През колко време си сменяте дамските чанти

  • 2 183
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Ив, не споря, просто на мен ми направи впечатление, че дами казват как носят чанта известно време и си купуват нова, а аз редувам много чанти, което не пречи да си купувам нови.

# 31
  • Мнения: 1 063
а и ако се сменят често- не омръзват
Претенциозна съм по отношение на чанти и трудно си намирам моята – наистина трудно, а намеря  ли си – старата изчезва от вкъщи, да, омръзнала ми е - тук си права. Но и да не ми бе омръзнала, когато става дума за аксесоари – искам малко, но качествено!
 Франзела Калина   Hug

# 32
  • Мнения: 569
 Всеки сезон съм  с нова чанта,това е нещо като мания, не мога да ходя с една и съща чанта повече от два- три месеца.

# 33
  • София
  • Мнения: 971
Имам повече чанти, отколкото са ми необходими, и нито една, която наистина да харесвам....  Confused

# 34
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ох, извинявам се за спама, ама всеки път като тръгна да чета заглавието на темата и стигна до дамските и все превръзки ми се мотат в главата! Crazy
 Joy Joy Joy Joy

Иначе  по темата,не често. Аз си падам по спортните неща и си имам две любими спортни и това е.

# 35
  • Мнения: 5 317
Рядко нося и си купувам чанти.

# 36
  • Мнения: 13 512
когато става дума за аксесоари – искам малко, но качествено!
аз пък по-обичам по много и качествени...тогава няма как да ми омръзнат!
В интерес на истината, аз имам чанти и отпреди 5-6 години,които изглеждат като нови и не са  ми омръзнали,просто защото всеки ден съм с различна. Много рядко изхвърлям или подарявам, защото са все чанти които много съм харесала,преди да си купя, кожени..така че  си ги нося с години, но лошото е,че трупам и нови.. Laughing

# 37
  • Мнения: 3 248
До скоро чантите ми бяха мания - купувах си веднага щом видя някоя, която да ми привлече вниманието. От известно време обаче по-скоро ползвам многото накупени и по-рядко си купувам нова! Crazy

# 38
  • Мнения: 1 294
Винаги нацелвам най-подходящата за мен чанта-винаги с огромни  размери Mr. Green.Случвало се е да ползвам една чанта 3-4 години.

# 39
  • на път
  • Мнения: 2 804
Купувам средно по една на сезон и тя се явява любима /другите отлежават на рафт в гардероба/ и я съсипвам от носене. Уважавам много жените които имат търпение всеки ден да си преместват нещата в различна, подходяща за туалета чанта, но аз нямам време и нерви. Правя го са мо по специален повод.  Wink

# 40
  • Мнения: 2 125
Много харесвам чанти, но си карам все с една и съща Confused
Харесвам по магазините все едни скъпи и естествено не мога да си ги позволя. В търсене съм в момента, но не намирам моята чанта Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 1 802
От 3 години не нося дамска чанта, и така ми е добре  Simple Smile Преди това ги сменях често!

# 42
  • Мнения: 601
Докато не ми омръзне старата,значи честичко

Общи условия

Активация на акаунт