БисИри и правописни истории 6

  • 41 099
  • 823
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 891
Без да цитирам име, защото целта на тази тема не е да се заяждаме (поне поред мене  Mr. Green) , та искам да попитам: какво според вас трябва да означава думата "воальор"  Joy?

И аз го срещнах. Сигурно танцува наоколо с воали  Mr. Green

# 391
  • София
  • Мнения: 6 043
Без да цитирам име, защото целта на тази тема не е да се заяждаме (поне поред мене  Mr. Green) , та искам да попитам: какво според вас трябва да означава думата "воальорJoy?

Нещо, подобно на ваЛчер.

 smile3532 Как си ми го взела от устата!! Щях да напиша същото!

Някой снощи дали видя в репортажа от кастинга на Music Idol как един от кандидатите размахва плакат "Мамо, станах известИн"?!?  newsm78

# 392
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цитат
изко6их се да покажа и 4антата
  ooooh!

# 393
  • Мнения: 2 759
         "нещата са двуяки"

# 394
  • София
  • Мнения: 1 105
А кое е правилно - на сила или насила?

# 395
  • Мнения: 2 759
          Peace. Макар че зависи какво се опитваш да кажеш...

# 396
  • Мнения: 2 891
В една тема идеше реч за ГРАЦКИЯ транспорт.

# 397
  • Мнения: 2 253
Из чужбинския продължават да разказват за "...меСните жители..." .

# 398
  • Мнения: 461
себеси... претенций ... одговорите... озадъчи... по компетентни...  всички който ми се пишат на приятелки
Тя е човека който със сигорност ще ми даде единствено съвет който ще е правилен.Сигорна съм че някой от вас я знаят...Тези от вас който я знаят съм сигорна че мислят само хубави неща

Всичко това от една тема и една форумка, а че нямаше почти никъде запетаи няма нужда да споменавам Laughing

# 399
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И нашата не меришеше. Да не би вашата да е седяла до нещо и да се е омирисала?
Изобщо не си спомням да ни е пречила миризмата, а за първи път я сгобихме в стаята, където спи детето.

# 400
  • Мнения: 5 877
ЗДРАВЕИТЕ МОМИЧЕТА,
 Преди време я спазвах тази диета,но в супата не слагах сол такава е моята рецепта-пълна одврат.
Нямах добри резолтати защото ядях другото а не супата.   
Моя приятелка постигна добри резолтати с тази супа

# 401
  • Мнения: 3 835
Мацки, искате ли да ви дам една задачка-закачка? Mr. Green Нещо ми се върти в главата, че май написах някъде "искрено", с две "н". Sick Mr. Green Няма да ви се сърдя, ако ми го намерите тоя постинг, и да ме изтипосате тук. hahaha Joy Joy Joy Joy

# 402
  • София
  • Мнения: 1 105
Цитат на:
Много обичам кучета и всякакви животинки но според мен куче което се е хвърлило да хапе човек не може да бъде озъптено само с кастриране

# 403
  • Мнения: 252
Дилема: ЛАКИРАМ или ЛАКИРВАМ. Според мен е правилно да се каже ЛАКИРАМ, но смущението ми идва от там, че в тема от "Красива мама" масово в постовете е написано ЛАКИРВАМ.Пообърках се леко и реших да потърся компетентно мнение пре вас.

# 404
  • Мнения: 3 835
Дилема: ЛАКИРАМ или ЛАКИРВАМ. Според мен е правилно да се каже ЛАКИРАМ, но смущението ми идва от там, че в тема от "Красива мама" масово в постовете е написано ЛАКИРВАМ.Пообърках се леко и реших да потърся компетентно мнение пре вас.

 #Crazy Естествено, че е "лакирам" или "лакирам се". Една приятелка ми разказа, че в Несебър, на един салон пишело следното: Лакирване и Духане. Mr. Green Joy Joy
Кой ще познае, какво са имали предвид с второто? Sick

Общи условия

Активация на акаунт