Кой иска да живее вечно?

  • 2 851
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
"От началото на октомври Венета Райкова и съпругът й Тихомир се хранят според предписаната им след кръвен анализ система."
сп. EVA, бр. декември 2006

Тоз анализ струва 1400 лв., но няма нищо общо със заплатата на Кунева. Mr. Green

Та... Колко по-лесно е да нагънеш филията, вместо да нарежеш салатата?
Здравословното хранене е само за богатите или само за немързеливите?
Кросамая доволна ли е от уреда, който готви на пара?
Umbra пие ли здравословни фрешове всяка сутрин (аз предпочитам Кола)?
Тази тема за Клюкарника ли е или за Готварския/Красива мама?
Новаците пак ли ще приемат лично фамилиарниченето с по-горе изброените?

От утре мисля да се старая повече..., т.е. обещавам!
Или от новата 2007. Или друг път.

А песента на Queen завършва така:
Forever is our today
Who waits forever anyway?

# 1
  • Мнения: 899
Хихи, понеже ме има в списъка  Mr. Green И понеже ти знаеш, че пия фрешове Simple Smile

Пия. Обичам ги. Мразя кола.
Искам да се храня здравословно, но не съм богата, а най-вече ме мързи. Предпочитам да се отдавам на здравословен глад.
Не искам да живея вечно. Просто достатъчно дълго, за да мога да направя това, което трябва. А трябва, е моето такова. Лично. Дето всеки си го има.
Но не бих спряла цигарите и алкохола, за да си осигуря дълголетие. Защото ме мързи. По-лесно ми е да живея кратко и лековерно, отколкото дълготрайно, здравословно и... стерилно.

# 2
  • Мнения: 955
Аз не съм от тях. Даже ги съжалявам костенурките милите. Егати скуката 200 години едно и също  Joy

# 3
  • Мнения: 4 371
Не искам да живея вечно, не искам да умирам.
Има ли нещо по средата?
Искам да си свърша всичките дела на земята и да живея достатъчно дълго, без да досаждам обаче на децата си.
Ям вредности, отново спрях да спортувам, защото ме мързи, а се извинявам пред себе си, че съм ужасно уморена от работа, но при мен е на периоди нещо. От днес ще се поправя, обещавам Laughing

# 4
  • Мнения: 1 382
Не искам вечно, но поне 200 години искам да съм на 23...и не правя нищо по въпроса  Crazy

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ами ако имам възможност, да платя за всички хора които обичам по 1400лв. та и те да живеят вечно с мен - да защо не, искам. Обаче си мисля че баба ми може да откаже да живее вечно във вида в който е, така че явно няма да ме огрее..

# 6
  • Мнения: 1 517
Аз пуша, от време на време пия, но колкото да оцапам чашата, определено не се храня здравословно по две причини: малко мързел и много липса на богатство. Колкото до вечния живот:

"Когато  вярата в живота,
надежди, страхове се сринат,
на всички богово с охота
на кратко пак благодариме, че всичко живо отминава
и мъртвия в покой остава.
Макар и бавно до морето
достига ручеят безимен..."

                                     Суинбърн

Искам да живея достатъчно дълго, за да мога да усетя живота в целия му блясък и прелест или дори в цялата му гадост. Искам времето за живот да ми стигне да се докосна до всичко, да получа цялото знание и опит на света. Искам живота ми да има смисъл!!! Искам да взема максимално от Него и той да бъде пълноценен. А когато дойде ден, в който ще се почувствам удовлетворена, де, в който ще намирам все по-малко смисъл да правя каквото и да било, тогава мога да си отида доволна и спокойна от този свят.
  Но за съжаление живота е прекалено кратък  Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Не искам да живея вечно само поради
една единствена причина - не бих могла
да понеса загубата на всички хора, които обичам
и понеже в това отношение съм лееееко егоист
искам да изпреваря всички, колкото и кофти
да звучи  Embarassed

# 8
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не, не искам да живея вечно.
Искам да живея кратко, но пълноценно. Така все едно съм изживяла не един, а три живота.
Искам да си отида преди да се сбръчкам и да погрознея дост., и преди да ме заболи всичко по тялото.

# 9
  • Мнения: 822
А къде е Сикрет в цялата схема?
Не искам да живея вечно в този смисъл...Но вярвам,че ще живея много дълго,минавайки през различни превъплъщения...Моля се само,в следващия си живот да не съм Коледно прасе... Laughing
Уважавам хората,които възприемат телата си като "храм" на душата,но ми е малко трудно да спазвам подобна дисциплина...Обичам си изкушенията като кола и кафе,чието убийствено въздействие върху здравето си вече усещам и си казвам:"От утре...",а може и "от понеделник ще стана друг човек"...

# 10
  • Мнения: 1 100
Искам да живея вечно. Не ми пука, дали животът ми ще бъде скучен. Важното е, животът да не се отърве така лесно от мене.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 801
ааа, това човешко желание за "вечна младост" е старо колкото света,май.......сещате ли се приказките за "живата вода" примерно, дето подмладявала и най-сбръчкания старец...........
ами май целия свят се е юрнал да живее по-дълго.....повечето хора искат да изглеждат по-млади, по-жизнени, по-"свежи" и пр.
А съвременната медицина, козметичната и други индустрии(фитнес, примерно) прави тези човешки желания да изглеждат по-малко утопични.
хахаха, сетих се за Лили Иванова и слуховете, че ядала семките на ябълките (и че й извозвали цели ремаркета с ябълкови семки,хахаха) само и само да изглежда млада.....

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 19:33 от фурор

# 12
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Не само, че не ми се живее вечно, ами понякога изобщо не ми се живее. Но трябва да си изкара човек дните на земята. Не ми се живее вечно, защото чакам да се срещна с моето ангелче в един вечен живот!

# 13
  • София
  • Мнения: 5 289
По изчисленията на един сайт ще умра през 2064год,демек на 83год.,еми не мерси чак толкоз неща Stop,да се влача с некой бастун,да не чувам,да не виждам и да съм в тежест на детето/цата ми.Хич не ми се живее вечно,напоследък даже изобщо не ми се и живее,ама тва е друга тема.  Cry

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Важното е да сме здрави, пък кой колко ще живее е Божа работа........

.......тука съм.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт