БисИри и правописни истории 6

  • 41 111
  • 823
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 091
Това момиче май не е ходило на училище. То няма написана една вярна дума.
"статове" . Аз знам, че множествено число на ЩАТ е ЩАТИ, но момичето както казахте както си говори-така си и пише  Joy
Тя допуска по две грешки (та и повече) в една дума. Сещам се за четрибуквена дума, която може да се напише с четири грешки: ОВЦА - УФСЪ


Изпревари ме Simple Smile

# 706
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 707
Цитат
Да определено бих искала да има фитнес центъри с детски кът....

Това от човек, който пише в тази тема.

# 707
  • Мнения: 1 526
Това момиче май не е ходило на училище. То няма написана една вярна дума.
"статове" . Аз знам, че множествено число на ЩАТ е ЩАТИ, но момичето както казахте както си говори-така си и пише  Joy
Тя допуска по две грешки (та и повече) в една дума. Сещам се за четрибуквена дума, която може да се напише с четири грешки: ОВЦА - УФСЪ


Изпревари ме Simple Smile
а ти мен  Joy
не разбирате, момичето няма нужните бутони на клавиатурата...  ooooh!

# 708
  • Мнения: 7 091
а ти мен  Joy
не разбирате, момичето няма нужните бутони на клавиатурата...  ooooh!

Тали, я ходи във ВеликобрЕтания Joy

# 709
  • Мнения: 1 526

а ти мен  Joy
не разбирате, момичето няма нужните бутони на клавиатурата...  ooooh!

Тали, я ходи във ВеликобрЕтания Joy
Ми то и без това `мне ме нема в нейната схема...`
Да бе, ако има кой да ми продаде билети за ВеликобрЕтаниа...
а  Иужна Америка къде ли е  Thinking

# 710
  • Мнения: 25 597
Цитат
ми не ми се виждат много другите ми изглеждат доста 230 евро за боксониера ми се струва дране на познати апартамент със същите стаи също е за толко и са си доволни и не го вдигат наема

Нищо не разбрах...  Confused
Освен, че някакви нейни познати ги драли.  Shocked

# 711
  • Мнения: 7 091
Цитат
ми не ми се виждат много другите ми изглеждат доста 230 евро за боксониера ми се струва дране на познати апартамент със същите стаи също е за толко и са си доволни и не го вдигат наема

Нищо не разбрах...  Confused
Освен, че някакви нейни познати ги драли.  Shocked

Ами предполагам, че е имала предвид:
"Ами не ми се виждат много( парите?). Другите( предполагам наеми или апартаменти) ми изглеждат доста( по-скъпи?).
 ( На мен) 230 евро за боксониера ми се струва дране. На познати апартамент със същите стаи Е ЗА СЪЩО толкоВА ( пари) и са си доволни и не (ИМ) вдигат наема"

# 712
  • Мнения: 3 674
Цитат на: 000=topic=162602.msg3177697#msg3177697 date=1170883910
bapreki 4e ne sam jenena za 4ujdanez po ste4enie na opstoiatelstvata a za nash balgarin, mislia  4e opredeleno te sa po dobre bazpitani v tova da uvajavat i podkrepiat jenata do sebe si.Opredeleno sa po dobri kato sapruzi Grinning

 Thinking Rolling Eyes Party newsm78 Sick Crossing Arms.................. ShockedShocked

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 00:42 от roza66

# 713
  • Мнения: 393
"под арабски мами вкарвам вси4ки такива тъи като сте бъде малко лудост да изброиавам си4ките страни маи???? плиус това си дадох тази свобода именно застото те самите си имат такава тема.
ако не ти харесва темата незнам за6то си прави6 труда да влиза6, или е вапрос на географиа и на истъкване, 4ерти типи4ни в БГ.
относно отрографиатами ми ниамам настроение да ти обиасниавам при4ините.

и моми4ета, да дадох си сметка 4е като съм вкарала пове4е държави съм объркала вси4ко, ми и без това ми се струва 4е сте се истрие вси4ко от модератора, така 4е оставиамго в неини раце."

 Thinking newsm78

С малко фантазия се разбира почти всичко, но май само авторката може да разбере що за думичка е "отрографиатами" newsm78.
Някой от вас ако знае, моля да просвети мене неграмотната. Joy

# 714
  • Мнения: 3 447
С малко фантазия се разбира почти всичко, но май само авторката може да разбере що за думичка е "отрографиатами" newsm78.
Някой от вас ако знае, моля да просвети мене неграмотната. Joy

Ортография да не е  newsm78

# 715
  • Мнения: 5 877
На мен "Отрографиатами" ми звучи като финландски живописец.

# 716
  • Мнения: 920
Отрография - специална техника за отравяне на графове. Нямоше го в Уики, та го допълних.

# 717
  • София
  • Мнения: 4 867
Цитат
Впърви клас сложих ме ... щот всички мислех ме че това е стаята за децата ни , ... там сменях ме чинове, след това столове и т.н.
За това се оплаквам и се чудя дали на всякъде е така???

# 718
  • Мнения: 4 422
отцъствие  Rolling Eyes

# 719
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цитат
Впърви клас сложих ме ... щот всички мислех ме че това е стаята за децата ни , ... там сменях ме чинове, след това столове и т.н.
За това се оплаквам и се чудя дали на всякъде е така???

Абе кой ги е учил така да отделят сричката ме, срещам го доста често. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт