Една весела темичка

  • 2 544
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 186
И аз така Party.....навсякъде си цункам принцесата само дето скоро ми казаха да не съм я целувала по дупето защото щяла много бели да прави и хич да не слуша Laughing....а аз там най-много я целувам  love001 и после се чудя защо хич не слуша newsm62

# 16
  • Мнения: 113
ако можех и да я изям... Joyте целувките не са достатъчни

# 17
  • Мнения: 113
Въобще не я жаля! LaughingЦелувкам си я докато започне да се сърди Wink

# 18
  • Мнения: 3 092
По пишката не съм , но пък иначе я целувам където се сетя.Май най-любимата ми зона е коремчето и шията.Много обича там.Дори се смее с глас.Е как да не я целуваш Laughing

# 19
  • Мнения: 158
навсякъде я целувам и постоянно.пристрастена съм към нея.  bouquet

# 20
  • Мнения: 554
Навсякъде я целувам бебка Joy Баба постоянно ми повтаря да не съм я целувала по вратлето , че щяла голям инат да стане, но всички много обичаме там да я целуваме .... толкова е нежно това местенце, а и такъв смях следва след целувките  Joy

# 21
  • Мнения: 155
хахаха, май само по пишлето не съм го целувала моя калпазан Joy

Как да не го целувам! Той се смее с глас и така обича да го мляскам. А няма да разочаровам детенце, я?!? Laughing

# 22
  • Мнения: 639
ако можех и да я изям... Joyте целувките не са достатъчни
hahaha и аз така smile3508 newsm32

# 23
  • Мнения: 6 164
Навсякъде!

хахаха, май само по пишлето не съм го целувала моя калпазан Joy

И там! Whistling

# 24
и аз го целувам навсякъде, само по пишлето не

# 25
  • София
  • Мнения: 4 397
Навсякъде, без пишлето  Peace

# 26
  • Мнения: 6 461
Целувала съм ги на всякъде без по  пишлетата . Mr. Green
Като започна да ги гушкам не мога да се спра. Hug

# 27
  • Мнения: 164
Ушички, очички, носленце, дупенце, крачета, коремче,главичка, брадичка, петички, вратленце, гръбче, пъпче, челце и бузки...ще изхрускам!  newsm30

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Ушички, очички, носленце, дупенце, крачета, коремче,главичка, брадичка, петички, вратленце, гръбче, пъпче, челце и бузки...ще изхрускам!  newsm30
Ами ръчичките Joy Много внимателно проверих, няма гиJoy, пък те са също много сладки
И ние тъй, без пишока Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 16 дек 2006, 21:19 от katjushka

# 29
  • Мнения: 492
Целувала съм ги навсякъде без пишлетата като по-малки.Сега - където ми дадат.Баткото вече почти не дава.

Общи условия

Активация на акаунт