Коледа наближава и Мегита с подаръци дарява

  • 3 100
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 171
Честито   bouquet Желая ти лека и безпроблемна бременност  baby_neutral

# 16
  • Мнения: 9 990
Хайде честито!И на късмет този път! Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 35 919
Честито   bouquet  и лека бременност
 

# 18
  • Мнения: 73
Здравейте момичета.До сега само ви четях,и се радвах на успехите ви,но вече се включвам към групата на чакащите.Първо да поздравя Мегита за двете чертички  bouquetи да пожелая на всички чакащи успех и EFP
Ние едва от този месец се решихме да работим за второ дете.Въпреки,че баткото е на 13г,ще е хубаво да си има и сестричка.Графиката ми е перфектна-дано да е станало,но ми е рано за тест.Датата ми е на 23.12,а до тогава има време.Ще чакам само хубави новини,и ако има нещо ще кажа първо на вас! newsm10Успех на всички!

# 19
  • София
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТО МИЛИЧКА И ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ!!!
И ДАНО ИМА ПОВЕЧЕ ТАКИВА ХУБАВИ НОВИНИ ОКОЛО КОЛЕДА!!!
 ЖЕЛАЯ   EFP  preggo  newsm30  ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ЗА ВСИЧКИ!!!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 555
Мила Мегита наистина много, много се радвам за теб! Hug newsm18

Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и едно сладко бебе newsm30  ylinfant

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Честито и от мен  bouquet

# 22
  • Мнения: 264
ЧЕСТИТО Мегитка  bouquet.Пожеравам ти много лека и безпроблемнна бременост Hug.Само положителни емоции да имаш мила newsm51

# 23
  • Мнения: 2 120
Честито Мегита. Знаех си, че твоето мълчание е на хубаво. Много радости вече и един сладък бебок след 9 месеца.
И да не се фръцкаш много,  а да почиваш повечко душко. Целувки от кака ти Дара. Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 425
Хайде официално и от мен ЧЕСТИТО мила,много,много се радвам за теб.Дано изкараш най-прекрасната бременност!Успех! Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 284
Охо адашке много се радвам за теб   bouquet ЧЕСТИТА БРЕМЕННОСТ!АВГУСТ МЕСЕЦ ЕДНО СЛАДИНКО И УСМИХНАТО БЕБЕНЦЕ,КОЕТО ДА ТИ ГУКА ПО ЦЯЛ ДЕН!  bouquet

# 26
  • Мнения: 160
ЧЕСТИТО Мегита!!  bouquet
Лека бременност и сладък бебок накрая Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 4 272
Честито  bouquet Желая ти една лека и наситена с положителни емоции бременност! И сладко, пухкаво бебче накрая Hug

# 28
  • Мнения: 115
Честито, Мегита!Лека бременност и здраво и пухкаво бебче!  bouquet

# 29
  • Мнения: 83
мила мегита честито и от мен  Hug
пожелавам ти да бъде най-щастливото бебче на света и да бъде много много обичано  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт