Моля, помогнете в избора на помпа за кърма

  • 2 695
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
и аз ползвах авент, още 1 глас newsm1
аз лично се изцеждах след всяко кърмене, поне 4, 5 месеца, с цел стимулиране на кърмата и да не се получват разни запушвания и т.н... т.е бях привърженик на идеята, че редовното изчездане, колкото и да е досадно е полесно Laughing За това и помапата да е удобна беше много важно!

# 16
  • Мнения: 226
Не си купувай на Чико! Пълен боклук е за мен. От 10 дена я ползвам и се измъчих. Днес се счупи  и си поръчах електическата на Авент. Надявам се тя да е добра!

# 17
  • Мнения: 1 284
Авент  Peace

# 18
  • Мнения: 2 099
Напълно съм съгласна с досегашните мнения за Авент. Аз направих грашката да си купя на Нук, тъй като се поскъпих за Авент, но съжалявам ужасно. Не прави моята грешка, изцеждането с Нук беше ужасно болезнено и бавно, а и прави впоследствие доста безчувствени зърната.

# 19
  • Мнения: 678
Аз стщо съм с Авент и съм й много благодарна.Благодарение на нея се справих успешно с кърменето Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 1 167
Аз също съм ползвала AVENT и не съм имала проблем.  Peace

# 22
  • в стаята
  • Мнения: 469
Аз също съм ползвала AVENT и не съм имала проблем.  Peace

Аз също! Няма да съжаляваш.

# 23
  • Мнения: 2 197
Още един глас за АВЕНТ. Много е добра. Скъпа е, но наистина си заслужава всяка стотинка. Вродилното отделение имаше всякакви помпи. Повечето бяха ного болезнени, а и не дърпаха толкова силно . На АВЕНТ Исис ценното е , че създава вакуум и е изключително лесна и приятна за употреба. Плюс това с шишетата, които вървят с помпата няма нужда да купуваш други. Леко раждане!

# 24
  • Мнения: 3 089
ръчна на авент

# 25
  • Мнения: 184
Аз съм страшно доволна от помпата на Аvent.Мисля, че това е най-доброто, което можеш да си купиш.

# 26
  • Мнения: 2 214
Авент.
Заслужава си всеки един лев.

Само Авент!!!!
Три смених до като купя Авент.
Заслужава си всяка стотинка.

# 27
  • София
  • Мнения: 561
Авент  newsm10

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз препоръчвам Авент,и то защото бях минала и през други помпи,следствие от тях рагади,кръв и какво ли не.
За това мога да кажа,че си струва всяко левче.Поне аз я избих.Ползвах я всеки ден 8 месеца подред.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт