Моля, помогнете в избора на помпа за кърма

  • 2 688
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте, момичета! Може ли да дадете съвет за помпа за кърма - другата седмица ми предстои да влизам в родилния дом и трябва бъзро да купя. Ще съм ви благодарна и ако ме ориентирате за цена.

# 1
  • София
  • Мнения: 829
Най-добрата, според мен, е тази на Авент. Струва 82 лв, а в аптеките Ремедиум - 71лв. Към нея има 2 шишенца и резервни части.
Такива помпички се продават и във форума, ако искаш втора употреба.
Иначе има и много други на по - ниски цени, но не знам колко са издръжливи. Моята се ползва по 6 пъти на ден, всеки ден и си е ок Simple Smile

# 2
  • Мнения: 4 915
Авент.
Заслужава си всеки един лев.

# 3
# 4
  • Мнения: 3 457
s 2 ryce blagodarenie na neq kyrmq ve4e osmi mesec Peace

# 5
  • Мнения: 81
Присъединявам се към прдишните мнения, за AVENT, а и във форума има на изгодни цени, почти нови.Успешно и безпроблемно раждане!

# 6
  • Мнения: 2 159
още един глас за Авент Peace

# 7
  • Мнения: 5 255
  Peace

Успех и леко раждане   bouquet

# 8
Трябва да ти кажа, че аз взех на чико - не помогна, после си купих за 10 лв. ваву нова и ми свърши чудесна работа. Ако питаш мен не бързай да купуваш още. Изчакай да родиш може помпа да не ти потрябва въобще. Успех!

# 9
  • Мнения: 1 272
И аз подкрепям Авент. Но моят съвет е да изчакаш да родиш и ако се наложи тогава да купуваш. Все пак при всички положения кърмата няма да ти слезе веднага и ще има време да се реагира за купуването й.
Леко раждане!

# 10
  • Мнения: 1 186
  Peace

Успех и леко раждане   bouquet
Точно такава беше моята и останах много доволна Peace

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
След 6 месечно неистово използване на помпа за кърма гласувам с двете си ръце за Авент Исис. Имам и електрическата на НУК, която няма нищо, ама нищо  общо с Авент!!! И никой не може да ме убеди в противното, защото искрено бих се изненадала ако има други такива като мен дето 6 месеца да са се цедили на всеки три часа, за да дават кърма през биберон! Ако знаех, че ще е такова положението щях да си взема електрическата на Авент, ама ще знам за следващия път!(ако се наложи пак така да се цедя де Wink )

# 12
  • Мнения: 258
Авент,страхотна е!Аз я използвах само две седмици и мисля да я продавам,но наистина си заслужава парите.

# 13
  • Мнения: 5 178
  Peace

Успех и леко раждане   bouquet
Точно такава беше моята и останах много доволна Peace
Само такава, в момента я ползвам и съм много доволна, струва си всеки лев

# 14
  • Мнения: 2 849
Авент.
Заслужава си всеки един лев.

Така е ,много удобна и здрава помпа . Peace

Общи условия

Активация на акаунт