Правите ли си прическа там......долу?

  • 13 618
  • 91
  •   1
Отговори
  • незнам вече на кой свят съм
  • Мнения: 225
Crazy Идеята да ви питам това дойде от един филм , които гледах скоро .При любовната сцена ясно се видя  че  Тя си е направила лентичка оцветена в розово . Мисля си.... що да не опитам  и аз  #Milti  Но да кажа ..аз се бръсна изцяло ....засега Twisted Evil

# 1
  • София
  • Мнения: 1 043
И аз се бръсна. Страх ме е от болката при кола маска там и затова даже не съм се интересувала от прически.

# 2
  • Мнения: 218
Цитат
Тя си е направила лентичка оцветена в розово


Уау кой филм?Иначе бразилската пътечка е много разпространена според мен.Аз също съм и фен Blush Интересно как би реагирал мъжът ако си я боядисаш.

# 3
  • Мнения: 5 468
Я, каква интересна тема! Я бързо казвайте, да взимаме модели и примери. Ако има и снимков материал за 100% точност, ще стане и весело.

# 4
  • Мнения: 218
Цитат на: new*
Я, каква интересна тема! Я бързо казвайте, да взимаме модели и примери. Ако има и снимков материал за 100% точност, ще стане и весело.


Супер идея дайте снимкииииииииииии #Milti  #Milti  #Milti

# 5
  • Мнения: 1 038
Може да се каже,4е си правя при4еска,но не се боядисвам,то и това оставаше.
Правя кола маска,след което оформям с пинсета! #Silly

# 6
  • Мнения: 218
Цитат
Правя кола маска,след което оформям с пинсета!


Ама не боли ли много.Аз се бръсна , струва ми се , че ще е ужасна болка ако си направя кола маска.

# 7
  • Мнения: 1 038
Цитат на: fifi
Цитат
Правя кола маска,след което оформям с пинсета!


Ама не боли ли много.Аз се бръсна , струва ми се , че ще е ужасна болка ако си направя кола маска.


Боли ужасно даже,но после две седмици ми е спокойно и не се занимавам,а преди като се бръснех на следващият ден ве4е бях като шкурка!

# 8
  • Мнения: 365
много редовно дори.
предимно епилатор отстрани и машинка в центъра. не се бръсна щото много сърби като почнат да никнат. коло маската също работи добре обаче доста от косъмчетата вместо да се извадят се късат и после като при бръсненето. веднъж една козметичка ми направи сърце и после го боядиса в червено. няма никакъв смисъл (поне при мене) щото си поддържам много къса прическата (1 степен на машинката) и след 3-4 дни вече го бях подстригала сърцето. колкото до болката - свиква се и престава да прави впечатление.

# 9
  • Мнения: 218
Цитат на: Magimon
Цитат на: fifi
Цитат
Правя кола маска,след което оформям с пинсета!


Ама не боли ли много.Аз се бръсна , струва ми се , че ще е ужасна болка ако си направя кола маска.


Боли ужасно даже,но после две седмици ми е спокойно и не се занимавам,а преди като се бръснех на следващият ден ве4е бях като шкурка!


И аз така ставам , май ще трябва да изтърпя инквизицията Wink

# 10
  • Мнения: 1 038
Цитат на: fifi
Цитат на: Magimon
Цитат на: fifi
Цитат
Правя кола маска,след което оформям с пинсета!


Ама не боли ли много.Аз се бръсна , струва ми се , че ще е ужасна болка ако си направя кола маска.


Боли ужасно даже,но после две седмици ми е спокойно и не се занимавам,а преди като се бръснех на следващият ден ве4е бях като шкурка!


И аз така ставам , май ще трябва да изтърпя инквизицията Wink

В крайна сметка ми се налага да го изтърпя два пъти в месеца,не е болка за умиране и като видиш крайния резултат няма да съжалиш и за миг! Wink

# 11
  • Мнения: 5 500
Ми нямам прическа Sad защото всичко почиствам. Абсолютно, отгоре, отдолу, отляво, дясно, пред, зад, всьо.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 559
и аз съм кубе  Twisted Evil

# 13
  • София
  • Мнения: 3 982
Цитат на: Artful
Crazy Идеята да ви питам това дойде от един филм , които гледах скоро .При любовната сцена ясно се видя  че  Тя си е направила лентичка оцветена в розово . Мисля си.... що да не опитам  и аз  #Milti  Но да кажа ..аз се бръсна изцяло ....засега Twisted Evil



и аз се бръсна изцяло, ама като ми порасне тумбака не знам как ще се оправям.... Embarassed ще си седя проскубана на места...

# 14
  • София
  • Мнения: 3 982
Цитат на: Лили
много редовно дори.
предимно епилатор отстрани и машинка в центъра. не се бръсна щото много сърби като почнат да никнат.


Това с машинката  епилатора не е лошо като идея, макар че и с епилатора болииии....
Абе твърдо съм решила след като родя да започна да ги махам с кола...

# 15
Аз отначало се бръснех, ама в една серия на "Сексът и града", едната актриса - Саманта  - си беше направила прическа под формата на  светкавица. Това ми се строи доста еротично и с татито доста пъти се "трудихме", докато издокараме прическата като светкавица:)Но наистина стои добре:)

# 16
  • Мнения: 5 500
Цитат на: petrova
... "Сексът и града", едната актриса - Саманта  - си беше направила прическа под формата на  светкавица. Simple Smile

На Саманта инструктора по аеробика й я беше направил тази прическа. Оказа се в сауната, че не само на нея, ама на всяко свое завоевание, голям майтап беше.

# 17
  • Мнения: 5 370
Чета ви и изтръпвам от болка предварително-аз имам МНОГО ДЕБЕЛ И ЯК КОСЪМ.Когато моята козметичка ми скубе веждите-чак сълзици ми потичат,а тя се чуди както е това моето нещо.За долу не давам и дума да ми издума за кола-ще требе да умра направо.Имам елилатор на Браун за краката,а за долу-срам не срам-бръсНИЧ. Embarassed Само че сега вече си е мишън импосибъл,та....ще прибягвам до чужда помощ Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 3 982
Цитат на: Coeur
Чета ви и изтръпвам от болка предварително-аз имам МНОГО ДЕБЕЛ И ЯК КОСЪМ.Когато моята козметичка ми скубе веждите-чак сълзици ми потичат,а тя се чуди както е това моето нещо.За долу не давам и дума да ми издума за кола-ще требе да умра направо.Имам елилатор на Браун за краката,а за долу-срам не срам-бръсНИЧ. Embarassed Само че сега вече си е мишън импосибъл,та....ще прибягвам до чужда помощ Wink


Мани и аз съм така, от 15 години си оправям сама вежди и мустаци 1 път седмично и такива сълзи ми текат, че направо (брррррр)....На козметик ходя 1 път в месеца на почистване и терапия, нЕмам нерви всяка седмица да кисна за едни вежди...Пък и мога да кажа ( а и псоред козметичката), че за толкова време съм се специализирала...

# 19
  • Мнения: 5 370
Тия болки и кошмари са ми цената за гъстата и охранена коса,на която всички ми завиждат-а не ме питат за другите ми коси?????те не че са много,ма не е приятно просто......

# 20
А мъжете ви правят ли си такива прически? Защото моят - да!!! Сега ме тормози да му купувам епилатор. Аз му викам, че боли, а той щял да се пръска с Лидокаин спрей, че е много чувствителен на болка. Ама ще му купя и ще го видя как ще го използва след това. А аз си карам на бръснач, колкото и да е краткотраен ефектът.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 982
Цитат на: tez4e
А мъжете ви правят ли си такива прически? Защото моят - да!!! Сега ме тормози да му купувам епилатор. Аз му викам, че боли, а той щял да се пръска с Лидокаин спрей, че е много чувствителен на болка. Ама ще му купя и ще го видя как ще го използва след това. А аз си карам на бръснач, колкото и да е краткотраен ефектът.


Ха, изпуснах си мишката от хилеш...ЛИДОКАИН, бре, кажи му само да внимава да не му изтръпне нещо фатално...
А между другото не знаех че Лидокаина на спрей се разпространява свободно....

Иначе моя се обряза лятото и трябваше да си махне космите, та си ги махна с Виит на пяна и честни казано аз бях доволна, щото той е мноооого космат.....
Аз също съм пробвала с Виит, ама ми не става з аотдолу, защото лесно изгаря деликатните места....

# 22
  • София
  • Мнения: 3 982
Цитат на: Coeur
Тия болки и кошмари са ми цената за гъстата и охранена коса,на която всички ми завиждат-а не ме питат за другите ми коси?????те не че са много,ма не е приятно просто......


Аз нямам съста коса, просто имам дълбоки фоликули....и трябва здраво да дърпам...

# 23
  • Мнения: 1 038
Цитат на: tez4e
А мъжете ви правят ли си такива прически? Защото моят - да!!! Сега ме тормози да му купувам епилатор. Аз му викам, че боли, а той щял да се пръска с Лидокаин спрей, че е много чувствителен на болка. Ама ще му купя и ще го видя как ще го използва след това. А аз си карам на бръснач, колкото и да е краткотраен ефектът.


Първият път като си правих кола маска си купих лидокаин, изобщо не ме облек4аваше в обескосмяването.
А относно при4еската на половинката,не бих казала,4е си прави определена при4еска,просто минава с машинката 0 номер,същата процедура я прави и под мишниците! #Onfire  #Milti  #Onfire

# 24
  • София
  • Мнения: 3 982
Цитат

Първият път като си правих кола маска си купих лидокаин, изобщо не ме облек4аваше в обескосмяването.
А относно при4еската на половинката,не бих казала,4е си прави определена при4еска,просто минава с машинката 0 номер,същата процедура я прави и под мишниците! #Onfire  #Milti  #Onfire


Има едни епилатори, които имат една приставка, която се слага във фризера преди употреба, та си мисля за пликче с лед преди скубане...
Спомням си първия път когато ползвах епилатор, седях втренчена и не намирах сили за започна....Тогава даваха "Спешно отделение" и караха един дето червата му баха на един метър от него, на фона на това скубането ми се видя лесно и свърших някак работа, ама не повторих.... #Crazy

# 25
  • Мнения: 3 153
Цитат на: bibi
и аз съм кубе  Twisted Evil

я тоже:)

# 26
  • Мнения: 948
Ми да...ходя на козметичка и мацката ме прави много добре.
Е, сега малко ме е страх и не съм я посещавала все още...мъча се сама, но корема вече МНОГО ми пречи и бебо ме рита яко, като се сгъна....Сигурно скоро ще започна отново да я навестявам.

За болката- първите пъти боли, после или косъмчетата изтъняват, или просто се свиква Grinning

Колкото до боядисването- смях! Grinning И през ум не ми е минало! Розово...сигурно има и спрейчета за да си в тон с бельото Grinning При мен ще подхождат нюансите на зеленото Grinning

# 27
  • Мнения: 2 258
Аз ходя на фризьор като не изпускям модните тенденции Laughing

# 28
  • Мнения: 46 511
Цитат на: _mira_
Ха, изпуснах си мишката от хилеш...ЛИДОКАИН, бре, кажи му само да внимава да не му изтръпне нещо фатално...
А между другото не знаех че Лидокаина на спрей се разпространява свободно...........


Свободно се рапространява Grinning  Освен това в козметичните салони може да си поискаш обезболяване за триъгълника. nad_tab беше писала даже тема и че почти нищо не се усеща.
Иначе аз махам всичко Mr. Green без изключения.

# 29
  • София
  • Мнения: 3 982
Цитат


Свободно се рапространява Grinning  Освен това в козметичните салони може да си поискаш обезболяване за триъгълника. nad_tab беше писала даже тема и че почти нищо не се усеща.
Иначе аз махам всичко Mr. Green без изключения.


бата-мата, пак съм изостанала, оооооооо, още в понеделник ще я проуча тая работа......

# 30
  • Мнения: 1 895
Ако някой има излишни парички и толкова го гложди любопитството има едно местенце,нарича се "Пожарната" зад х-л Плиска.Там правят интимни прически по каталог и по поръчка на клиента,обезкосмяването е по избор и може и да бъде оцветено ако ви влече Laughing Като краен резултат съм виждала емблемката на найк и зелена коледна елхичка Twisted Evil

# 31
  • Мнения: 17 407
Цитат на: AFRODDITA
Ми нямам прическа Sad защото всичко почиствам. Абсолютно, отгоре, отдолу, отляво, дясно, пред, зад, всьо.


Същото.

# 32
  • Мнения: 3 932
Привърженик съм на цчлостното обезкосмяване.

# 33
  • Мнения: 1 975
бръсна се.... Laughing  .... и имам татуировка   Embarassed   Thinking.. там де.. отдолу...

# 34
  • Мнения: 1 895
Цитат на: kristal_97
бръсна се.... по4ти нямам косми  Laughing  .... и имам татуировка   Embarassed   Thinking.. там де.. отдолу...


въпросче веднага-кажи за татуто-болеше ли Blushцветно ли е,че са ме споходили и мен разни идейки   Embarassed

# 35
  • Мнения: 1 975
Цитат на: tez4e
А мъжете ви правят ли си такива прически? Защото моят - да!!! Сега ме тормози да му купувам епилатор. Аз му викам, че боли, а той щял да се пръска с Лидокаин спрей, че е много чувствителен на болка. Ама ще му купя и ще го видя как ще го използва след това. А аз си карам на бръснач, колкото и да е краткотраен ефектът.


моят бръсне вси4ко....  Flutter

# 36
  • Мнения: 1 975
Цитат на: kremi
Цитат на: kristal_97
бръсна се.... по4ти нямам косми  Laughing  .... и имам татуировка   Embarassed   Thinking.. там де.. отдолу...


въпросче веднага-кажи за татуто-болеше ли Blushцветно ли е,че са ме споходили и мен разни идейки   Embarassed


да.. цветно тату е... голямо. болеше но не много.....

# 37
  • Мнения: 218
Цитат
да.. цветно тату е... голямо. болеше но не много.....


Леле че секси.Иначе и моят мъж си сваля всичко и от всякъде.Което ме кара да си спомня , че тук в БГ повечето мъже след 30 смятат, а и някои по млади , че обезкосмяването на мъже било педераско. #Crazy Мале че са задръстени ужас.

# 38
  • Мнения: 3 569
Фен съм на вуната.

# 39
  • Мнения: 46 511
Цитат на: _mira_
Цитат


Свободно се рапространява Grinning  Освен това в козметичните салони може да си поискаш обезболяване за триъгълника. nad_tab беше писала даже тема и че почти нищо не се усеща.
Иначе аз махам всичко Mr. Green без изключения.


бата-мата, пак съм изостанала, оооооооо, още в понеделник ще я проуча тая работа......


Ето темата за безболезнената епилация.

# 40
  • Мнения: 218
Цитат на: deja pere
Фен съм на вуната.


Сигурно използваш мачете за да достигнеш до целта  Laughing

# 41
  • Мнения: X
Цитат на: kremi
Ако някой има излишни парички и толкова го гложди любопитството има едно местенце,нарича се "Пожарната" зад х-л Плиска.Там правят интимни прически по каталог и по поръчка на клиента,обезкосмяването е по избор и може и да бъде оцветено ако ви влече Laughing Като краен резултат съм виждала емблемката на найк и зелена коледна елхичка Twisted Evil


Хм, замислих се...близо ми е та мое и да пробвама, а за какви парички става дума, щото мога и сама да се инквизирам, ако е множко.

# 42
Тази мода си я има от доста време.Вижте тук има малко снимки на тая тема:)
http://www.krasa.pl.ua/int_hairs.html

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: kremi
Ако някой има излишни парички и толкова го гложди любопитството има едно местенце,нарича се "Пожарната" зад х-л Плиска.Там правят интимни прически по каталог и по поръчка на клиента,обезкосмяването е по избор и може и да бъде оцветено ако ви влече Laughing Като краен резултат съм виждала емблемката на найк и зелена коледна елхичка Twisted Evil


На кое му викат "Пожарната"? На една автомивка с залепено кафене до нея ли?
Че само там на Плиска съм виждала подобно заглавие Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 3 153
Цитат на: fifi
Цитат на: deja pere
Фен съм на вуната.


Сигурно използваш мачете за да достигнеш до целта  Laughing

Тц, по-скоро брашно използва, нали го знаете вица за брашното? Мен ме е срам да го разкажа, ама който го знае ще се сети............

# 45
  • Мнения: 17 407
Цитат на: fifi
Цитат на: deja pere
Фен съм на вуната.


Сигурно използваш мачете за да достигнеш до целта  Laughing


Хахахахахах!

# 46
  • Мнения: 1 895
Цитат на: Valeria
Цитат на: kremi
Ако някой има излишни парички и толкова го гложди любопитството има едно местенце,нарича се "Пожарната" зад х-л Плиска.Там правят интимни прически по каталог и по поръчка на клиента,обезкосмяването е по избор и може и да бъде оцветено ако ви влече Laughing Като краен резултат съм виждала емблемката на найк и зелена коледна елхичка Twisted Evil


На кое му викат "Пожарната"? На една автомивка с залепено кафене до нея ли?
Че само там на Плиска съм виждала подобно заглавие Rolling Eyes

ами аз лично не съм го посещавала,но по описанието ти трябва да е същото Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 895
Цитат на: pandora


Хм, замислих се...близо ми е та мое и да пробвама, а за какви парички става дума, щото мога и сама да се инквизирам, ако е множко.


Не съм клиент за съжаление цените не са ми известни-но едва ли е евтинко-все пак творчество влагат хората Twisted Evil

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: kremi


Не съм клиент за съжаление цените не са ми известни-но едва ли е евтинко-все пак творчество влагат хората Twisted Evil

Незнам дали говорим за едно и също нещо, но там където аз знам, че пише "Пожарната" на кафето о автомивката винаги има паркирани поне по 10 мотора. Малко ми при;ича на рокерски клуб, но може и да имат тих кът за занимания-правене на "прически" Wink
Аз там не бих влязла посмъртно Embarassed

# 49
  • Мнения: 5 500
Цитат на: fifi
Леле че секси.Иначе и моят мъж си сваля всичко и от всякъде.Което ме кара да си спомня , че тук в БГ повечето мъже след 30 смятат, а и някои по млади , че обезкосмяването на мъже било педераско. #Crazy Мале че са задръстени ужас.

Ау добре, че и моя мъж смята така, опа Rolling Eyes не смята, че е педераско ами почиства всичко, съвсем се обърках, а по въпроса за татуто, ето и моето цветно и си болеше де, ама търпимо Wink

# 50
  • Мнения: 1 032
Моето тату е точно до мястото където по някога има ,а понякога няма прическа.Но най-големия куриоз беше(тогава хич не ми беше забавно де Imp ),че докато раждах втория път и виех от болки двама лекари и две акушерки бяха застанали между разчекнатите ми крака, уж да гледат дали е време да ме качват на магарето,а обсъждаха татуто ми какво било точно-гущер ли, змия ли ,жаба ли.Че се беше поразтегнала доста-беше,ама чак пък да ме игнорират така и да си седят на лафче между краката ми.Ако имах сили,нервички и бях малко по адекватна сигурно щях да ги ритна. Close

# 51
  • Мнения: 734
Да живее колата маска;) И козметичките които знаят как да махат всичко навсякъде;)
Моята вече е щастлива че бебето се качи нагоре към корема и зоната за почистване е "свободна" През първите 3 месеца от бременността я беше страх да натиска.

За тези които питат дали боли - мен лично не, не знам дали зависи от дебелината на космите - моите са много изтънели и оредели вече, но според мен козметика трябва да е перфектен.
Аз ползвам кола смесена с балсам, не изсушава, не се налага да повтаряш, не възпалява и не се получват напукани капиляри. Кожата става като на бебе;)

А за мъжете - обезкосмяването под мишниците и около атрибутите не е задължително но много желателно.Който иска си ги маха;)

# 52
  • Мнения: 948
Цитат на: Valeria
Цитат на: kremi


Не съм клиент за съжаление цените не са ми известни-но едва ли е евтинко-все пак творчество влагат хората Twisted Evil

Незнам дали говорим за едно и също нещо, но там където аз знам, че пише "Пожарната" на кафето о автомивката винаги има паркирани поне по 10 мотора. Малко ми при;ича на рокерски клуб, но може и да имат тих кът за занимания-правене на "прически" Wink
Аз там не бих влязла посмъртно Embarassed


Да, това е. Казва се клуб "Лавина".
На Аня Пенчева и мъжо й заведението.
Преди правеха прически, но беше преди...2 години някъде. Не те, де, друг човек. Сега не знам дали продължават, защото има едно голямо разместване на хора и услуги.

# 53
  • Мнения: 948
Цитат на: snoopy
Тази мода си я има от доста време.Вижте тук има малко снимки на тая тема:)
http://www.krasa.pl.ua/int_hairs.html


Ама, веселбааа Laughing
Колко ли материал трябва да имаш за да иглеждат така? Grinning
Сигурно присаждат допълнително за плътност Wink

# 54
  • Мнения: 46 511
Цитат на: Jungle
........А за мъжете - обезкосмяването под мишниците и около атрибутите не е задължително но много желателно.Който иска си ги маха;)


мъжа ми си ги махаше под мишниците, но аз не му давам, така ми харесва повече Embarassed

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Самолетна писта Laughing ...с осова линия Laughing

# 56
  • Мнения: 235
Аз също махам всичко, но с бръснач, мислех че в козметичните салони не махат и там долу изцяло, а и не съм питала  Embarassed  Embarassed  мислех си, че ще ме помислят за извратена  Embarassed  сега може да се престраша да попитам предполагам, че резултата ще е доста по добър, а и в скоро време ще ми е проблем да се справям сама  Wink
 опитвала съм и прическа - секси е!!! Blush

А що се отнася до мъжете - трябва и те да го правят, моят го прави и съм доволна!!!!! (а тези които мислят, че е педерастко наистина са задръстени #Silly ...... в кой век живеем Confused: )

[/quote]

# 57
  • Мнения: 588
Цитат на: beboranka

А що се отнася до мъжете - трябва и те да го правят, моят го прави и съм доволна!!!!! (а тези които мислят, че е педерастко наистина са задръстени #Silly ...... в кой век живеем Confused: )


   202uu  Аз съм на същото мнение за мъжете. А и аз махам всичко, така се чувствам по-комфортно.

# 58
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Milenika
Самолетна писта Laughing ...с осова линия Laughing


Същото, само дето снощи я осакатих нещо осовата линия Embarassed  и остана само  самолетна писта  Mr. Green

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Biby
Цитат на: Milenika
Самолетна писта Laughing ...с осова линия Laughing


Същото, само дето снощи я осакатих нещо осовата линия Embarassed  и остана само  самолетна писта  Mr. Green

ха-ха...нищо, другия път.
Аз ходя на козметик, с кола, а осовата я дооформям с ножичка. Laughing

# 60
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Milenika
Цитат на: Biby
Цитат на: Milenika
Самолетна писта Laughing ...с осова линия Laughing


Същото, само дето снощи я осакатих нещо осовата линия Embarassed  и остана само  самолетна писта  Mr. Green

ха-ха...нищо, другия път.
Аз ходя на козметик, с кола, а осовата я дооформям с ножичка. Laughing


Аз се инквизирам с епилатора, та за това  newsm09  newsm45

# 61
Ако някой има излишни парички и толкова го гложди любопитството има едно местенце,нарича се "Пожарната" зад х-л Плиска.Там правят интимни прически по каталог и по поръчка на клиента,обезкосмяването е по избор и може и да бъде оцветено ако ви влече Laughing Като краен резултат съм виждала емблемката на найк и зелена коледна елхичка Twisted Evil

можеш ли да ми кажеш къде точно се намира това място "Пожарната" зад Плиска, телефон и каквото друго се сещаш. Благодаря предварително:)

# 62
Има ли някой, които живее в Разсадника или паметника Левски. Едното е мястото, където живея, другото е работата ми. Живеехме в Дружба 2 и там ходех при много добра козметичка. Сега обаче ми е доста далече.  Трябва ми нова козметичка в районите, които споменах.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 423
Прически- никакви Wink, всичко под ножа(а аз по принцип почти нямам косми Rolling Eyes)

# 64
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Правя си, но не съм се боядисвала newsm78
Аз пък не се чувствам комфортно като махна всичко. Пък и не се препоръчва.
Колкото до мъжете- не харесвам да са кьосе навсякъде.

# 65
  • Мнения: 7 430
Да, правя си, но не съм се боядисвала...а пък от време на време и мъжо ми прави Embarassed Embarassed Wink

# 66
  • Мнения: 2 498
Естествено, че си правя....но винаги оставям малко(лентичка, стрелка, емблемата на Мерцедес и др.)...и съм се изрусявала и съм се мазала с прахчета-пурпурно червено.....за да дадържиш един мъж трябва разнообразие...

# 67
  • Мнения: 1 558
Прическата е най-често SkinHead Embarassed

# 68
  • Мнения: 4 546
Естествено, че си правя....но винаги оставям малко(лентичка, стрелка, емблемата на Мерцедес и др.)...и съм се изрусявала и съм се мазала с прахчета-пурпурно червено.....за да дадържиш един мъж трябва разнообразие...
какви са тия прахчета. и изобщо какво се използва за оцветяване там? все пак, трябва да е нещо по-безобидно от боя newsm78

# 69
  • Мнения: 1 259
Да,с епилатора Crazy

# 70
  • Мнения: 2 498
herelina, това са най-обикновенни прахчета за кичури...и все пак се маже само лентичката, която е доста горе-отдолу не се маже....е малко пощипва, но се търпи....като се разтвори прахчето става гъста смес и неможе да потече надолу....

# 71
  • Мнения: 1 205
Аз ходя на кола и махам абсолютно всичко де що има. За болката - че боли боли, та понякога се пръскам с Лидокаин а после мажа с Витамерфен.
Сега като ви чета ша зема да си оставя една лентичка и да я боядисам - представям си физиономията на моя  smile3532

# 72
  • Мнения: 7 837
за да дадържиш един мъж трябва разнообразие...
newsm78
Много други неща трябват, ако питаш мен  Mr. Green

# 73
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ходя на кола маска....резултатът е ГОЛ ОХЛЮВ  hahaha Joy

# 74
  • София
  • Мнения: 4 423
И няма нищо лошо в това! Wink И двете сме голи охлюви newsm44

# 75
  • Мнения: 7 837
И аз, и аз  Mr. Green

# 76
  • София
  • Мнения: 4 423
Ооооооо, още един член Peace, много малко бяхме и започнах да се замислям Grinning
Добре дошла в клуба на Голия охлюв! Hug

# 77
  • Мнения: 781
дааа Sunglasses задължително, а според настроението - тънка черта или нищо  Blush

# 78
  • Мнения: 781
чувала съм, че някои си ги правят и във формата на сърце, но така и не съм се "престрашавала" да помоля козметичката за такава услуга  Laughing ако някой има впечатления или опит нека сподели как е Embarassed

# 79
  • Мнения: 3 569
Оставям малко. Има формата на мустака на Хитлер Wink Другото се маха.

# 80
  • Мнения: 614
И аз съм като Шаолинче т.е. махам всичко, но идеята за цветна прическа ме приследва отдавна. Може на се направя червена(онова декоративното) където все едно имат булани на главите.

# 81
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
напоследък махам всичко

# 82
  • Мнения: 3 537
O,да ,напоследък махам всичко,но понякога оставям мъничко в различни формички Blush

# 83
  • Мнения: 2 910
Махам всичко с кола маска и така се чувствам най-добре.Аз косата никога не съм си я боядисвала,какво остава "там" да се наквацам. Laughing

# 84
  • Мнения: 4 212
моя е фен на емблемата на адидас, оба4е се изкорвам докато постигна оригинала  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 918
Аз пък обикновени си правя Ин и Ян, щото обичам да медитирам гола. Crossing Arms

# 86
  • Мнения: 472
преди време бях чела в  " плейбои"  , че има такова студио на Солунска но не си спомням къде точно и в коий салон ако някои знае може да сподели ! Даже пишеше , че правели и модни рисунки  Mr. Green заедно с офорнянето ! То на солунска не са много козметичните салони , така че може и да имаме късмет !Да бъдем ФЕШЪН "

# 87
  • Мнения: 5 577
Марче  smile3507

# 88
  • София
  • Мнения: 3 982
от 10 години се бръсна 100% там....демек прическа 0-номер....

# 89
  • Мнения: 5 299
Ми най-често не остава материал за прически Mr. Green - кюсе

# 90
  • Мнения: 2 952
   Лентичка , обаче не розова ...е га ти .... hahaha Обаче на кола , момичета ...няма какво .... Wink Иначе боцка #Crazyи партньора ще трябва да си сложи троен презерватив за протекциа от  бръсненето ..... Mr. Green
   Майтап да става! Wink

# 91
  • Мнения: 573
Ми най-често не остава материал за прически Mr. Green - кюсе
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт