не си махне биберона и след като правихме уговорки около един месец какви хубави и много подаръци ще донесе, накрая сам ми я даде и край. - беше на около 2 години

# 18
  • София
  • Мнения: 1 110
  Аз не мога да се включа точно по въпроса, но да споделя нещо  Simple Smile
  Бях до офиса да се видя с колегите и единия колега програмист на изказването ми че сме вече на четири месеца попита дали ходят вече на гърне  Shocked  Аз просто не успях да измисля как да отговоря  Simple Smile

E как!?! Трябваше да кажеш, че сами отиват до гърнето, свалят си гащите и после се забърсват и се обуват, че даже единия и гърнето сам си изхвърля.............. #Crazy То не е лошо да си мъж!!!  #2gunfire

# 19
  • Мнения: 3 336
  Аз не мога да се включа точно по въпроса, но да споделя нещо  Simple Smile
  Бях до офиса да се видя с колегите и единия колега програмист на изказването ми че сме вече на четири месеца попита дали ходят вече на гърне  Shocked  Аз просто не успях да измисля как да отговоря  Simple Smile

E как!?! Трябваше да кажеш, че сами отиват до гърнето, свалят си гащите и после се забърсват и се обуват, че даже единия и гърнето сам си изхвърля.............. #Crazy То не е лошо да си мъж!!!  #2gunfire

 hahaha Joy Laughing

Общи условия

Активация на акаунт