Мами в Италия - Част 33

  • 13 007
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 388
Италианеца е голяяяям традиционалист по отношение на яденето!  Laughing
Обича да пътува.
Държи много на семейството си / поне повечето  Wink/
Все по-често се жени за чужденки  Mr. Green


Мацки, стискайте палци, преговарям за една много сериозна сделка  Praynig

# 16
да попитам - какъв е ' италианеца' - какви са традиционните ценности, вярвания, отношение към живота, приоретизиране на важностите...
Аз питах мъжа ми и той ми даде отговора си, но ми е интересно да чуя и повече хора...



А мъжът ти какво каза? А ти какво мислиш?
Аз не мога да ти отговоря. Давй по имена.
А ти всъщност защо все още не знаеш италиански  newsm78

# 17
  • Мнения: 714
хайде да престанем с темите, генерализиращи я италианците, я жените, я италианската кухня ... става ли? Няма ли по-конкретни неща за обсъждане?

# 18
  • Мнения: 6 167
да попитам - какъв е ' италианеца' - какви са традиционните ценности, вярвания, отношение към живота, приоретизиране на важностите...
Аз питах мъжа ми и той ми даде отговора си, но ми е интересно да чуя и повече хора...



А мъжът ти какво каза? А ти какво мислиш?
Аз не мога да ти отговоря. Давй по имена.
А ти всъщност защо все още не знаеш италиански  newsm78


хех, може би не знам италиански , като теб, но да не генерализираме познанията ми, като незнаене Mr. Green
Имах предвид по-скоро нивото ми на грамотност по италиански. ТВажно ми е да пиша грамотно, да не бъркам правописа, да се изразявам 'богато'.
Иначе - от 1 г съм на живо тук, уча непрекъснато, завършила съм гимназия с изучаване на италиански - 4 години съм учила в БГ. такива неща.
Но нямам самочуствие високо.. за езика, може би защото съм си вдигнала летвата повечко.
Едва ли някога от мен ще се чуе че знам италиански език.

ок! може , щом не ви се говори, естествено,че може.

Валя, кажи конкретно нещо, за да не почвам с Уентуърд Милър Mr. Green

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 14:49 от Lennie

# 19
  • Мнения: 714
стига бе, Лени, какво общо има Уент с Италия освен че даваха призън брейк доскоро по тв ...  Wink

# 20

хех, може би не знам италиански , като теб, но да не генерализираме познанията ми, като незнаене Mr. Green
Имах предвид по-скоро нивото ми на грамотност по италиански. ТВажно ми е да пиша грамотно, да не бъркам правописа, да се изразявам 'богато'.
Иначе - от 1 г съм на живо тук, уча непрекъснато, завършила съм гимназия с изучаване на италиански - 4 години съм учила в БГ. такива неща.
Но нямам самочуствие високо.. за езика, може би защото съм си вдигнала летвата повечко.
Едва ли някога от мен ще се чуе че знам италиански език.


ами не знам защо бях останала с впечатление, че не го знаеш. явно бъркам. иначе си права, език до живот се учи

# 21
  • Мнения: 6 167
ами. не си виновна ти, аз създавам такова вЧепетление Whistling

може ли човек, който страда сериозно от колики на черния дроб да му назначат преглед през февруари... #2gunfire системата здравна тук ми харесва, като подреденост, но сроковете са безумни. назначаваш си ушен преглед примерно.. май месец догодина. ми аз до тогава мога да оглушея. Sad само си споделям де.

# 22
  • Мнения: 708
ей ме пак на хоризонта спала недоспала.Такива сенки съм отвартяла под о4ите,4е и нямам нужда от грим  hahaha
тая но6т пак бурно я изкарахме....е не бе6е от най_тежките ама все пак 3 4аса зор ни даде.
Ина4е да се похваля от татито,4е е просто върха.на всяко скимтене на Фуфката става с мен и много ми помага,въпреки 4е си имаме и баба.
По този повод да кажа 4е и италянците както вси4ки останали са си разли4ни и един с един не си прили4ат.Ето на таткото на бебката отгоре само се кара с жена си като ревне детето,понеже не можел да се наспи  #Crazy newsm78.Ама те жена му е виновна.Уж отракано моми4е,а този и се ка4ва на главата с неговите си капризи.Да се благодари,4е не се е оженил за мен....за два дена съм го вкарала в правия път  Crossing Arms

Айде о6те малко снимки на Фуфина от тази сутрин.Това дете пораства с 4асове.Само на 18 дена е,а е толкова разли4на ве4е  Hug

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1723161
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1723165
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1723163

Ей какво става с Влади?Мили4ка успех,с теб сме да знае6.Мисля те постоянно   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 388
Аз имам чувството, че Влади е родила ...  Thinking

Бимба, бебка е страхотна сладурка  Crazy Heart Eyes  bouquet

# 24
  • Мнения: 5 475
Аз имам чувството, че Влади е родила ...  Thinking

И на мен така ми изглежда това затишие.. Rolling Eyes

Алесия е страхотна сладурка! Heart Eyes  bouquet

най-после успях  да кача снимките от апартамента...

ето ги ,гледайте,че утре ги трия.. Crossing Arms

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=84865
Парола : casa

Лек ден на всички! Hug  bouquet

# 25
Lennie, аз понеже така и не разбрах каква работа търсиш, нещо с литературата ли е свързано, журналистика.... нещо такова ли, че езикът ти се явява пречка

# 26
  • Мнения: 3 425
Ей ме на и мен!

Брави на тия дет взимат 4000Е...аморето се скъсва от работа и тия си ги соння  Rolling Eyes

Някой не е ли писал на Влади????

Гери,аз действам с хомеопатични и на мен и на мишлето помагат!
HUSTEEL(11евро) се казват....взимат се под схема...
Аз започнах привечер:Първите 2 часа се взимат през 15мин 8 капки,после на всеки час до лягане по 10 капки;
2 ден на всеки час по 10капки
3 ден  на 2 часа по 12капки
4 ден 4 пъти на ден по 14 капки
5 ден 3 пъти на ден по 15 капки
6 ден 3пъти на ден по 15капки
Аз го ползвах в комбинация на спрей за нос пак хомеопатичен,но имах и хрема!Ако те интересува да го търся!
Това е схемата за големи,за бебета е малко по различна!
На 3тия ден имах подобрения,но си взимах всичко до последния ден!

Ани,къде сииииииии?

Нямаме уж  Crazy

# 27
  • Мнения: 3 425
Досега гледах снимки:)

Бимба,ма каква сладуранка е..скоро да поспива повечко   Peace

Гери,супер е ...и колко е подреденоооо  Peace

# 28
  • Мнения: 5 475
Гери,супер е ...и колко е подреденоооо  Peace

 Embarassed ...като за снимка.. Thinking Кала,друго си е с голямо дете...като пораснат вашите ред ще цари навсякъде...минала съм по този път. Peace

Мерси за съвета- ще го потърся този хомеопатичен препарат. Hug





# 29
  • Мнения: 3 388
Гери, вратите май са като нашите, да не строи същата фирма, че и нашите още се мотаят, докато систематизират всичко наоколо Thinking

Общи условия

Активация на акаунт