Как се действа с дифузера?

  • 26 228
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
Каримма не се завърта дифузера,щом косата е свита на топка и забодена на него,няма смисъл от въртене,в противен случай бая ще се пооскубеш Laughing
Дели скак ще си решиш косата бе жена Grinning,никакво ресане когато си "дифузирана" Laughing,само като се къпеш тогава,иначе едно че няма да успееш да се срешеш, друго че ще си развалиш прическата и пак ще трябва да я миеш,за да приличаш на човек в главата Joy
Лидиспостарах се да го обясня добре,прочети пак и може да видиш къде ти е грешката. Peace
дифузерите са си към сушуарите и не вярвам поотделно да се продават,нооо ти си длъжна да поразпиташ в някой друг магазин.Обаче да знаеш,че са различни и трябва да си мъкнеи сушоара с тебе.Ако си купиш отнякъде пиши ми,че и моя е   за смяна. Grinning

За стилизиращи продукти-ползвам най-различни,само гледам да са за по силна фиксация.Става и с пяна от 2лв тия дето са розова и лилава,лилавата съм взимала,става и на Тафт-черната,и кво ли не.Важното е да се сложи яко пяна,и след това може да пръснете малко лак,ако минете и с дифузера след лака става яки къдрици.Честно казано аз след първия път,когато се "дифузирах" направо гледах ей така #Crazy,като видях колко съм къдрава,направо не вярвах на очите си.Много съм доволна от този вид къдрене.Успех и на вас! Hug

# 31
  • Габрово
  • Мнения: 240
Мммм дамммм.... Знаех си аз, че бъркам нещо..... Ама какво да направя като с тая права коса съм свикнала като стана сутрин да се "умия на чешмата" и да се среша, та поне малко да заприличам на човек в главата, а не на разплетена дамаджана  #Silly .... Ама явно с дифузера по друг начин се действа.... Е ще свикна....  amiiii

 Kissing Heart

# 32
  • Мнения: 107
Оня ден имах р.ден и ми подариха гоолям сешоар, ама към него няма такава екстра, Cryта да ви питам да ли мога да си купя само дифузер от някъде?

Има в специализираните магазини универсален накрайник/дифузер/. Става за всички сушоари.

# 33
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
...

Да, за балсам или маска по време на миене на косата съм съгласна и аз така процедирам. Въпроса ми обаче беше през останалото време - на втория или третия ден след дифузера - сутрин разресвате ли си косата или само я оформяте с малко вода/пяна за коса и с ръце?  newsm78


Ooo, не не, в никакъв случай ресане, само при къпане  Simple Smile
Сутрин само мокриш ръцете с вода и слагаш малко пяна или гел навеждаш се надолу и мачкаш косата, после можеш само леко да оформиш с гребен корените, но съвсем внимателно, колкото да загладиш  Simple Smile

# 34
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Карчева, хареса ми твоето обяснение и на донибони също.  Simple Smile
Мисля да се пробвам.
Кажете марка хубав стилизиращ продукт за къдрици?



Аз използвам гел на Диплона /екстра стронг/ и съм много доволна, а не е скъп

# 35
  • Мнения: 1 216
Мерси, момичета!
  bouquet

# 36
  • Мнения: 560
След "мерсито" на питащата дама и аз ще допълня нещо.
Много е трудна борбата с природата.
Аз съм къдрава и дифузерът ми помага да оформя къдриците си.Винаги след баня си слагам балсам,който отмивам частично.Реша си косата и ако дори малко изпръхне и даде признаци за изсъхване,я мокря пак.Обръщам я надолу и и я ратръсквам,за да се раздели на кичури.Мажа я със зехтин /защото къдравите коси са сухи,освен това така не цъфти/ и после я мажа с едно мазилце на Сънсилк,което така и не разбрах каква функция има,но поне мирише на хубаво и премахва миризмата на шопска салата по косата ми след зехтина.
Тогава в същото положение суша косата с дифузера,като плавно поставям кичури коса в него,така че къдриците да се навият около пръчиците.Ефектът е къврици-пружинки.
Лелееее,колко си мразя къдриците. newsm45

# 37
  • София
  • Мнения: 3 328
`а се менкаме?

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 3 328
Къде, ако не тук, кога, ако не сега? Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 2 039
Чакайтееееее,задръжте още малко,да питам  Flutter Трябва ли стилизиращият продукт да е за къдрици  newsm78 ???

# 41
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Чакайтееееее,задръжте още малко,да питам  Flutter Трябва ли стилизиращият продукт да е за къдрици  newsm78 ???

Не. Аз ползвам универсален. Но ако ползваш специален за къдрици още по-добре, стига да е силен фиксатор  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 985
Лелееее,колко си мразя къдриците. newsm45
Дай насам малко пружиниращи  къдрици! Не мога да си представя да се роди човек с къдрава коса.

КАРЧЕВА , следвах степ бай степ описанието, дадено от теб. Стана!   bouquetЕ, не се получиха пружиниращи къдрици, но стана добре начупена и обемна грива. Сега имам смелост и дори на празниците сама ще си моделирам главата.

# 43
  • София
  • Мнения: 5 289
ЛидиС радвам се,е пружиниращи няма как да станат,но пак стават супер,колкото повече пяна и дифузер,толкова по къдрава ставаш. Laughing

# 44
  • Мнения: 702
А с каква струя на въздуха и температура се прави? Моя има няколко степени

Общи условия

Активация на акаунт