След колко време ви се прибра корема?

  • 5 671
  • 143
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 651
Явно е до структура и ген.
макар че след първото още раждане когато станах от леглото за свиждане майка ми  Cry ме отстреля за честито с "..пък аз като те родих и веднага ми се прибра корема.Ти сега все едно още си бременна"   Cry
След второто раждане пък ми сложиха торба с ....лед!!!на корема!!!

# 46
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Отново искам да благодаря на всички които ми отговарят.Прависте и килограми тябва да се  свалят само 6 са но ми пречат.След праниците започвам с коремните преси.Аз след като родих на следващия ден в болницата ме срещна една акошерка и ме попита аз няма ли да раждам най накрая(аз преносих).За това си вадя изводи че наистина ми е бил голям корема.А сега като се погледна в огледалото корема ми виси над бикините.Ужасна гледка.Като изкарам много пари ще си направя операция,но това ми е в мечтите.Много започнах да говоря.Отново благодаря.

# 47
  • Мнения: 1 013
Всичко е въпрос на структура, обмяна, склонност към натрупване на масти... Няма да Ви помогнат кой знае колко разни мазила! Аз веднага след раждането вече нямях корем почти, бързо ми се прибра. Коремни преси ще помогнат до известна степен, но ако ги правите всеки ден продължителен период от време. Това е нещо, което всички можем да правим вкъщи, тъй като аз например нямам време за фитнес, въпреки че професията ми е свързана със спорта. Ако желаете ми пишете на лични, мога да Ви дам някои съветчета по този повод!

# 48
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
за тлъстинките трябват упражнения, за кожата - мазила, но ако има и стрии, май без оперция няма да стане.
при мен първия път беше около годинката, втория - вече осем месеца и не е изчезнал съвсем. от скоро ползвам кремове и билкови настойки, вторите май са по-ефикасни.
За който се интересува:
една шепа листа от бръшлян, ама доста пълна, може би 20-тина листа. залива се с половин литър студена вода и се оставя за 24 часа на стайна температура. може и да престои, но не повече от 36 часа (после почва да мирише Simple Smile ). Прецежда се, държи се на хладно. Трайност - 1 седмица на хладно. Маже се веднъж на ден. Аз го съчетавам с масаж. Не само на корема, навсякъде, където има "възглавнички". Има ефект против целулита ми , май леко покрива и стриите, ще споделям и по-нататък ефекта от това чудо.

# 49
  • Мнения: 1 288
раждах със секцио. в края на първия месец нямаше и помен от корем. в края на четвъртия се пъхнах в дънките ми с ниска талия от преди да забременея.
всичко е до организъм. не съм спортувала, нито пазила диета, защото кърмех. използвах обаче скъпа козметика за стягане на дупето и корема.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
оох, болна тема...минаха седем месеца и половина и няма никакво намерение да се прибира... smile3518..имам да свалям и още 5 килограма... Cry

# 51
  • Мнения: 84
До 6 тия  ден след секциото си ходех в болницата с корем като през 7 мия месец,и като 4е ли все още си е така,след нова година ще се взимам в ръце.

# 52
  • Мнения: 439
и при мен още не се е прибрал напълно, но си мисля че с коремни преси и малко упоритост ще се прибере  Wink
фитнеса  newsm39 му е майката

# 53
  • София
  • Мнения: 44 095
без никакви упражнения и преси  се прибра 2 м след раждането напълно...но никога не съм била след раждането с такъв корем все още съм бременна, просто имаше малко коремче и кожата ми беше по-отпусната....

# 54
  • Мнения: 3 478
И аз си имам един малък за спомен от раждането  Mr. Green, но зор да го махам сега не си давам. Не изглежда никак зле, в крайна сметка само той ми остана  Wink. От мързел си намерих оправданието, че след като се глася за второ, сега няма смисъл да го махам след като пак ще стане такъв. Като приключа с бебетата чак тогава бих се взела в ръце  Embarassed

# 55
  • Мнения: 5 026
Толкова съм надебеляла, че не мога да разбера дали се е прибрал  Embarassed Май само коремните преси са спасението...

# 56
  • по света
  • Мнения: 1 587
Още не е.Надявам се обаче скоро се прибере и таза и корема ми.

# 57
  • Мнения: 3 695
Веднага след раждането изчезна (нормално раждане). Не съм правила коремни преси след раждането, но преди бремеността - да. Май освен от само себе си, коремни преси му е майката Wink

# 58
  • София
  • Мнения: 245
Още не ми се е прибрал  Cry

# 59
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Благодаря на всички за отговорите. Simple Smile Поне вече зная че не само моя не се е прибрал. Laughing .С коремните преси поне зная че ще стопя тлъстинките от него,а кожата няма да се прибере без операция.Пак ще стана с хубав корем  bowuu .

Общи условия

Активация на акаунт