Да попитам за "Диане 35"?

  • 136 216
  • 612
  •   1
Отговори
# 30
и при мен почти нямаше странични ефекти, като се изключи това, че можех да се разрева за най-малката причина, просто да гледам в празното пространство и без повод сълзите ми да почнат да капят, а никога преди не съм била такава  Close
всмисъл беше ми прекалено хммм, чувствително, докато го пиех, сигурно е заради ниските нива на тестостерон  Laughing
сега пия Линдинет, но като помисля май диането ми харесваше повече
аз ги пиех и двете за регулиране на ментруацията

# 31
  • Мнения: 1 277
На мен ми го изписаха заради кисти по яйчниците. Докато го пиех нямах кисти, не надебелях, изчезна ми акнето, намали се омазняването на косата. Обаче получих целулит (може и да е случайно, не знам дали има връзка). След спирането на Диане кистите, акнето и омазняването отново се появиха.
За по-сигурно посъветвай се с още един лекар. На моята предишна лекарка Диането и беше много любимо и го изписваше даже без изследвания #Cussing out.

# 32
  • Мнения: 505
 Аз пиех други, не Диане, но сестра ми пи 2 години заради окосмяването и със сигурност не са й станали по-малко. Тя е с много дебел и черен косъм и при махането  им с бръснач ставаха големи беди. Но след като ги пи сподели че много по лесно падат и не й растяха подкожно. Каза че кожатай се променила и не й излизали пъпки и тем подобни. От личен опит и от на много други хора мога само да кажа , че при всички действат различно и е много индивидуално. Така че пробвай а ако се наложи и не ти понасят просто ще ги спреш.

# 33
  • Мнения: 153
Моя съвет е да не се захващаш!Аз пих противозчатъчни само един месец/не бяха със същото име, но все си е хормони/ и ми се образува киста на гърдата.Мамолога при който бях ми каза, че се е получило точно от гадните хапчета!Категорично против съм!
А за окосмяването си има козметички, защо ти е да се тъпчеш с гадости!!!!!

# 34
Защо ти изписаха Спиронолактон с Диане35? На мен защото задържам много вода, то спиронолактона е диуретик

# 35
  • Мнения: 1 418
На мен ми пораснаха цици и ми се покачи ужасно либидото.Няма майтап!

# 36
на мен всичко ми пoрастна  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 492
Пия Диане 35 от година вече - ефекта при мен е повече от плачевен + 30 кг ! Twisted Evil
Не съм си сменила начина на хранене , нито съм намалила движението .
Ходих при няколко лекаря и ми казаха , че 100 % е от Диането и не е вярно , че от него не се пълнее . Има хора склонни към пълнеене и такива хапчета просто ги помпат , като за световно .
Пия го по принуда - поликистозни яйчници ! Ако не се оправя ми казаха , че мога да нямам деца никога ... естествено реших , че ще го пия .
Грешката ми беше , че като видях , че качвам трябваше да мина на диета , за да не кача чак толкова .
Сега продължавам да го пия , в петък съм на гинеколог и ще каже дали имам още кисти .
Пазя и диета и съм си поставила за цел да си върна предишното тегло !

# 38
  • Мнения: 20
От днес започвам да пия Диане за лечение на кисти на яйчниците (преди това седем месеца пиех Жанин). Интересува ме горе-долу след колко време от започване на приема на хапчетата са започнали да се проявяват страничните ефетки, независимо положителни или отрицателни?

# 39
  • Мнения: 6 958
Пия Диане 35 от година вече - ефекта при мен е повече от плачевен + 30 кг ! Twisted Evil
Не съм си сменила начина на хранене , нито съм намалила движението .
Ходих при няколко лекаря и ми казаха , че 100 % е от Диането и не е вярно , че от него не се пълнее . Има хора склонни към пълнеене и такива хапчета просто ги помпат , като за световно .
Пия го по принуда - поликистозни яйчници ! Ако не се оправя ми казаха , че мога да нямам деца никога ... естествено реших , че ще го пия .
Грешката ми беше , че като видях , че качвам трябваше да мина на диета , за да не кача чак толкова .
Сега продължавам да го пия , в петък съм на гинеколог и ще каже дали имам още кисти .
Пазя и диета и съм си поставила за цел да си върна предишното тегло !

Пих го около 2 години. Резултат: надебелях до 95 килограма, основно в дупето  #2gunfire Единственият положителен ефект беше, че пъпките ми изчезнаха, но пък окосмяването ми се увеличи. Като спрях да го пия пак ми се появиха пъпки. Повече Диане НЕ!  Naughty

 Sad Sad Sad Sad Sad  Значи добре съм направила, че не съм ги започнала...  Confused Именно поради тази причина, че слушам само отрицателни отзиви за него, относно напълняване, а аз няма на къде да качвам повече...  Sad  Питам се защо изобщо се предписват, препоръчват и т.н., като то може да предпазва и лекува едно, но води друго след себе си...  Tired Tired Tired

# 40
  • Мнения: 246
Пия Диане от много години, досега не съм имала никакъв проблем. Пия го като противозачатъчно, нямам други показания. Не съм напълняла и грам за всичките тези години, за сметка на факта че откакто преди 2 месеца отказах цигарите качих 6-7 кг.  newsm78 Като цяло винаги съм била доволна от него - кожата ми стана много по-хубава, гърдите ми се увеличиха и станаха по-твърди, цикъла ми намаля и почти не ме боли.  newsm44

# 41
  • Мнения: 20
И все пак след колко време започват да се проявяват страничните ефекти, ако има такива?

# 42
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
моля дайте ми малко повече инфо по два въпроса?
1,при Диането блокира ли се оволацията?
2,защо се прави пауза от 7дни?
3,може ли да не се прави пауза между опаковките?
 Thinking ooooh! Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 43
  • София
  • Мнения: 3 797
моля дайте ми малко повече инфо по два въпроса?
1,при Диането блокира ли се оволацията?
2,защо се прави пауза от 7дни?
3,може ли да не се прави пауза между опаковките?
 Thinking ooooh! Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
През тези седем дни трябва да ти дойде цикъла Wink

# 44
  • Мнения: 341
моля дайте ми малко повече инфо по два въпроса?
1,при Диането блокира ли се оволацията?
2,защо се прави пауза от 7дни?
3,може ли да не се прави пауза между опаковките?
 Thinking ooooh! Rolling Eyes newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Сериозно ли го питаш това?.... Thinking
Все пак:
1. Диането действа на принципа на всички останали хормонални контрацептиви - потиска овулацията.
2. Както при всички аналогични контрацептиви, схемата включва пауза след 21-вия ден, в която ти започва следващия цикъл.
3. Можеш да правиш паузи, но през тях трябва да разчиташ на други методи за контрацепция.

Най-добре е обаче да се консултираш с гинеколог относно това какво да взимаш и дали да правиш паузи. Диането има специфично действие при хормонални нарушения. Само гинеколог може да ти предпише най-удачното за теб в зависимост от потребностите.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт