дилема

  • 911
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте мами,
обръщам се към вас за съвет. Моят Любчо е болничък от една седмица, симптомите са типични за грипа,  който върлува (силна хрема и кашлица, за радост без температура). Започнахме антибиотик от понеделник и да чукна на дърво вече е доста по-добре. В Събота има детско коледно парти, което се организира от фирмата, в която работя. Естествено ще има много деца и много интересни неща, които не са за изпускане, та мнооогооо ми се иска да го заведа. Но от друга страна ме е страх от това, че ще има много деца и не се знае дали няма да зарази някого или пък да повтори. Ще се консултирам и с педиатърката, но все пак се обръщам към вас.

# 1
  • Мнения: 7 723
Доколкото мога да сметна, в събота ще му е шести ден на антибиотика, нали newsm78 Малко вероятно е да зарази някой, а още по- малко вероятно е да лепне нещо наново, докато го пие PeaceСама си прецени , заслужава ли си риска Thinking

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 08:24 от mylenka

# 2
  • Мнения: 100
И аз така си мисля, но чесно казано не зная колко време ще пие антибиотика - за първи път ни е да сме болни. Но това ще определи педито след като го прегледа.

# 3
  • Мнения: 3 146
Аз лично винаги в такива случаи питам лекаря какво мисли.

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз лично не бих го завела. След преболедуване децата се изнежват, имунитетът им е слаб. И не толкова да не зарази друго дете, колкото да не го повтори, че тогава и пневмония може да стане. "Страх лозе пази" - това е определящото при мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами аз так заведох моите на "купон", той свърши Аб същия ден. Вечерта отново вдигна Т и нещата се върнаха и пак АБ. Днес сме канени на РД, но мисля да го пропуснем, че много ми се събра.

# 6
  • Мнения: 666
лично аз не бих го завела може и нищо да не му стане, но все пак е бил болен и все още пие АБ , имунитета му е отслабнал , но ти си решаваш

# 7
  • Мнения: 78
и аз имах такава дилема и питах нашто педи как се разбира кога спира да заразява и тя ми обясни , че ако има т значи пренася , ако няма темп може да контактува с други деца, но незнам за антибиотика и имунитета

# 8
  • София
  • Мнения: 7 673
Здравейте мами,
обръщам се към вас за съвет. Моят Любчо е болничък от една седмица, симптомите са типични за грипа,  който върлува (силна хрема и кашлица, за радост без температура). Започнахме антибиотик от понеделник и да чукна на дърво вече е доста по-добре. В Събота има детско коледно парти, което се организира от фирмата, в която работя. Естествено ще има много деца и много интересни неща, които не са за изпускане, та мнооогооо ми се иска да го заведа. Но от друга страна ме е страх от това, че ще има много деца и не се знае дали няма да зарази някого или пък да повтори. Ще се консултирам и с педиатърката, но все пак се обръщам към вас.
Аз не бих го завела. Мъничък е и едва ли ще е голяма загуба за него да пропусне това парти.

# 9
  • Мнения: 122
Според мен недей рискува. Хем за негово добро, хем и за твое спокойствие. Пък и това няма да е единственото парти в живота му. Така мисля аз, но решението е твое.

# 10
  • Мнения: 100
Благодаря ви!!! Убедих се, че не трябва да го водя, въпреки че би било много весело и забавно, особено след 10 дни седене в къщи (горкия вече се побърква от скука и аз покрай него изкуквам). 

# 11
  • Мнения: 81
Аз пък съм за да го заведеш, ако антибйотика е точния нама да има проблем нито той нито за околните деца.Но ти си знаеш най-добре! Party

Общи условия

Активация на акаунт