Чалга в "Кой е по-по-най"!

  • 8 326
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 583
и аз гледах въпросното предаване и на мен ми се стори доста тъпо малко дете да изпълнява тази песен в ефир както и онази с ''циците'' на румънеца и енчев. между другото последната звуча неколкократно на един рожден ден с 3-то класници с DJ  ooooh! що се отнася до музиката, която слуша малката мога да кажа всякаква. в къщи се пускат всички музикални канали вкл. и планета. мога да кажа обаче, че изобщо не и харесва чалгата. виж има една две песни на сръбски певици, които я впечатляват. така е и с другите музикални канали-малко песни и харесват, а детските-всички, които и пускам! мисля, че в това отношение прилича на мен-аз харесвам или не харесвам песни от всички стилове! на времето племенникът ми/като малък/ много харесваше фолк и играеше, но сега е 2-ри клас и изобщо не понася тази музика! мисля, че децата сами правят на някаква възраст своя избор. никой от родителите ми не е слушал сръбска музика, а баща ми му се повръща от всякакъв фолк, но аз харесвам много песни от естрадата на западните ни съседи Peace

# 46
  • Мнения: 9 990
Радвам се, надявам се разбираш-няма лични нападки, още повече пък към хора, с някакъв вкус за някаква музика.
Аз в началото още споделих и друго-не бих научила детето и  на разни оди, да декламират-има време и за това.Детско, детско и пак детско-песни-бол-стихчета-още повече!Не са се свършили!Трябва да отсяват в тъпото предаване всичко това, да насърчават децата да се радват на детското, не да подражават на някой в някакъв стил.
Пошло има много, разбира се и в друга музика има цинизми/ които обаче като българчета, нашите деца поне не разбират и не знаят за сега, докато са малки-говоря за рап-мап и темподобни песни/
За това говорехме-опорочи се предаването, вече не разпитват децата за смешни случки, а все въпросите са от сорта-кой слуша вкъщи-мама или татко, бият ли се мама и татко-и това го обръщат на майтап.Ми не е смешно никак.И когато малко дете затапи с цинизъм ще прощавате-но смотаният дядо Енчо-пак не е никак смешно, а е жалко....
А идеята на предаването е взаимствана от "Златната монета"-ако помните...имаше и едно мишле-Джиджо Wink, наред с водещият/италианско предаване беше, с хор детски, пееха песни от различни страни, гостуваха дечица, говореха се наистина сладки неща и песните бяха----именно за деца!Проблемът в по-по-най е именно прекаленото припяване на чалга-много често-всяко второ дете...не е единичен случай просто-от там идва.

# 47
  • Мнения: 4 473
А идеята на предаването е взаимствана от "Златната монета"-ако помните...имаше и едно мишле-Джиджо Wink, наред с водещият/италианско предаване беше, с хор детски, пееха песни от различни страни, гостуваха дечица, говореха се наистина сладки неща и песните бяха----именно за деца!Проблемът в по-по-най е именно прекаленото припяване на чалга-много често-всяко второ дете...не е единичен случай просто-от там идва.

Къде ме върна, имаш ли идея Grinning Grinning Grinning Култово предаване, не го пропусках! Heart Eyes
Наред с родните "При нас е весело" и "Бързи, смели, сръчни" (в това съм участвала даже Mr. Green)

# 48
  • Мнения: 2 019
ужас,нали,и аз го гледах Sick Sick Sick

# 49
  • Мнения: 3 886
и аз го гледах даже син ми се възмути.Вика мамо как може да пее това и аз знам дяволско желание но никога няма да я изпея там #Crazy #Crazy newsm78 newsm78

# 50
  • Мнения: 11 818
пенелопа, аз също исках да пиша за италианското предаване, но не можех да се сетя как се казваше. Благодаря ти! Беше страхотно сладко и хорът също!  Peace

# 51
  • Мнения: 4 406
даааа, май предаването се е изчерпало, щом почнаха и това да допускат... и много се дразня от това, че постоянно повтарят-  и да дойдете, ние може да не изберем вашето дете...
а пък като застане едно 3-4 годишно дете да  рецитира с трагична физиономия "Жив е той , жив е..." Sick Sick какво си мислят , че правят, тези родители, като карат детето да заучава това на 3 години????

Общи условия

Активация на акаунт