Днес кого ще поздравим....

  • 15 617
  • 317
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 652
Благодаря Ви !  Hug  И от името на Боби ви благодаря,  Hug за добрите пожелания към него и мен, за хубавата енергия, която ни изпращате, за това, че бяхте част от нашия празник и чрез вас, и покрай вас той е по-споделен. Благодаря, че прибавихте още усмивки  Laughing Simple Smile Grinning към празника ни!
Благодаря и на Бога, че даде този ден- толкова слънчев и толкова хубав ! Praynig
Партито (купонът)  bigdance2 ще бъде в неделя - на обяд с децата , а вечерта с приятелите. Така, че предстоят още вълнения. newsm44 newsm68 Обичам празниците, които продължават 2-3 дни, че и повече. Циганска душа...

# 16
Честит Рожден Ден на твоето слънчице!!!

Да се радват взаимно много дълго време:)

И да радвате и нас  bouquet

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 10:18 от ross_bul

# 17
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тук искам да споделя,че се срещнах в събота с няколко от нашите мами и техните деца!Беше все набързичко,че моето време беше ограничено,но пък останах  много доволна че се запознахме и на живо.Вътрешното ми усещане за въпросните жени ...какви са като личности се оправда! Hug
Бонита прекрасно детенце имаш и си много приятен събеседник и много разумен човек  bouquetПавел чака с нетърпение да ви пратим снимките
diidi рядко пишеш тука,но искам да споделя,че твоето детенце също много ме впечатли,такъв един миличък и как все искаше да си говори с Ваня,съжалявам,че с тебе неможахме много да си поговорим на саме,но нищо..запланувано за другият път....много приятна жена си   bouquet
edna jena миличка, хиляди извинения   bouquetза разминаването ,първо горе Павчо се загуби из навалицата ,ходя да го търся,ревове,циркове ,немога да тръгна и  Sick нямам думи,после като не те намерих долу на базара,уж гледах за кафето,но явно аз нещо не съм разбрала,Павел пък хукна да гледа топките на фонтана и се метна на парапета,търча като подивял вън немога да го хвана,тръгнахме за Макдоналдс накрая..и не се видяхме с тебе.Приеми моите най-искренни извинения,а толкова много исках да седнем и да се видим, затова и първо на тебе звъннах че съм пристигнала SickЩе ти се обадя по телефона -обещавам-утре   bouquetМалката сладуранка твоето детенце ли беше?
венецианс и с тебе много се радвам че се видяхме,разминахме се първо, но се открихмеВпечатленията ми за тебе от постингите ти -се покриха  bouquet Дай Боже всичко скоро да се нареди както трябва-искам пак да се видим!
Пиша така подробно за всеки,защото обикновено тук почти не се познаваме, а ще прочетат всички писаното,а то е самата истина.....просто моите впечатления ,които искам да споделя

# 18
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet newsm59mar mar  честит рожден ден споходилото те щастие да се увеличава,да си здрава и много обичана майка и съпруга!!!!!Весел празник   Gift  costumed034
 baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni

# 19
  • Мнения: 1 652
mar_mar , честит рожден ден!

Да е най-честития празник и все по щастливи и честити празници да имаш оттук нататък!

  bdbaloni newsm18 bdbaloni newsm18 bdbaloni newsm18

# 20
# 21
  • Мнения: 341
 bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni baloni bdbaloni

                                   mar mar,честит рожден ден!!!

               Много щастие и прекрасни мигове!!!

                   Обичай и бъди обичана!!!

# 22
  • Мнения: 883
mar mar  Hug
Честит Рожден Ден!!!   bouquet
Бъди здрава, обичана и щастлива!
И докато духаш свещичките на тортата си мисли за следващия си рожден ден, когато дже детски ръчички ще обвият врата ти и едно детско гласче с много обич ще произнася наи-сладката дума "МАМА"

Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug[/color][/size][/size]

# 23
  • Мнения: 120
 
Честит Рожден Ден mar mar !! newsm59 nbirthday
Бъди здрава! Дано скоро и във вашия дом да има детски смях!
Искрено го желая и на всички, тръгнали по нашия път!

# 24
  • Мнения: 127
Благодаря Ви много на всички.Аз получих най-хубавия подарък за рождения си ден.Избрах си моето дете.С божията помощ след Нова година ще си я приберем в къщи.Сега сме в трескава подготовка на стаята и.Весели празници на всички.  bouquet

# 25
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
  santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 santa2 Честита Коледа Нека здравето,успеха и обичта са ваши постоянни спътници в живота...както и детският  madnoel смях у дома  People Santa

# 26
  • Мнения: 441
Честит Имен ден на всички, които носят името Христо, Христина, Рада и Радка...


нека носят имената си с радост


тази година дядо Коледа за пръв път, от както сме семейство ще се отбие у нас да остави подаръци за детето

желая на всички ви нашата радост, удвоена, утроена Simple Smile

спокойна и вълшебна Коледа

# 27
  • Мнения: 120
Честит Имен ден на всички, които носят името Стефан, Стоян, Стоянка ...
 baloni

# 28
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
mata_kosmata  Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Здраве,обич,сбъднати мечти и детска глъч край тебе ти желая!!!
  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes   bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes bouquet

# 29
  • Мнения: 1 652
mata_kosmata  Hug ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН Здраве,обич,сбъднати мечти и детска глъч край тебе ти желая!!!
 


Пък аз да не знам! newsm78

Ха, честито и от мен !Много, много радост, само радост ти желая, да те залива отвсякъде!

 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт