парна баня на лицето и бременност

  • 1 372
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Как смятате, дали парната баня на лицето е вредна за бременни? Парна баня в смисъл като инхалация с цел разширяване на порите и почистване на лицето от козметик. Бременна съм в седмия месец, а толкова се нуждая от тази процедура  Tired

# 1
  • Мнения: 1 467
Чувала съм, че капилярите се разширяват по време на бременност и лесно се пукат. Едва ли е вредно за бебето, но пък може да се пукне някой капиляр...

# 2
  • Мнения: 7 723
Чувала съм, че капилярите се разширяват по време на бременност и лесно се пукат. Едва ли е вредно за бебето, но пък може да се пукне някой капиляр...

Точно по тоя повод и моята козметичка ми отказваше процедури през тоя ми период Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 305
Нищо подобно,аз съм в края на 6 месец и миналата седмица бях на козметик-жената си е доцент и каза че не трябва да имам никакви притеснения относно процедурите и бременността.Отиди и си се почисти-страхотно е! Joy

# 4
  • Мнения: 998
Нищо подобно,аз съм в края на 6 месец и миналата седмица бях на козметик-жената си е доцент и каза че не трябва да имам никакви притеснения относно процедурите и бременността.Отиди и си се почисти-страхотно е! Joy

Козметичка-Доцент???!!!!! newsm78 newsm78 newsm78

# 5
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
И на мен ми отказваха такава процедура докато бях бременна.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
Няма проблем PeaceХодих си на козметик,прави ми парна баня-нямам спукани капиляри

# 7
  • Мнения: 305
Ами така пише на сертификат закачен на стената в салона,най вероятно тя си го е писала rotfImbo де да знам да не съм врачка.

# 8
  • Мнения: 5 362
Няма проблем Peace

# 9
  • Мнения: 1 382
То си зависи и от устойчивостта на капилярите, при някой при раждането се пукат, но при парна баня също е възможно. При мен лично нямаше такъв проблем .

# 10
  • Мнения: 6 164
То си зависи и от устойчивостта на капилярите, при някой при раждането се пукат, но при парна баня също е възможно. При мен лично нямаше такъв проблем .

И аз мисля, че е до кожа. Ти най-добре можеш да прецениш.

# 11
  • Мнения: 4 621
Няма проблем PeaceХодих си на козметик,прави ми парна баня-нямам спукани капиляри
И аз Peace

Общи условия

Активация на акаунт