БисИри и правописни истории 6

  • 41 102
  • 823
  •   1
Отговори
# 750
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Темата: Къпат ли мъжете ви бебетата?

И нашият татко си я къпе, аз само изполивам накрая Wink
Тази дума ИЗПОЛИВАМ, нещо не ми е ясна  Laughing
Изплаквам

# 751
  • Мнения: 2 254
попадам на следните закачки :
 
Цитат
тея тризначки са СУПЕР ТЪПИ,100% сам сигорна че са спечелили с връзки иначе кой ще гласува за тях

после,леко подритване :
Цитат
Жалко, че я няма опцията "Проверка на правопис
и достойна защита :
Цитат
и за какво ти е тази опция,4е по погрешка сам объркала една дума

# 752
  • Мнения: 2 254
Цитат
братчетката

# 753
  • София
  • Мнения: 2 162
Отцеждам си кърма (имала е предвид изцеждам ).

Няколко пъти го е употребила и аз всеки път, като го прочетях си мислех за салата "Снежанка" Mr. Green

# 754
  • Мнения: 4 392
азхаресвам хомеопатията също като вас. е ваксинирала съм,наколко човека казах след това е една друга тема....................ма аз жлизам първо в МАМИ,не в здравния,за какво ми е да чета.

Искам да си остана ИДИОТ- тая книга готина ли е?


Тази форумка винаги е "извор на вдъхновение". Всеки неин постинг е уникат!
Със сигурност удря по едно - две уискита за отскок, преди да седне да пише във форума! Joy

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 13:49 от Amarena

# 755
  • Мнения: 14 654
Цитат
Патка виждам всеки ден...не мъжът ми..и тя ми стига.Тук влезнах по случаиност...
А ти как попадна тук??   не6то ми звучи6 разо4арована  4е няма патки

# 756
  • Мнения: 920
Дени,тати като какво мъл4и?- "като пукал"   ;Какво иска  да прави тати?-"кекс"(разбираи секс);А онзи ден направо ме разби-докато и говоря не6то- тя се обръща и с интонацията на въпросителен ми казва-"какво каза"  ? На 1,8 год.е   

Големият ми син проговори рано и на две години и половина веднъж му пистна, че дядо му го закача и му каза съвсем сериозно: "Абе ти си бил много неприятен човек, бе!". Много се смяхме


Бисерите не са правописни - не търсете грешки.

# 757
  • Мнения: 3 674
Цитат
Патка виждам всеки ден...на мъжът ми..и тя ми стига.Тук влезнах по случаиност...
А ти как попадна тук??   не6то ми звучи6 разо4арована  4е няма патки


Олеллле,добре 4е видях.Мерси много Радост....Поправка дарлинг,Имах впредвид на а не" не."...От бързане какви ли не ги ръсим.... ...ужас   Joy


По този случай  се сетих се за една приятелка която се беше записала в сайт за запознанства и там пишеше за себе си..."не съм спермоделка"  после се оказа че  имала впредвид че не е сУпермоделка... от бързане   човек  като изпусне една буквичка "у" и става една ..олеле... Joy

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 16:49 от roza66

# 758
  • Мнения: 14 654
казва се имам предвид, когато имаме допълнение (в твоя случай непряко) използваме кратък член
"например: всеки ден виждам патката на мъжа ми"
предполагам нямаш  "й" , "ч"  и  "ш"  на клавиатурата

# 759
  • Мнения: 3 674
казва се имам предвид, когато имаме допълнение (в твоя случай непряко) използваме кратък член
"например: всеки ден виждам патката на мъжа ми"
предполагам нямаш  "й" , "ч"  и  "ш"  на клавиатурата
Да нямам ги. Но всеки допуска грешки...смисъла е важен все пак.Е има и бисери разбира се но в повечето случаи са от бързане....предполагам  Mr. Green

# 760
  • Мнения: 920
Олеле, Роза, да имаше повече като теб  bouquet
Обикновено се обиждат силно особено при признаци на истинска неграмотност.

# 761
  • София
  • Мнения: 167
Подпис на една потребителка...

Хубавите ябълки - прасетата ги ядът!

# 762
  • Мнения: 3 674
Олеле, Роза, да имаше повече като теб  bouquet
Обикновено се обиждат силно особено при признаци на истинска неграмотност.

Явно имам по-развито чувство за хумор относно критика Wink   Мерси!  Blush bouquet

# 763
  • Мнения: 11 309
Тук можем да поспорим, защото това се явява диалектна (*говорна) форма. Да вземем да спрем да пише "Ся, кво, що, тва" и тн. Wink

# 764
  • Мнения: 13 512
Тук можем да поспорим, защото това се явява диалектна (*говорна) форма. Да вземем да спрем да пише "Ся, кво, що, тва" и тн. Wink
няма какво да спорим- в най-добрия случай ще е братчеДката...ама ..."четката" няма откъде да дойде,освен ако не е брат на четката, ама щом е в женски род-няма да е брат, а ще е братово чедо и е с Д

Последна редакция: нд, 11 фев 2007, 22:23 от monda

Общи условия

Активация на акаунт