Коледна/новогодишна премяна

  • 1 477
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Кой как ще се фръцка? Прически, токчета и ламе или малка черна рокля? Да обсъдим дрес кода за приближаващите празници.

# 1
  • Мнения: 5 622
Нямам такава премяна  Rolling Eyes Чудя се какво да си обличам и аз  newsm78

Гримът и прическата са ясни при мен, ама тоалетът.....  Thinking

# 2
  • Мнения: 511
Не съм го измислила все още, а не остана много време  Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 1 629
Аз имам една 'диско' рокля, лъскавичка, осемдесетарска кройка, мисля да я преправя малко и отгоре да сложа една черна шифонена блузка с къс ръкав. Малко ексцентрично ще е, но на мен ми е простено Crazy И черни ботуши, високи, с платформи.

# 4
  • Мнения: 5 622
Ние ще сме на кръчма. Не върви да съм много официална също...  Crazy

# 5
  • Мнения: 5 393
Ние още не знаем къде ще празнуваме  Thinking ThinkingСпоред мястото ще подбера и тоалета.За прическата-в момента съм на вълна кърпи за глава и шнолки разни.

# 6
  • Мнения: 1 813
Ние след 02:00 часа сме на дискотека,но преди това не знам.
Дрехите ...вероятно някоя рокля,но пък по-рано ако сме събрани в приятели ...с тази рокля..  Rolling Eyes Чудя се и аз.
Другият вариант е черен прав панталон с красиво бюстие  newsm78

# 7
  • Мнения: 167
И аз много се чудя. newsm78 Вече ме е обзело коледното настроение и само това ми е в главата. Бабите ни развалиха плановете за празнуване на вън, така че мисля да зарадвам мъжа ми с нещо секси Twisted Evil
 На Коледа ще съм с черен клин отгоре с черна туника потялото, а за Нова година незнам...
 Вчера мернах една тигрова рокля с дължина под коляното(необичам късото) и в понеделник ще отида да я огледам по-обстойно
 Пожелавам на всички да се чувствате неустоими и да прекарате незабравими празници  bouquet

# 8
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Прочитайки темата ми изплува един спомен. Grinning Преди години наши приятели ни поканиха да посрещаме у тях(друг град) 2000г.Тогава бях прилично бременна с дъщеря ми.Но въпреки това реших,че требва да изглеждам добре,все пак е Нова година и т. н. За моя голяма почуда домакинът си остана с домашните дрехи, с които беше от сутринта. #Crazy   Та в тази връзка, ще си бъдем у дома. Joy Joy

# 9
  • Мнения: 14 486
на служебното тържество - малка черна рокля, перли, шанел № 5. не че колегите разбират нещо от мода /повечето са от типа фолк звезди/
на коледа ще сме у майка ми - нещо удобно, с разтегаем колан предвид вкусотиите които тя прави
на нова година сме у нас с приятели, аз ще съм домакиня,  трябва ми нещо удобно - мислех за един розов сатенен панталон с еластична нишка, но за отгоре нямам идея

# 10
  • Мнения: 6 039
Mю, пак избухна с тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
конкурираш Бубето

какво значение има кой как ще е облечен и изобщо облечен ли е

# 11
  • Мнения: 14 486
Mю, пак избухна с тема  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
конкурираш Бубето

какво значение има кой как ще е облечен и изобщо облечен ли е



и аз започвам да се питам дали не прави някаква дисертация на тема народопсихологията на българките, интернет извадка?

# 12
  • Мнения: 899
Аз не знам къде ще сме, с кой ще сме...пък какво остава за облекло  Mr. Green
Нищо специално, най-много да се гримирам..

# 13
  • Мнения: 4 713
Ей тъй смятам да отида Simple Smile


Със сигурност ще обера точките, но за съжаление ще съм си у дома и специален тоалет не мисля,че ще ми е нужен.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 176
и аз не съм решила още, но ми се иска някаква пола поне(рокля май нямам подходяща newsm78)
Искам да съм официална...на високи обувки... Party
Не е като да нямам мерак... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт