Къде в колата сте сложили столчето за бебето ви?

  • 2 372
  • 65
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Къде в колата сте сложили столчето за бебето ви?Аз съм го сложила отпред , но току що прочетох, че най-безопасното място било средната задна седалка. Това било ако имаш airbag отпред. Thinking

# 1
  • Мнения: 1 243
Слага се отзад знам че отпред не е позволено да се возят бебета Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 134
Возя бебката отпред още от раждането и. Разбира се съм изключила въздушната възглавница.
Често шофирам сама с нея и така ми е най-удобно.

# 3
  • Мнения: 46 439
Зад шофьорското място.
Вози се без човек отзад.

# 4
  • Мнения: 81
Когато съм сама в колата е отпред при мен, нямам въздушна възглавница, така мога да я наблюдавам, ако се наложи да и дам бибероната или вода на някой светофар.Ще мине отзад когато стигнем до столче за кола сега при мен и е добре а и указанията не са да не се слага отпред а там където няма въздушна възглавница.

# 5
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Абе вие добре ли сте  Shocked най опасното място в колата е това до шофьора и в повечето случаи на катастрофи именно тези седяли на това място са най-тежко пострадали. по удобно ви било. Това са бебета за бога. Зад шофьора е най безопасно. Вие какво, искате да е довас та ако ревне да гледате в бебето и да ви блъсне първата кола...много ви моля недейте така. smile3511

# 6
  • Мнения: 27 524
Малко коли имат средна задна седалка. Нашето е отзад, разбира се, зад седалката на спътника до шофьор,а знам, че там е най-безопасното място.

# 7
  • Мнения: 1 183
Задължително отзад,даже в упътването на седалката е написано Peace

# 8
  • Мнения: 5 393
По диагонал на шофьорското място.

# 9
  • Мнения: 1 272
Отзад, в средата. Смятам че там е най-безопасно

# 10
  • Мнения: 178
Аз слагам кошницата отпред до мен, когато шофирам,но по принцип трябва да е отзад . След 2 месеца ще сложа и голямото столче,но отзад в средата- хем каго шофирам да гледам и малката- хем за по-безопасно..

# 11
  • Мнения: 7 723
Не мога да разбера що за майки са тези, които возят децата си отпред newsm78
Мястото на бебешкото столче е на задната седалка Shocked
Не мисля, че е важно да ни е по- удобно, по- важно е детето да е на възможно по- безопасно място , в случай на удар  #Crazy Не дай си БОЖЕ Praynig

# 12
  • Мнения: 1 091
Абе вие добре ли сте  Shocked най опасното място в колата е това до шофьора и в повечето случаи на катастрофи именно тези седяли на това място са най-тежко пострадали. по удобно ви било. Това са бебета за бога. Зад шофьора е най безопасно. Вие какво, искате да е довас та ако ревне да гледате в бебето и да ви блъсне първата кола...много ви моля недейте така. smile3511
Peace
Винаги съм мислила, че отпред е забранено да се возят деца. Аз возя бебка и бати отзад. Таткото си позволява да вози баткото отпред, въпреки, че аз не съм съгласна.
Абе, момичета, дето возите бебоците отпред, като ви спират ченгета, не ви ли правят забележки?

# 13
  • Мнения: 1 284
зяд шофьора е нашто или по средата го слагаме Peace

# 14
  • Мнения: 2 197
Не мога да разбера що за майки са тези, които возят децата си отпред newsm78
Мястото на бебешкото столче е на задната седалка Shocked
Не мисля, че е важно да ни е по- удобно, по- важно е детето да е на възможно по- безопасно място , в случай на удар  #Crazy Не дай си БОЖЕ Praynig
Присъединявам се към мнението. Разбира се, че мястото до шофьора е най-опасното място в колата. Да не говорим, че при силен удар почти нищо не спира бебето да прелети 1 метър до стъклото или да се задуши с коланите (не дай боже, разбира се, но при тези шофьори, а както и повечето вече са жени...).

Общи условия

Активация на акаунт