Мъжът ми акумулира............

  • 2 073
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 723
............храна#Shocked
Въпреки усилията ми през 8-те години, откакто сме семейство да го науча да се храни 3 пъти на ден, той яде веднъж, но поглъща доста голямо количество храна. Днес за пореден път ме изуми със способностите си. Shocked
Няма сила, която да го накара да хапне през деня, но седне ли вечер на масата......... eat
Единствен ли е с такава диагноза? smile3556

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 22:53 от mylenka

# 1
  • София
  • Мнения: 1 802
Оооо не, и ние сме на същия хал  ooooh! Одеве седна да вечеря с думите "Мммм, от вчера не съм ял, тази лещичка ще си я хапна за мезе и после ще вечеря!"  Shocked
Да закуси е абсурд и по принцип не е капризен на ядене, но за съжаление яде само и по много вечер  Confused А! И плод не мож` го накара да сложи в уста.

# 2
  • Мнения: 6 167
моя яде като твоя - само че 3 пъти дневно.
понякога ми се иска да пусна тема " И вашите ли толкова ядат!"
Преди малко направих забележка - не може да изядеш основното за вечеря ( което никак
не е малко), няколко филии хляб, после да си 'доядеш' със сандвич и 3 мин. по-късно да се появиш в хола ядящ поредната бисквита и тн.
Страшно е. Да не ти казвам и колко пари отиват по апетита му.
Да е жив и здрав, ама прекалява понякога.

# 3
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
моят е абсолютно същата картина,цял ден нищо и вечер ела да видиш какво става #Crazy
незнам къде го побира,а е само 65кила Laughing

# 4
  • Мнения: 1 680
и моя е така, никога не яде когато всички са на масата, а когато той реши и поглъща невероятни количества, чак се чудя къде ги събира и се чудя също как не му се яде newsm78

# 5
  • Мнения: 1 992
 Mr. Green Заглавието на темата е много точно. Моят прави абсолютно същото. Не яде по цял ден и прибере ли се, елате ни вижте. Изумена съм как може да се погълне такова количество храна newsm78
Опитвам се да го накарам да яде по три пъти на ден, но според него така се пълнеело Crazy

# 6
  • Мнения: 4 665
Аз съм така, храня се по един път на ден-вечер. Изяждам по половин хляб с две порции, после ям и десерт, а съм 49 кг.

# 7
moqt qde kato za posledno,ogromni koli4estva xrana pogl16ta.napravo s1m izomena toi bez meso ne sqda na masata.ne dai se boje da ima samo posno elate i gledaite skandal.

# 8
  • Мнения: 42
моят е абсолютно същата картина,цял ден нищо и вечер ела да видиш какво става #Crazy
незнам къде го побира,а е само 65кила Laughing
Laughing и при моя е така

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Моето мило си хапва на обед и вечер,но пък не закусва newsm60,иначе вечерята е в нормални количества като за мъже Wink

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 180
А моя яде много пъти на ден, че и по много. Но вечер яде по-мъничко Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 884
Моят също яде мнооого. Ама най-се дразня,когато по време на рекламите притичва до хладилника или до шкафа със сладкишите, и това след обилна вечеря, че и през всичките реклами.

# 12
  • Мнения: 1 047
И аз съм така. Сутрин много рядко закусвам. Обяда доста често го пропускам. Вечер като се прибера от работа и треперя от глад. Изяждам каквото сладко има в къщи и още повече ми се изостря апетита. Тогава сядам да вечерям. Ако не е готова вечерята,околните се крият,че съм ги гледал като канибал.
Преди поглъщах големи количества храна,но напоследък хапвам малко.
С течностите същата работа. По цял ден мога да не пия вода и капка дори,но вечер си наваксвам. Знам,че не е правилно,но не ожаднявам.Като се сетя пия не защото ми се пие,а защото трябва. Ето сега отивам да пийна една вода.
Между другото вълците са така устроени. Поглъщат големи количества храна и после седмица не се хранят.

# 13
  • Мнения: 1 072
И аз съм на вълча диета. Храната ме прави ленива и тромава. Ям, когато нямам работа. Т.е. само вечер.

# 14
  • Мнения: 983
Ооо, не съм единствената  Tired И аз всяка вечер се изненадвам от способностите на мъжа ми на масата ... След вечеря, е готов да изяде всички плодове, които съм купила и съм предвидила да ни стигнат за седмицата...и го прави  Crazy Този въпрос е много деликатен, защото правейки забележка имам впредвид, че ще му стане лошо, че за стомаха му е зле да се храни толкова много и то вечер...А той го приема все едно ми се свиди храната.......или нещо такова  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт