За екстрасенса и лечител-Г.Бедников

  • 13 579
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 94
Аз този човек и брат му ги познавам лично още преди да забогатеят. Бяха ни комшии. Още не мога да определя дали са пълни откачалки или са толкова навътре във вселенските проблеми, че не ги интересува нищо друго, или са просто мошеници. По въпроса за екстрасенса - преди време ми беше казал, че ще се омъжа до една година много надалече. Е минаха вече десетина не съм се омъжвала Вярно, че  скъпия (бащата на децата)  е  от Стрелбище ама чак пък да е далече newsm78. А и още един случаи се сетих - убеди един комшия, че откраднатата му кола е в някакво село и човека ходи до там ама така и не я намери. А иначе не забравя да си поиска да му се плати. А за брат му.....ама в друга тема Simple Smile

# 16
  • Paris
  • Мнения: 1 727
До колкото знам, точно с него ходи.

# 17
  • Мнения: 918
Абе щом ходи по модни заведения и кара мерцедес, значи не е толкова луд.

# 18
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
Абе щом ходи по модни заведения и кара мерцедес, значи не е толкова луд.
Ами то хората са си казали, че не е луд този, който яде баницата, а този който му я дава. Аз винаги съм се чудила на хората дето звънят по тия телефони на кабеларките, ама хора всякакви к'во да се прави

# 19
  • Мнения: 139
Лично съм го виждала. Много смешно и нахално човече със самочувствие до небето. Идва веднъж в офиса ни да си купува някаква видеомонтажна платка, за да си монтира предаването. Шефа като разбра че този е в офиса се скри, каза докато не си тръгне нахалника, да не го свързвам с никого по телефона, да казвам че го няма....
Нарави ми впечатление на арогантен, безпардонен тип, нямаше нищо лечителско или свято или смирено във поведението му- МАЗЕН чичка . Жалка работа. За хората, които ходят при него ...явно са стигнали до крайно отчаяние за да му вярват.
За такива като него глоба и затвор. Което ме навежда на мисълта как прокуратурата още не се е занимала с него, да вземе да се самосезира? newsm78

# 20
  • Мнения: 764
Тая Миглена Ангелова обаче все на откачалки попада!

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Който търси - намира...

# 22
  • Мнения: 6 417
Георги и Димитър Бедникови са реститути и милионери по рождение. Стари ергени с външност и манталитет на такива. Георги е почти във всяко предаване на Миглена да дава компетентно мнение. Тя му прави реклама с надеждата като й бият шута в bTV да се засели в кабеларката на Бедников - БКТВ, където братята са съсобственици. Димитър се мъкне в комплект с Миглена на де що има светски партита и с удоволствие позират когато ги снимат. С две думи - бягайте далече от тези тримата.  Mr. Green

# 23
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ама аз наистина се смях от сърце! Съвсем не ми става смешно, когато си спомням времето, когато с малката ми дъшеря бяхме при него, на ул. "Доспат", кой номер не си спомням. Минахме през някакъв коридор направен като магазин за луксозни стоки. Прие ни в козметико-фризьорски салон. Половин час ме разпитваше, обаче каза накрая, че нищо не може да направи. Въпреки всичко си предложи услугите за разваляне на магия в дома ми и предпазване от лоша енергия. #Crazy #Crazy Отивах по медицински въпрос, а не при ходжа Mr. Green Поиска си за услугата, приема, 40 лв, които е трябвало да платя на брат му, защото той пари не вземал newsm78. За довиждане ми даде визитки на двамата, да ме пазели от лоша енергия?!!!!!!!!! newsm62 newsm62. Повече не му се обадих, а когато се появяваше по канал 2000, направо сменях програмата. Скоро му изхвърлих визитките, бяха останали в една торбичка. Това беше последния лечител-мошеник, ако някой негов познат/а/ съм обидила - извинявайте  bouquet

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
програмата. Скоро му изхвърлих визитките, бяха останали в една торбичка.

Ти ли чисто луда.
Кой ще те пази сега от лоши енергии???

# 25
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
програмата. Скоро му изхвърлих визитките, бяха останали в една торбичка.

Ти ли чисто луда.
Кой ще те пази сега от лоши енергии???
Това беше преди 7 години
А визитките не съм ги ползвала, все пак не можех да му ги върна демонстративно Embarassed Embarassed

# 26
  • София
  • Мнения: 1 105
Тая Миглена Ангелова обаче все на откачалки попада!

То и тя не е съвсем добре. Откакто я гледах при Венета Райкова хич, ама хич не я харесвам. Хора като нея - бррр..., плашат ме!

# 27
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Много груб и арогантен тип. Преди време гледах по кабеларката как овиква хората, които му се обаждат. Много ми се прииска и аз да звънна, за да проверя какво ще ми каже. Честно казано понякога проявявам интерес към такива хора. Може би някои наистина имат дарба.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Може би някои наистина имат дарба.
А как ще разбереш, че имат дарба? Като улучат нещо в живота ти, като ти вземат повече пари или в следствие на внушението се почувстваш по-добре. Не ти се подигравам, само си разсъждавам.

# 29
  • Мнения: 2 821
За да си екстрасенс трябва да си луд по медицински показания Crazy

Общи условия

Активация на акаунт