В НОЕМВРИйската дружинка вече имаме си втора бремелинка!

  • 11 739
  • 286
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 392
зДРАВЕЙТЕ ПАК!
Роската ве4е спи!, а днес цял ден не е мигнал за една минута дори. Как издържа това детенце не знам? Shocked
 Ходихме на ваксина, аз ходих на АГ ( ей така профилактично си ходя 2 пъти в годината ) и всичко е ОК; откачих се от детето поне за 1 час Wink

Май това хлапетата да са като ваденки за нас е някакъв период - не мога да се обърна  направо Crazy
Поля, радвам се , че отново пишеш, определено ми липсваше Hug
Утре майка ми обеща да го вземат за няколко часа, че и ние с Пламен да излезем като бели хора през деня, да се разходим по магазини, да пием кафе, еее..... Simple Smile
Есприт, надявам се Йоско да се оправи бързо  bouquet

# 46
  • Мнения: 941
майче, има я вътре, нашето педи каза че е комбинирана от не знам какви неща и също менингит включва,
значи по принцип в къщи нур ходеше по мен а на вън аз по нея, сега в къщи и навън или ми седи в скута или иска да я нося, което е нетипично за нея, и още нещо тя винаги предпочиташе да я приспива и разнася баща и а от известно време не ще в него иска само мен

# 47
  • София
  • Мнения: 244
И  аз не съм бременна, но Вики не ме пуска даже за минутка, лошото е, че и като я взема, пак мрънка, не знам вече какво иска, не мога и да вечерям нормално, само ме преследва и виси по краката ми #Crazy
И ние слагахме Пентаксим, но аз нямам спомен да включваше менингит, но щом казвате, вярвам Laughing Само че слушах по тв, че въпросният щам не се включвал в нито една ваксина newsm78,  в смисъл, че ваксината е срещу вирусен менингит, а не бактериален.

# 48
  • София
  • Мнения: 44 097
леле - много сте изписали, само да се запиша - Филипче  пак болен, добре че не сложихме ваксина, че щеше да стане мазалооооо....

# 49
  • Мнения: 3 089
тенкю за отговорите за пентаксима. и аз имах съмнения, че нямаме пълната застраховка  Mr. Green
поля - от моя гледна точка, това не е за оплакване. опитай образно да си преставиш как мъкна петра (сиг. 11-12 кила с дрехите) на хълбок (защото отпред е коремът) с дясната ръка, а с лявата тикам количката, в която има още 5 кила багаж. последния път бях напазарувала от рамстор яко манджа + 2 комплекта весели ежедневни чаши. на връщане петра реши да прави магарии и се разрева. 10 минути невъзмутимо си бутах количката с ревящото сополиво и червено от яд дете. накрая ми скъса нервите и реших да стане по нейното. и когато я вдигнах, багажът, закачен отзад на количката, натежа, и всичко се сгромоляса. от 12 чаши останаха 8. в къщи се видях пожълтяла от яд и ми идваше да метна детето в сандъка за дърва. от вторник не излизам сама с нея, защото всяка разходка, дори из квартала, завършва с носене на ръце и тикане на количка и после с 2 таблетки магнезий. аман! хич не се тюхкай, ами се радвай, че имаш неразглезено и самостоятелно дете. петранка такава лигла се очертава, че само да започне да разбира ще обърна другия край на тоягата (това образно го казвам - не че знам точно как ще процедирам с възпитанието). 

ама много болни деца имаме. що така става  newsm78  както се казва в една приказка: "по заповед на щуката да стане в минутата - всички болни да се оправят до петъка на другата седмица."

# 50
  • София
  • Мнения: 44 097
Sisssi  - вигантол не давам от пролетта, питах сега но педи каза че няма нужда а и фонтанелата ни е напълно затворена...

темата мн добре е станала - бравос

от непознати се срамува няколко мин - после е ок

# 51
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пък да ви черпя един сняг Mr. Green
http://www.megaupload.com/?d=9KUCIR0J

# 52
  • Мнения: 911
И от нас здрасти, преди да е свършил денят.
Мики, аз сняг не видях newsm78
Ден четвърти от експеримента: едно ставане само на Луси. Просто невероятно. Към това винаги има и между едно и три будения, в които се размрънквал и си заспивал след малко от самосебе си. Ми аз доволна Grinning Днес пък свекърва ми е на парти, та ние сами си го сложихме да легне, всичко ок. ДАно, дано, дано. Момичета, вие се майтапите с опашката, но ако наистина преценя, че нещата се получават, ще напиша една съвсем подробна инструкция и ще я пратя на желаещите. Аз наистина и убедено вярвах, че моето дете няма да се научи да спи (без да го тормозя много), ама току-виж...
Майче, ще ме убиеш с тези колички и покупки. Което ме подсеща, че ми е мнооооого любопитно да видя количката за породени (моя приятелка е повторно бременна, та ни е тема). Ще ни пуснеш ли снимки? Тя засега се е спряла на тази, само се притеснява, дали ще минава навсякъде: http://www.rasselfisch.de/geschwisterwagen.html
признавам си, че намирам думата "бремелинка" просто ужасна, но това си е въпрос на възприятие, никой да не ми се сърди  bouquet

# 53
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Сердика, това е програмка, сваляш си я и след стартирането й започва да вали сняг на екрана

# 54
  • Мнения: 152
ДУ.
От 4 до 6 имаше рев през 10 мин. После заспа за 30 мин. и стана.
Момичета, аз днес ще тръгвам за Павликени. Ако не мога да вляза от там ви пожелавам весели празници. весело посрещане на Новата година. Много здраве през новата година и по-малко болни, неспящи и мрънкащи деца.

# 55
  • Мнения: 1 288
добро утро!
бубе, хайде лек път! кити да те слуша, бабите и дядовците също  Mr. Green да си починете и се заредите с енергия. весели празници!  Hug
сега и аз ще пробвам да я сваля програмката, че вчера не ми се занимаваше.
днес планирам мотане из ндк- базар, панаир на книгата и т.н. като стане кейти към 14-15 часа някъде, потегляме. който е в района и иска да се видим, да звънка.
хубав ден на всички!

свалих я. мики, супер е!!! Simple Smile

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 09:24 от Юка

# 56
  • Мнения: 9 903
весели празници, бубо - като се върнеш, да се хвалиш много как сте изкарали. И Кити да яде и да спи.

Така е - думата, спомената от сердика е ужасна, та ако възприемем заглавието на майчето, дори аз ще съм доволна  Joy

предполагам, че на базара ще сме днес към 13 часа. Който ще ходи утре - дали ще има какво да се купува утре?

кларааа, от виртуалната баница изтеглих "веселба", и това е вече втора година - много веселба, много нещо  Laughing

на Нова година който има деца, ще си ги гледа. Визирам само себе си. Тоест, очертава се една обикновена зимна вечер между компютъра и телевизора Simple Smile

# 57
  • Ruse
  • Мнения: 390
от тази ваксина сно6ти към 6 4аса на Ели й шурна носа,но аз взех моментални и спешни мерки-една ампула витамен Ц ,панадол4е и й пръснах няколко пъти в нослето морска вода иииииииии на сутринта си е Ок,само дето цяла но6т се въртя и стена-много неспокоен сън имаше нопоне не се будеше.

# 58
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
О, Тити, няма да си единствена. И аз така, но пък мисълта, че няма да съм с Мартина на НГ изобщо не ме очарова. Свеки няколко пъти предожи да я гледа, но не, благодаря. Аз си искам с детето.
Буба, весело да си изкарате!
Юка, а програмата за календарите? Чакам отзиви и ако кажете, че и на вас ви е харесала, ще си разчистя малко харда.

# 59
  • Мнения: 11 818
Сердика, аз наистина ще се радвам да споделиш подробности около явно успешния метод за непробуден нощен сън! Записвам се за желаещ номер 1 за инструкции! Simple Smile Ще очаквам!  Hug

Ние за Бъдни вечер и Коледа ще бъдем с роднини. Миналата година си бяхме сами на Бъдни вечер и бях направила страхотна маса, но тази година ще помагам, а и тогава имах повече време и възможност. За мен Бъдни вечер е по-големият празник. Коледа е ясна - много подаръци под елхата и отварянето им, и пак обилна трапеза, но вече с много мръвки. Simple Smile Тогава и Юлиана ще опита за пръв път месо, домаше заек, освен ако не се стърпя и не й взема готово месно пюре тези дни, че най-после да й въведа месо. Досега постеше. Simple Smile
За Нова година ще се качим на вилата ни на Св. Константин (това е курорт в планината, а не на морето - там е Св. Константин и Елена ) с приятели, нояки от които с дечица. Надяваме се да има сняг за ски и веселба.

Общи условия

Активация на акаунт