колко време след боледуване захранване с нова храна

  • 927
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 772
дъщеря ми беше болна около 2м.първо настинка,после повръщане с диария последно пък-вирус.въпроса ми е колко време след стабилизиране на състоянието мога да въведа нова храна-месно пюре newsm78 какво означава и напълно здраво дете newsm78 все нещо не е наред-я хрема,я по-редки изхождания...какво ще ме посъветвате вие Rolling Eyes
благодаря предварително Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Някъде една-две седмици след като се стабилизират изхожданията и няма температура.  Тя може да се изхожда от време на време по-рядко, но това е характерно за повечето кърмачета  /особено когато се въвеждат новите храни/  и не значи че все още е болна. Ти си непрекъснато до нея и най-добре виждаш кога е здрава. Grinning При вас боледуването е било дълго и може да изчакаш малко повече 2-3 седмици например.

# 2
  • Мнения: 7 723
След прекараното повръщане и диария, въпросът е малко деликатен newsm78
По- добре се консултирай с педиатъра Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 772
педиатърката каза че трябва да е здрава.пихме мезим за възстановяване на ензимите в стомаха и от тогава мина месец.вече не кашля,няма хрема и като цяло е супер.храни се много добре...да не казвам голяма дума.за това си мосля че може да пробвам с малко месо но все пак мисля да изчакам до 29ти когато сме на консултация.

Общи условия

Активация на акаунт